Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

a_rianna
20. feb 2009

my sme neboli... chystali sme sa ale malý zaspal a spal až do 16:30 a teraz sa mi už nechce

dzidzuska
20. feb 2009

ahojteeee 🙂 tak my uz spinkame a maminka chatuje 😀 je tu niekto? 😀

biela
20. feb 2009

ahojte, aj my sme boli v meste, prišli sme riadne premrznutí. bola tam fajn atmoška, oli behal sem-a tam, a tancoval keď začal hrať arzén či čo to bolo... jedna maska nás otravovala, chcela bozkávať oliverka, som myslela, že z kože vyskočím, hneď som ho odohnala, nech sa prace kade ľahšie. dúfam, že od neho nechytil nejakú chrípku. 😠
zelka a dokedy ste boli? aj som ťa pozerala, či ťa niekde neuvidím, pozerala som hlboké kočíky, no nič podozrivé som nevidela 😉

andulka26
21. feb 2009

ahojte, asi davate drobcekov spinkat ked tu nik nie je...

ja som sa dnes konecne po dlhej dobe dobre vyspala. Manzel spal v spalni s Miskou a ja sama v obyvacke, lebo stale kaslem , tak som ju nechcela este viac budit. Na kojenie ma prisiel zobudit, inac som spala ako babatko 😀 A Miska akoby mi chcela spravit radost, tak sa zobudila na kojenie len 3 krat....super. Papala o stvrt na dvanast, potom o pol tretej a o pol siedmej. Spinkala potom este do 8-ej.Toto som este nezazila od kedy sa narodila. Vzdy to boli 2 hodinove intervaly. Musim taketo spanie mimo vyskusat este raz 😀

Idem varit pre malu obedik- zemiak-cuketa-tekvica. Vsetko oblubene mnamky, tak dufam, ze spravime aj rekord v papani, kedze sme doteraz moc tomu nedali -max. poricia od 50-70 g.

Co kuchtite dobre na obed?

zelmirka1
21. feb 2009

biela ja som tam bola od 14.30 do 15.30 ale potom mi maly plakal tak som isla domov...

andulka aj ja mam pocit ze ma maly citi, ked som na dosah tak je hned hore a ked nie tak pekne spinka...
mu papame len 2 krat, obcas trikrat ale snazim sa ho niekedy ukludnit aj bez papania.
a dnes som sa nevyspala lebo maly po prvykrat robil kriky v noci, normalne som nechapala ako sa jedoval od 2.30 do 4.00 som grogy...

andulka26
21. feb 2009

tak to ti nezaviim, mala chyti niekedy tiez tie stavy, ze sa s placom v noci zobudi a neda sa utisit. Musim zasvietit a hodinku sa s nou hrat a az potom zaspi. Vtedy musim silou vole drzat oci otvorene.

andulka26
21. feb 2009

mazelik nam siel pre obed do pizzerky, mnam...... konecne nemusim varit, to je pohodova sobota. Upratane mame, navaren za chvilku tiez este vymysliet program na poobedie a bude to 😉

a_rianna
21. feb 2009

ahojte, tak ja varim dneska cestoviny s lososom, ja to mam v ramci diety teda rybku mam v ramci diety a mužovi k tomu urobim cestoviny a nejako mu to aj s omačkou spravim snad to bude dobre 🙂

nuž my sme sa dneska da sa povedať vyspali... zobudil sa len 2 x a zaspal po napiti. Ale poviem Vam síce nekojim, ale tomino sa niekedy budi ako kojene dieťa aj 5 x za noc to začal tak mesiac dozadu robiť a zaspi len na flaške... ako na ciciku ... tak som zvedava ako ja toto budem odnaučať..

gabrielkaa
21. feb 2009

ahojte mamicky, chodi niekto kocikovat po hlbokej? ja tam chodievam skoro kazdy den a celkom by ma potesilo keby sa ku mne niekto pridal 😵

marina.o.
21. feb 2009

ahoj gabrielkaa,ak si pamätam,tak sme Ti to slubili,ked si bola tehulka 😉
My z mgurnak tam kocikujeme.Dufam,ze sa stretneme na hlbokej
😝 Mala Sarah je zlatucka.

mgurnak
21. feb 2009

ahoj gabi...jasne ze sa stretneme...budeme s marinou len radi 😝 dalsia do partie...o chvilu uz budeme poznat na hlbokej vsetky maminy....ako ta spozname? my sme modra trojkolka a marina zasa zelena....tak sa k nam ozvi 😀 my sme dnes boli v D.Kubine, kamoska sa vydavala....skoda, ze sme nemohli ist sa aj veselit..tak rada by som si uz vyhodila z kopytka.... 😎

ma.senka
21. feb 2009

ahojte babenky, dnes mame presne 3 mesiace 🙂 mam pocit, ze sa toho za tie 3 mesiace vela udialo 😀
a strasne rychlo ubehli..

gabrielkaa
21. feb 2009

ahojte, ja mam 3-kolku, cierno-strieborna Cortina. chodim tam vzdy tak sama, a stretavam tam mamicky, aj sa im tak prizeram 🙂. moznoze sme sa tam uz videli, lebo som tam videla pariky mamiciek kocikovat. ja chodim v takej velkej bunde vojenskej zelenej farby a na hlavicke mam taku siltovku 😀

zelmirka1
21. feb 2009

gratulujem masenka...moj Misko bude mat v stredu uz 5 mesiacov, sice sa mi nezda ze ubehli rychlo ale vidim ako velmi sa zmenil...posledne dva dni sa naucil riadne hlasno vyskat a strasne ho bavi vykrikovat take zaujimave zvuky 😀

ahoj gabrielka...tak ako sa mate, ty si sa mi vtedy ozvala prva zeby si aj kocikovala so mnou len si mala Sarah este v brusku 🙂 aj ked ja na Hlboku moc nechodim ani neviem preco pritom beham daleko dlhsie trasy ako prist tam
no ved ako pisu baby z Vlciniec marina a mgurnak su tam casto...

biela
21. feb 2009

ahojte babenky,
masenka, všetko naj naj naj miškovi k 3 mesiačikom. 😉

a_rianna
22. feb 2009

ma.senka aj moj Tominko sa narodil 21. 🙂 včera mal presne 7 mesiačikov.. ked si pozeram videa a fotky hovorim si tak ani si nepamatam kedy bol taký drobček. a ako mi vyrastol pred očami...

hm dneska je krasne tak asi pojdeme do Rajeckych sa len tak prejsť...

idem teda rychlo variť až to stihame...

zelmirka1
22. feb 2009

ahojte
no mame fakt pekne...to bude fajn prechadzka...
vcera mi odisla po 4 dnoch svokra, bola cela vytesena z maleho a ja tiez lebo som si oddychla

gabrielkaa
22. feb 2009

ahoj Zelmirka, ano pamatam. vtedy bol drobec este v brusku a ja som bola vyspinkana do ruzova 😀
no ja chodim zatial len po hlbokej, lebo mam trojkolku a trosku sa bojim vysokych obrubnikov. predsalen stvorkolka je stabilnejsia. ale hadam sa to naucim v dohladnej dobe a ja budem tiez brazdit ine lokality ako je hlboka 🙂. chcela by som zbehnut do mesta, mam to fakt kusok, len ako hovorim, na prechode pre chodcov je taky vysoky obrubnik, ze sa bojim trosku. vobec sa v tomto nebral ohlad na mamicky s kocikmi a vozickarov napriklad. vsade inde ked som bola v zahranici, tak tam mali pekne vyspadovane vjazdy na prechodoch pre chodcov. cize nebol problem vobec ani z kocikom plynule prejst cez cestu.

zelmirka1
22. feb 2009

jasne gabrielka, ja mam stabilny kocik aj velke kolesa takze zimu celkom zvladam ale aj tak je to "makacka"
inak tie obrubniky su niekde fakt hrozne...napriklad pri dome odborov prejst cez cestu robi problem aj mne
celkove sa malo berie ohlad na vozickarov aj maminy s kocikmi a s tym asi nic nenarobime jedine vydrzat ved
raz budu ti nasi drobci behat po svojich 😀 a my za nimi 😝

marina.o.
22. feb 2009

gabrielkaa,rozmyslala som,ze sme sa asi este nestretli.Posledne tri tyzdne som Hlboku zanedbala.Ale dozenieme to 😉

marina.o.
22. feb 2009

zelmirka,aj mne dnes odisli svokrovci 😀 uz potrebujem klud.Tyzden sme boli u nasich a tyzden bola u nas sestra s neterou.Uz sme konecne doma sami 😝

zelmirka1
22. feb 2009

ahoj marina
no mne ten den rychlejsie uteka ked mam navstevu tak ma svokra celkom potesila...chceli by sme ich ist pozriet
aj my ked bude mat maly pol roka ale bojim sa ako zvladneme cestu, je to 500 km tak neviem.

Dnes bolo vonku krasne na prechadzke...taka spravna zima...

biela
22. feb 2009

ahojte kočky, je tu niekto?
my sme mali rušný deň, maličký bol umraučaný, vyšiel mu siedmy zúbok.

zelmirka1
23. feb 2009

ahojte
prajem vsetkym dobre ranko ak tu niekto je...
ja mam dnes narodeniny...no hruza...
dostala som od muzicka maly fotoaparat aby som si mohla fotit svojho drobceka kedy chcem lebo mame este jeden velky a ten stale nosi muz zo sebou tak sa tesim 😀

a_rianna
23. feb 2009

želmirka všetko najlepšie 🙂

biela
23. feb 2009

Zelmirka, prajeme ti s Oliverkom všetko naj naj naj. 😉

marina.o.
23. feb 2009

zelmirka,vsetko naj a este naj 😉

zelmirka1
23. feb 2009

dakujem vam pekne...najvacsi darcek tu teraz na mna pozera a vykrikuje 😀

mgurnak
23. feb 2009

zeli, aj my sa pripajame...vsetko naj...no my dnes ideme k dr. na vahu, tak som zvedava, co nam povie, kolko vazime..dufam, ze cosi pribral....drzte palce... 😉

katkaza
23. feb 2009

ahoj
zelmirka všetko najlepsie
super počasie...som sa dívala z okna a jedna mamička ten kočík ťahala/ledva/za sebou...dúfam,že ešte nasneží pol metra a sa už nikam nedostaneme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre