Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

alexiss27
15. aug 2008

🙂 ahoj mucha alebo muska moj jurko ma pol rocka a na akciu som mala ist este ked som bola tehotna ale mi to nevyslo...dufam ze nabuduce to bude lepsie a podari sa mi...ale rada by som niekam sla von sa odreagovat dievcata nebude nejake stretko ?

evkastipka
15. aug 2008

Pekny dnik Vam prajem, jeeeej stretko by aj mna potesilo, ak mozem..?. 🙂

alexiss27
15. aug 2008

ahojki evka no kym je este ako tak dobre vonku by bolo fajn stretko lebo zevraj uz take teplo nebude 😒

strunka
15. aug 2008

ahojte kocky 🙂

tak dnes mame v ziline stredoveky den, idete niekto kuknut? my pojdeme po obednej sieste ak bude pekne, program vyzer zaujimavo... 🙂

strunka
15. aug 2008

a este vsetko naj natalke k rocku a macke k meninkam 😵

a vitam nove tvare 🙂, mucha my tu odtialto 🙂 chodievame i plavat niektore, i na navstevy sa pohrat s kamaratmi i do mesta na stretko, myslim ze dost culy spolocensky zivot ale skor mimo prazdnin, teraz to bolo take utichnute...

evkastipka
15. aug 2008

strunka...a kam chodievate plavat? na plavaren, ci je aj nieco lepsie prisposobene pre deticky. Ja zatial len cakam, ale taketo informacie nie su na zahodenie 🙂

strunka
15. aug 2008

myslela som kurzy plavania, niekto v martine a niekto v zilne tusim ze na kupko este nik nechod, len tak domaci bazen

mucha
15. aug 2008

no baby, normalne ste mi povedome, je to mozne? alexiss, strunka, nie ste z vlciniec? ja som vas uz isto videla... 😉

mucha
15. aug 2008

inak na ten stredoveky den by som sla kuknut, aspon cosi zaujimave popri tych rovnakych vsednych dni... 🙂

strunka
15. aug 2008

😀 ja z vlciniec nie som a chodila som tam uz velmi davno kd som tam mala chlapca... veeelmi davno 😀 ale rosina je blizko 😉

alexiss27
15. aug 2008

muska ja som z radole som vydata v bytcici a moj muz pochadza z vlciniec 🙂

mucha
15. aug 2008

no teda.. ale som vas isto uz videla... ja mam totiz super pamat na tvare. no inak frcim s drobcom von, je celkom pekne, tak caute zatial 😉

dadus
autor
15. aug 2008

ahojte, aj nove tvaricky,no ste sa tu babulky rozsupli 😀 😀 😀 😀
mucha co sa tyka flasiek na presnidavku, tak najlepsie su tie klasicke presnidavkove....ako kedysi byvali, lebo teraz tie nove s tym tenunkym zavitom ako napr hip, ci hame to nechyti, tie su na prd 😠 nam chytili vsetky priam fantasticky a tiez sme dali aj vanilkovy cukor, spravilo to skvelu chut....inac sme davali cukor podla chuti, lebo jablcka boli sladke....ale fakt sa nam supris vydarila 😉
leni dakujeme.....veru dnes mame meniny, malej som kupila ten stolik, lebo ta len pisat a pisat a este jej idem dokupit stolicku a prosim pekne uz treti nocnik 😅

svantica
15. aug 2008

ahojte 🙂
dadus vsetko naj macke 🙂 🙂 🙂
vitame nove tvare 🙂 ja som tiez z vlciniec a v poslednom case tam dost chodim k rodine 😀

strunka
16. aug 2008

ajojte 🙂

dadus a preco uz treti? 😀

dadus
autor
16. aug 2008

struni, aby mala zmenu 😀 😀 😀

dadus
autor
16. aug 2008

ozaj mlade mamicky, teda cerstve nemate zaujem o plienky pampersky...kamoska ich predava.....ak by ste mali zaujem tak mi dajte vediet do ip....tu su cisla a ceny....
za pampers 2 - 380 SK.
za pampers 5 mám 450 (tam su 2 baliky)
a za pampers 6 - 400 Sk

kutina
17. aug 2008

Ahojte,
mucha - my chodíme aj s Verou aj Svanti do labyrintu na baby cvičenie od piatich mesiacov, teraz je pauza, bo sú prádzniny, ale od septembra nabiehame 😉
treba si tam zavolať a objednať sa dosť vopred, lebo majú veľký záujem
http://www.tda.sk/tda/

lahodacka
17. aug 2008

caute baby, kamoska caka babo a pytala sa ma, ze ci neviem, kde sa v ziline cvici joga pre tehotne...tak ak mate infosky, sem s nimi...

dzidzuska
17. aug 2008

ahojte:DDD

dadus
autor
17. aug 2008

pekny vecer aj ja prajem 😉
cauky dzidzuska, teba tu dlho nebolo vidno, ako sa mate s iljom? 😉

dzidzuska
17. aug 2008

ahojky no dobre zmeny v zivote:D a vy ako?

dadus
autor
17. aug 2008

no u nas to je podobne 😉 😀 ale minule mi jeden znamy povedal, dadi ved zaciatky su krasne a ano ma pravdu su, tak preco nie 😉 no my sme riadne stebotave, dnes mala mala svoj den a pusina sa jej nezavrela 😀

dzidzuska
17. aug 2008

hej?no moj uz vie prve slovo "havo"

dadus
autor
17. aug 2008

parada a co na slovicko mama zabudol 😀 😀 😀

dzidzuska
17. aug 2008

neviem iba ked mrnci tak mamamama? 😀 😀 😀

dadus
autor
17. aug 2008

no vidis to....vie co chce 😀 ok idem ja buvat, tuto noc som preflamovala a som totalne rozbita 😝 😀 😀 😀

vera21
17. aug 2008

Cafte 🙂
Laho, ta joga pre tehotne sa cvici v tom Labyrinte - co tu Kuti davala uz link 🙂 🙂
Dzidus, a mne sa zda, ze som ta videla v Rosine, ale nie som si ista 🙂 🙂

strunka
17. aug 2008

ajoj verus 🙂
teda ja tu nikoho nestretam... 😠

vera21
17. aug 2008

Caf Struni,

mas zit kulturnym zivotom. Tak napriklad dnes si mala prist na ihrisko a stretla by si kazdeho 🙂 Je tu totiz cirkus Eduardo 😀 Som sa skoro pototo, ked som to tam videla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre