Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

suzik77
11. máj 2010

marina - ale ked ja nechcem klokanku, ale asi skor vak na nosenie. Taky poriadny pevny, klokanka je to, co nosis dietatko skor v lahu, nie? Nema to pevnu hlavicku... A neda sa nosit i vpredu i vzadu, ci ano?

marina.o.
11. máj 2010

tato nasa ma spevnenu hlavu a nosi sa len vpredu.Mne sa zda dost pevna.Vo vaku je dieta v lahu.Ako chces 😎

marina.o.
11. máj 2010

suzik,nasla som jednu fotku s tou klokankou,tak si ju pozri.Pridala som ju medzi fotoalbumy 😉

suzik77
11. máj 2010

je to nejaka znackova? A aku mas predstavu o cene? hod do IP. Ak to bude zaujimave, pribehnem niekedy podvecer pozriet na to 😉 Ak sa ti bude dat...

marina.o.
11. máj 2010

este sa dohodnem aj s manzelom,lebo on v tom vlaci Misku 😀 Ma nosnost do 10 kg.
Neviem,co je to za znacka,nejaka nemecka OTC.

suzik77
11. máj 2010

OK, potom sa ozvi, co z toho vznikne 😀

marina.o.
11. máj 2010

😉

fukylove
11. máj 2010

suzik - ja mam tento nosic

http://www.abcdeti.sk/pozri-ako-sa-nosim

a som s nim nadmieru spokojna... mala som aj babyvak, no malemu sa uz v lahu nepacilo a hlavne - zatazoval mi iba jedno pleco... klokanku mam tiez, len ta nema ten bedrovy pas a tak mi zatazovala chrbticu 🙂 obe som pozicala kamoske, ze vsak uvidim pri druhom dietatku, ci vyuzijeme 🙂

lenocka84
11. máj 2010

marina byvam v knm, docasne

marina.o.
11. máj 2010

my sme tu zilincanky 😉

wandeirra
11. máj 2010

kysuca neeeeeeee...zartujem 😀 😀

wandeirra
11. máj 2010

lenocka ahoj 🙂

suzik77
11. máj 2010

fuky - dik, ale nenasla som tam cenu. co stal?

marina.o.
12. máj 2010

ahojte baby,pocasie na nic a tu nikoho ☹

fukylove
13. máj 2010

nosic stal 75ecok +postovne... kocka tam schvalne nema cenu, lebo ona rada komunikuje so zaujemncami priamo.. dokonca mi ponukla aj "skolenie" cez skype... ale kedze my sme na prvykrat zvladli pouzitie, tak som to nevyuzila 🙂

inak, ak by si mala zaujem, tak by sme sa mohli dohodnut, ze by si si ho prisla omrknut pred kupou, oskusat a tak... ci sa malej bude pacit 😉

zelmirka1
15. máj 2010

ahojte, dnes som prvykrat nechala maleho mame na cely den, isli sme do Ostravy a tentokrat bez Miska, samozrejme ja som bola nervoznejsia ako on, takze vysledok taky ze ja v strese, odisli sme o 8 rano a vratili sa do 17 hod., maly uplne v pohode, cely spokojny 😀
aspon viem ze je to skor o mne ako o nom, v lete budeme mat vyrocie sobasa tak dufam ze niekam vyrazime a mamina nam ho postrazi ked to spolu tak zvladli.

marina.o.
15. máj 2010

zeli ahoj,musim sa Ti pochvalit 😉 Dnes som bola s Miskou prvykrat na plavani.Bola super,vodicka sa jej paci.Ani nemrnkla a smiala sa.
No vidis,Misko je uz velky chlap.Co by on plakal za maminkou 😝

suzik77
15. máj 2010

fuky - to je pre mna momentalne dost vela penazi, hm... riesime prave kupu 3-izboveho bytu... Skor potom volaco z "druhej" ruky.. 😒

zelmirka1
15. máj 2010

fiha marina ty zvladas aj plavat s Miskou ? a kde bola Adelka ? to je super, ze sa jej pacilo, juj ako to leti uz ma pol roka 😉
my plavame stale, teraz chodime uz 5 kurz ale len raz do tyzdna co mi velmi vyhovuje.

zelmirka1
17. máj 2010

ahojte, ak niekoho zaujima tato tema ste vitane 😉
http://www.mclevik.sk/page13.php

marina.o.
17. máj 2010

zeli,Adelka je s tatom.Tata chodil doteraz s Adelkou a teraz sme si to vymenili 😉

majka2
19. máj 2010

ahoj hľadám nejakú kamošku ktorá ma približne rovnako staré dieťa na prechádzky na kamarátstvo ... môj syn bude mať v auguste 3 roky. Bývame na solinkách 😉 Najdeme niekoho? 😕

suzik77
19. máj 2010

majka2 - ahoj, my mame len 3 mesiace a sme na vlcincoch ☹
ale hladaj dalej, mozno najdes 🙂

marina.o.
21. máj 2010

....strasna nuda.... 😒

zelmirka1
22. máj 2010

aka nuda marina....pocasie bolo desne to je fakt, ale dnes uz je fajn a pri sportovej hale je den policie, je tam riadna akcia s autami, technikou....moj maly bol uplne bez seba od radosti ked mohol sediet v tych autach, nemohli sme ho odtial dostat a ked sme prisli domov tak som mu len vyzula topanky a uz zavrel oci a zaspal za 10 sekund....proste parada parada

marina.o.
24. máj 2010

ahoj zeli,myslim,ze tu je nuda na MK Zilina....
My sme tam tiez chceli ist,ale bol tam dost velky hluk pre Misku.Este si musime pockat 😉

ma.senka
27. máj 2010

ahojte dievcata, no vidim, ze este obcas drzite tu zilinu nad vodou aby tu nezakapala 😉 kde su nove maminky zilincanky? okrem fukylove a majky tu nikoho neveho niet kto by prevzial stafetu...

@marina.o marina, chodis plavat ku Majke s Adelkou ? ja idem zajtra s miskom o 9,30 - uvidime sa tam? ideme len ako nahradnici, nie je pre nas miesto, snad v novom turnuse sa niekde vmestime 😎

marina.o.
27. máj 2010

ahoj masenka,kde sa tulas? ☹ uz si mi tu chybala.Je to tu nuda,nie ako kedysi.
Ja chodim plavat,ale s Miskou 😉 Adelka chodila s tatom a teraz zasa chodim v sobotu s Miskou.

zelmirka1
27. máj 2010

ahojte
no veru akosi malo piseme....ani nove maminky to tu moc neozivili, zeby nestihali ? 😀 ja vzdy kuknem cez obed aj vecer ked maly spinka a to si hovorim kolko casu som mala ked bola malinky a spinkal skoro stale 😀
chystate sa na staromestske pozriet ?

kamka17
27. máj 2010

žienky...čátam vás už dlhšie, len ja budem maminka až v novembri, tak tu nechcem strašiť, potom sa k vásm isto pridám... a už som od vás odkukala napríklad to plávanie, lebo sa mi to strašne páči a isto tam chcem chodiť, keď bude malinké v patričnom veku

všetky vás pozdravujem, prajem pekný večer a konečne aj pekné počasie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre