Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

ma.senka
20. mar 2009

cvicim len ja...

zelmirka1
20. mar 2009

to vazite pekne...my mame 7,15 kg co je tiez celkom fajn na dojcene dietko ktore vazilo 3350 pri narodeni...

ma.senka
20. mar 2009

😀 😀 no to neviem ako sa mi podarilo 😀 ked sa narodil bol spinkavy, ale budieval sa v noci zo 2-3x... a to aj
koliku mal - nie zapchy ale nemohol sa vyprdkat... potom asi po 1,5 mesiaci zacal spinkavat celu noc... najskor som sa bala, ci nie je chory, som ho budievala, ale dokina - mrazova- mi hovorila, ze to nevadi, nech ho nechavam v noci spat... tak nechavam 😀

ma.senka
20. mar 2009

zelka, a uz aj prikrmujes? ci len dojcis?

vera21
20. mar 2009

uz som s5 😉

ma.senka
20. mar 2009

to uz si navarila?

zelmirka1
20. mar 2009

no to mas fakt super...my sme ziadnu koliku nemali budieval sa tiez len 2-3x ale akosi mu to ostalo
aj ked teraz uz mam pocit ze nie je taky hladny ale kojenie je najrychlejsie ako zase zaspinka ked sa zobudi, uz to asi zacnem obmedzovat. Jasne nebud ho...radsej sa vyspi cokeby sa to nahodou zmenilo...lebo mne najlepsie spal presne do 4 mesiacov, pamatam si ze bola nedela ked mal 4 mesiace a odvtedy spi horsie.

ma.senka
20. mar 2009

mame so zelkou rozbehnutu tvoju oblubenu temu - spanie babatka v noci 😀 pridas sa? 😀 😀

zelmirka1
20. mar 2009

no doteraz som len dojcila...teraz ideme zacat s prikrmami...skusala som dnes trochu mrkvicky ale len tak 2-3 lyzicky
no veru to boli ksichtiky 😀 😀 😀

ma.senka
20. mar 2009

no vidis, tiez myslim, ze nemam vyhrate... cakaju nas zubky, ide leto, bude dlhsie vidno atd... takze pocitam s tym, ze sa to kludne moze zmenit... ale ked chcem aby zaspal, dost sa mi osvedcilo dojcit po leziacky, skusala si to dakedy? to je uplne super. zaspime raz dva obidvaja ...

zelmirka1
20. mar 2009

preco je to verina oblubena tema ? vy sa poznate osobne kocky ?

ma.senka
20. mar 2009

chodili sme spolu na gympel... a nie len na gympel, ze veru ? 😀

vera21
20. mar 2009

teda, mna trafi, nik tu nie je cely den, ja sem pridem, odidem a kym som prec popisete skoro na dve strany!!!!
Tak som to docitala...
Uz som navarila - ja malej varim v pare, to je bleskovfka 🙂 zemiaky a tel.mäsko...este som aj umyla riad, utrela, nalozila umyvacku a vyupratovala...doniesla som si decaf. kavu a pisem....uz mam veget

ma.senka
20. mar 2009

vera mi vzdy hovori, ze nenavidi matky, ktorym deti v noci spia 😀

ma.senka
20. mar 2009

tak vzdy vyuzijem prilezitost aby som si rypla 😀

zelmirka1
20. mar 2009

ano skusala som to...v noci nie lebo spinka v postielke ktoru mam tesne pri posteli, s nami by sa nevyspal.
Ale rano ho dojcim poleziacky pri sebe a niekedy sa podari ze este zaspinka...ale cim dalej tym menej uz je velky a vsetko ho zaujima ...kdeze spat. 😉

ma.senka
20. mar 2009

vera - a ty si tu bola cely den? sak si behala autom ci co...

vera21
20. mar 2009

Neznasam ta !!! Tak baby, aby ste vedeli, Masenka je jedna z tych mam, co mi lezu na nervy, ked povedia, ze ich stvromesacne dieta prespi celu noc. A najhorsie je, ze ona to hovori, odkedy sa jej maly narodil 😠
A je to preto Zeli, ze ja som sa nevyspala, ale naozaj NEVYSPALA rok a pol !!!!

zelmirka1
20. mar 2009

no z toho usudzujem ze verina asi nespala ? 😉
nuz co narobime kazde dietko je ine...
inak ak ste spolu chodili na gympel tak ste asi chodili do triedy s Lubom S. vsak ? Moja naj kamoska je jeho sestra.

vera21
20. mar 2009

nie, ved som myslela, ze teraz vecer som sem prisla,odidem do kuchyne a za tu chvilku si tu kecas so Zelmirkou a ja citam a citam....som myslela, ze som ta tu samu nechala, tak som sa ponahlala...ani kafe som si neosladila, brrr 😠

biela
20. mar 2009

čaute, však vy popísali 2 strany!!!!! 😀
čo ste riešili?
idem kuknúť.

zelmirka1
20. mar 2009

uplne ta chapem vera...aj ked nespim len pol roka ale fakt chapem lebo som obcas hotova... 😝 😝
a spravne len do nej... 😠

zelmirka1
20. mar 2009

biela uplne blbosti nestracaj cas...pis... 😎

vera21
20. mar 2009

Lubo S. ? to je ako Robert F. 😉 Neviem, koho myslis...ale gympel na VO
A sme kamosky, nielen ex spoluziacky....Len sme sa nevideli uz dlho, predlho, tak aspon musime cez kona pokecat

ma.senka
20. mar 2009

no vidite, treba spravne zamiesit 😀 my sme si dali zalezat 😀

biela
20. mar 2009

verus, káva takto večer? je piatok, noc je ešte mladá, čo ideš robiť? 😎

ja som mala dnes 2 návštevy. bolo super.

ma.senka
20. mar 2009

Lubo S? zo Strecna?

vera21
20. mar 2009

Zeli, dnes som ta videla myslim, ze na Bulvari - mas hlboky kocik Roan Marita ??? Ja kukam po kocikoch a potom po mamickach 😀

zelmirka1
20. mar 2009

no Lubo Strenit..atd.
masenka neprovokuj aj my sme si dali zalezat... 🙂

biela
20. mar 2009

vera, ty a masenka ste exspolužiačky ? a kamošky? 🙂
ja tu napíšem jednu vetu a vy medzitým pol stránky 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre