Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

dadus
autor
5. máj 2008

nie do 6 rokov

madcap
5. máj 2008

baby, tak ja uz viem, ako to urobim. Maly bude v buse stat a ja si sadnem do kocika. Tym padom to mam uplne zadara 😝 😀

dadus
autor
5. máj 2008

madcap, si uplne genialna 😎 😀 😀 😀 😀

lahodacka
5. máj 2008

no caute, uz som doma

dadus
autor
5. máj 2008

oleeee laho 😉

stonozka
5. máj 2008

ahojte maminy... no dadus ako to dohodneme v tom meste? rada by som zajtra skočila do DM tak to spojím...ale neviem ako si na tom s časom ty...

dadus
autor
5. máj 2008

ahoj leni, ja idem do mesta na 100pro...lebo ideme s mamou do prievizde...takze okolo tej 13-14 by to bolo fajn, to by som ti este zajtra doobeda ujasnila....

dadus
autor
6. máj 2008

dobre rano

madcap
6. máj 2008

dadus diky, aspon niekto si to konecne vsimol 😀 Inac dobre rano zelam vsetkym, hlavne Svantici, mohla by si sa tu aj ukazat, ked sme sa konecne nasli😀

svantica
6. máj 2008

ahojte 😀
madcap som to ja 😎 a prave teraz vstavam

madcap
6. máj 2008

joj, no komu je lepsie..tak mna Timo budi pravidelne o pol siedmej a vstavam pravidelne o siedmej 😀

svantica
6. máj 2008

no to iba teraz niekedy sme hore aj skor,ale da sa to vydrzat 🙂
ake je pocasie v ziline,tu konecne vyslo slnko

madcap
6. máj 2008

a kdeze sa nachadzas? Tu je pekne, jasno, slnko, idem sa trochu uclovecit a vyrazame von

svantica
6. máj 2008

ostala som na tyzden u svokrovcov v hrinovej 😀
my vonku pojdeme hadam az poobede ale idem nieco hodit do brucha aj ja 😎

madcap
6. máj 2008

vtirka😀😀😀, tak si to tam uzi🙂 My sme chceli ist dnes do Nezabudky, ale maly bol chory min. tyzden a teraz aj na mna cosi leze, tak to nechcem riskovat, nech ich tam vsetkych nenakazim.

stonozka
6. máj 2008

ahojte maminy... waw vstávať o pol7 je moj tajný sen... mne sa malý budi okolo pol6... no a o 7 ráno už mam opratú pračku, periny v okne, obed na sporaku... 😀

madcap
6. máj 2008

stonozka ja mam zlate dieta, od dvoch mesiacov spi celu noc 😀

dadus
autor
6. máj 2008

no u nas to tiez teraz vyzera ako v zavodnej kuchyni...
stonozka tak o kolkej ides do mesta?
madcap, sak ty mas doma maly zazrak 😉

stonozka
6. máj 2008

no aj mne malý spí celú noc, len skoro ráno vstáva to je pre mna problém... dani tak okolo 13 vyražam z domu, malý mi poobede spí okolo pol3 tak by som to chcela dovtedy stihnúť... a kde sa stretneme? ideš autom?

lahodacka
6. máj 2008

dobre ranko 😀

dadus
autor
6. máj 2008

no ja tam budem skor tak pred 15....tak 14:30...kukni vonku prsi...mozno sa dovtedy vylepsi poco

cau laho 😉

stonozka
6. máj 2008

ahoj ahoj... no dadi mne malý vonku v kočíku dlho nepospí ☹ ak bude pršať tak asi nikam nepojdeme...

dadus
autor
6. máj 2008

ok pocuj ja to vezmem ak sa stretneme tak sa stretneme ak nie, dam ti to inokedy...ok?

stonozka
6. máj 2008

dani, ok... ja sa ešte ozvem... ak sa umudri počasie tak možno sa do mesta dostaneme, ked nie takzajtra tammusím isť aj tak... tak verím že nepojdem v daždi...

dadus
autor
6. máj 2008

ok leni

kutina
6. máj 2008

ahojte
dadi - tak veru som dnes stonožku stretla ako napotvoru, by som je to bola odovzadla 😔

stonozka
6. máj 2008

ahoj kuti, no nevedela som že mate stretko, boli by sme to dohodli...

stonozka
6. máj 2008

apropo: tie maminky čo chceli isť do žiliny plávať cez Nereus, tak od 15. mája to otvárajú... 10hodín, 2x do týždna, jedna hodina 90min a cena 3500sk...

dadus
autor
6. máj 2008

caute my sme pred chvilou dorazili z prievidze, ulozila som malu a uz sa mozem venovat....l
stonozka odkial mas to info?to az 90 min sa plava na jednom vstupe...a 10 vstupov?no to je pekne, len ked mne macu klepoce po 15 minutach....prosim ta, nejaka stranka existuje?

lahodacka
6. máj 2008

babiky nic v zlom, ale mne sa taketo veci zdaju strasne predrazene, to dieta z toho aj tak nic nema, ked vyrastie, nebude si to tak ci tak pamätat...ja by som moje asi viedla inym smerom....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre