Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vera21
9. apr 2009

marina, ja mam bgb bee

https://www.youtube.com/watch?v=U4qSKwv-l34


Vidis, mne udrel hned do oka Zeli 🙂 ja mam take typy rada.....
OK, aj anglinu, aj CHF

biela
9. apr 2009

idem ja spať, majte sa pekne baby a pekné sviatky prajeme.

vera21
9. apr 2009

No a co Pluscenko, ale zvukar Roman, ze ???? 😝 A co zvukar Roman, ked ja si pustam uz niekolko dni tych Hallelu´jah chlapcov a neviem sa vynadivat na toho gitaroveeeeho, mnam 😝

zelmirka1
9. apr 2009

biela... 😀 ano ma kuty ale on ma narok... ved vies ze my sme uz ina vekova kategoria...
vera naozaj ???

marina.o.
9. apr 2009

biela maj sa.
Ja idem tiez,lebo mi je zima.Moj drahy uz spi,tak sa idem k nemu zohriat.
dobru noc

vera21
9. apr 2009

co Zeli ? ten typ ? ano, ano, maly, pupkaty, to je moje 🙂

vera21
9. apr 2009

Tak dobru noc obidvom!

zelmirka1
9. apr 2009

marina mame Adu ale dnes nemohla tak bola ta pani co robi aj papiere...

inak na Pluscenkovi som bola ked som bola tehotna....kraso mam celkom rada ale boli v tej sou lepsi ako on sam
tak dufam ze maly raz bude korculovat ked bol v brusku pri tom... 😀

zelmirka1
9. apr 2009

no to by ma vera zujimalo ci taky typ mas doma alebo len v tajnych snoch 😀 😀 😀

biela
9. apr 2009

jáááj, baby, idzte už spať. 😀

DN

vera21
9. apr 2009

taky typ mam doma a v tajnych snoch je ten chlapec z Hallelujah klipu, co mi tu Biela dala pred par dnami 🙂 alebo zvukar Roman z koncertu 🙂

marina.o.
9. apr 2009

vera,este som si kukla ten Tvoj kocik.Vyzera dobre.Este by ma zaujimala cena a potom idem papa.

marina.o.
9. apr 2009

zelmirka,to ja ta ,,super pani".Tu nemusim....

vera21
9. apr 2009

Marina, tak to nie je teda jeden z tych lacnejsich 🙂

zelmirka1
9. apr 2009

zvukar Roman 😀 😀 😀 😀 😀 viem si ho predstavit.
ten tvoj kocik vyzera super aj mne sa paci

marina ona je trochu cudna ani mne sa nepacila ale chodi tam casto na nasu hodinu a snazi sa...no co uz s nou ked bude zla utopime... 😀

zelmirka1
9. apr 2009

nebud labut vera a prezrad kolko aj ja ho uz chcem...

marina.o.
9. apr 2009

baby uz naozaj idem 😉
Dobrúúúúúúúúúúúú

vera21
9. apr 2009

450EUR, som sa musela kuknut, bo som zabudla uz radsej

vera21
9. apr 2009

Uz chod, bo budes mat cervene ociska. Dobru noc !

zelmirka1
9. apr 2009

no idem aj ja spat...vsetkym ponocujucim dobru noc prajem...
ten kocik vyzera fakt super a zrejme si s nim spokojna.

vera21
9. apr 2009

tak ja uz idem tiez, lebo sa chcem naozaj vyspat bez prerusenia. DN 🙂

maajka83
10. apr 2009

Ahojte, mozete mi poradit, kde v meste sa da chodit na cvicenia pre tehotne?

strunka
11. apr 2009

Ahoj maajka, ja som chodila len na prpravny kurz do nemocnice, ke sa trochu aj cvicilo, ale keze som nemohla, tak len tak s citom 🙂 ale tusim spominali kocky ze v labyrinte cvicia aj tehotne gravidjoga

http://www.tda.sk/tda/

biela
11. apr 2009

ahojte,
tak ako sviatkujete?
asi dobre, keď tu ani nohy nohúcej. 🙂

majka, aj v MC Levík sa dá cvičiť, kuk stránku http://www.mclevik.sk/, aj v tom Labyrinte ...

náš Olinko je už na tom lepšie, už tak nevysávame 😅 dnes sme iba ráno a odvtedy nebolo treba. veruš, asi pomohli tie plienky v slanej vode... v tej izbe sa hneď lepšie dýchalo...

monkap
12. apr 2009

maajka: cvicenie pre tehulky je aj na vlcincoch v CVC Spektrum na Zvolenskej ulici

mgurnak
13. apr 2009

ahojte...a mame po sviatkoch ☹

biela
13. apr 2009

tak tak mgurnak, no čo už, ale bolo krásne počasíčko 🙂

ma.senka
13. apr 2009

ahojte kočky 🙂 sorry, že sa neozývam, ale vôbec nestíham. som vypovedala službu mame, že nech chodí už iba babkovať, že všetko už budem zvládať sama, no ale asi to bola chyba 😒 ako to robíte vy? každý večer žehlím 2 práčky prádla a už sa mi potom vôbec nechce zapínať pc, som totál vyflusnutá. Aj teraz som dožehlila, vonku sa mi sušia zas 2 práčky, v kôš so špinavým prádlom je stále plný 😖 Miško mi cez deň skoro vôbec nespí, takže celý deň sa točím okolo neho. Prespí sa pri dojčení tak 15 min, keď ho uložím do postieľky okamžite je hore. Doma porobím len také rýchlovky popri jeho hraní... No a ďalšia vec- nevolávam vás ani na sľúbené kočíkovanie - v kočíku totiž plačeme a sme nervózni. Chodím s ním vonku každý deń, ale naše prechádzky v krásnom počasí sú pre mňa nočnou morou... Keď bolo vonku hnusne, sme krásne spinkali, ležkali, nebol žiaden problém. Teraz ako keby sa v kočíku nudil, nevie tam "obležať" Aj vidím na ňom že by aj spinkal, ale nedarí sa mu. Dosť často ho aj brávam na ruky, vtedy sa ukľudní... Takže veľká zábava s nami nie je... Keď vidím okolo nás tie "tiché" kočiariky tak nechápem ako je to možné... Je fakt, že zrejme tým, že cez deň nespí, potom o 20,00 ho po kúpaní a papaní odvalí a spí do rána. To je super, na to si nesťažujem 😀 No asi by som chcela priveľa, aby sme spinkali ešte aj cez deň aspoň 1,5 hod. v kuse , hm...

no, ale asi tu už nikto nebude, tak prajem všetkým dobrú noc 🙂

marina.o.
14. apr 2009

pekný dník🙂
ma.senka,presne viem o com hovoris...Tebe pomaha aspon mama.Ja som tu sama.Mne nastastie Adelka v kociku spavala,ked bola ako Tvoj Misko.Ale to som s nou bola stale vonku.Ked sme boli doma nespala nic,max.pol hodinu a to jej zostalo...

mgurnak
14. apr 2009

to potvrdzujem marina 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre