Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

jahodas01
20. okt 2008

evkastipka: dakujem, dník som mmala upratovací... 🙂

v Za sme boli na návšteve, ale taký týžden v terchovej, alebo niekde blízko Za by sa mi rátal... 😉 fakt, nádherný kraj...

vixi
21. okt 2008

Ahojte maminy,
nenajde sa tu niekto z hajika, kto by obcas isiel spolocne kocikovat? 🙂
Napiste mi postu, byvam tu malo. Tesim sa!

dzidzuska
21. okt 2008

kocky nemate mi niektora naaahodou pozicat zajtra na dva dni cestovnu postielku-surne... 😒

marina.o.
23. okt 2008

to je počasie ☹

zelmirka1
24. okt 2008

Ahojte zilincanky. je tu niaka mamina z Borika alebo okolia ktora by rada pokecala a isla aj von kocikovat spolocne ?
Mam prve dietatko, synceka ktory ma jeden mesiac. Napiste mi, vdaka. 🙂

gabrielkaa
24. okt 2008

ahoj zelmirka, ja sice nie som z borika, ale z centra...a ak vydrzis do januara tak aj mne sa narodi a mozeme ist potom spolu... 😵 🙂

martija
26. okt 2008

gabrielkaa a somnou nepojdes kocikovat???ja mam sice velke deticky,ale bola by som rada!!!!!!ved ty uz vies.... 😉

gabrielkaa
26. okt 2008

jaska neni problem 😀 ...prekocikujeme celu zilinu az po budatin a spat.

gabrielkaa
26. okt 2008

a aby som nezabudla to hlavne, musim si kupit este kocicek. lebo nemam este. ked na vlkoch stoja vsetky nad 30...bez doplnkov, tak sa mi to zda vela... 🙄 ....budem si poziciavat TVOJ oukaj? 😅

martija
27. okt 2008

no to mas veru tak!!!!ale moj ti nepoziciam 😀 !!!!uz aj tak dost vrzga!!!

gabrielkaa
27. okt 2008

🙄 no teda..... tak si pojdem kupit svoj. a kedy prikvitnes tu do rodnej zeme? hm? aby som sa vedela pripravit

martija
27. okt 2008

alebo ak pockas zo tri rocky,tak ti ten moj darujem 😉 .prideme vas otravovat uz na vianoce,ale to sa nas uz nezbavis 😵

lahodacka
27. okt 2008

ahojte babiky, tak ako sa tu mame?

lahodacka
27. okt 2008

ozi, tak uz to môzem zverejnit, ze cakame dievcatko...uz to vedia aj ti, ktori sa to vôbec nemali dozvediet 😉

gabrielkaa
27. okt 2008

no ja by som aj pockala, ale zase kde budem nosit moje babatko? v klokanke ?? 😉 pojdem este pobrazdit zilinu kde maju dobre ceny na kociky...idem si dat masku na tvar aby som bola krasna 😀 ....

gabrielkaa
27. okt 2008

ahoj Lahodacka, tak gratulujem k babatku. ja zatial neviem co budem mat, ale snad sa to v stredu na sone uz dozviem. kedy mas termin?

lahodacka
27. okt 2008

ja mam 6 aprila a ty? Kociky su vraj dobre a celkom lacne v Cadci v nejakom velkoobchode..presny nazov neviem

lahodacka
27. okt 2008

no s tym sonom ak ti môzem poradit, teda ak mas ist na Bratislavsku, kde chodim aj ja, chod sa rano zapisat, lebo potom sa tam nacakas...ide to sice rychlo, baby vychadzali po 4 minutach von, ale aj tak, ak skocis nejaka 30-ta..neni to sranda sediet s tolkymi babami v takom malom priestore, kde sa ani nevetra ☹

gabrielkaa
27. okt 2008

ja mam 9.1 - alebo tak nejako dookola 😉 ...no pojdem pozriet aj do cadce, len nechcem hocico, pozerala som aj na nete, a znackove kociky v ostrave su o 8 tisic lacnejsie ako u nas - teda ja porovnavam ceny len na vlkoch - ten novy obchod co tam otvorili blizko lesoparku. nastastie ja mam sono u svojho gynekologa, takze ked som tam, tak ked treba tam mi urobi sono rovno u neho.

lahodacka
27. okt 2008

a ku komu chodis, ak sa smiem spytat..aj ja mam sono u svojho, ale poslal ma na nejake ine, cez brucho

No na Vlkoch to jeprehnane drahe, skoc este do martina do Tulipu aposielam jednu dobru stranku http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova...

lahodacka
27. okt 2008

tento kocik je zatial môj favorit

gabrielkaa
27. okt 2008

velmi pekny 🙂 ...len to asi funguje vyhradne ako internetovy obchod, nie?
moj gynekolog je Lani, ale chodim k Mrazovi do porodnice on ma v stredy ambulanciu. a kedze som rizikovka tak chodim tam aj na sono. inak najprv sa sono robi zo spodu - v rannych stadiach a potom uz len vyhradne cez brucho... a ty mas akeho doktora?

svantica
27. okt 2008

ahojte 🙂
laho tak ti gratulujeme 😎
normalne sa s tebou tesim 🙂

lahodacka
27. okt 2008

Dikes Svantica, aj ja sa velmi tesim, aj ked teraz to mam perne, skola ti neni ziadna sranda, som sa trosku precenila, mame 9 predmetov a od decembra zacina skuskove, tak mam co robit...a maly sa ma ako, no maly, urcite je uz velky chalan 🙂

lahodacka
27. okt 2008

gabika ja mam toho isteho, co ty, ale na sono som musela bezat na tu Bratislavsku

dadus
autor
27. okt 2008

caute, vitam nove tvare...katus prepis si to v profile 😉 nech vieme teda ten tvoj tyzden...

kutina
27. okt 2008

Ahojte babule, som to tu akosi zanedbala a nové tváre vidím. 🙂

gabrielkaa
27. okt 2008

mas laniho??? sranda. a preco ta posielal na sono tam? nechapem. a spokojna si s nim? vsetko v pohode?

gabrielkaa
27. okt 2008

veru baby, akosi ste to tu zanedbali ...musime to tu rozprudit.. 😉

andulka26
27. okt 2008

ahojte maminy, mozem sa pridat? Zaregistrovala som sa koncom septembra a az teraz som si vsimla, ze je tu aj rozdelenie podla regionov. Je to super, aspon sa dozviem co to od vas , lebo do mesta sa teraz dostanem malokedy aj to vascinou do obchodakov-kocikom sa nedostanem do malych obchodikov. Moja bambulka v kociku vydrzi len ked spi 😒 inac to istia ruky. No a nosit ju po meste- vazi 7200 g 🙂 , by nebolo bohvieco

Inac gratulujem nastavajucim maminam, je to nadherne obdobie, ked ti v tele rastie maly cloviecik a ty sa nan tesis. Nam nedavali velke sance na otehotnenie, preto ked sa nam to zazrakom podarilo ,uzila som si cele tehotenstvo a s radostou pozorovala rastuce brusko.

Chcem sa spytat, nemate niekto nahodou skusenosti s plaveckymi jaslami? Su nejake kurzy plavania pre deticky aj v ZA? Dakujem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre