Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

nadenkaaa
21. feb 2011

@mimkaa10 dakujem ti 😉 a este davaju sa nejake peniaze knazovi alebo co? ci peniaze a zakusky?

mimkaa10
21. feb 2011

@nadenkaaa načo? 😕

nadenkaaa
21. feb 2011

@mimkaa10 no ja neviem svokra volaco take spominala 😅

mimkaa10
21. feb 2011

@nadenkaaa no možno boli také zvyky im podstrčiť do vrecka, ale mne to príde choré ich uplácať alebo čo .. 😠

nadenkaaa
21. feb 2011

@mimkaa10 dakujem ti 😉 ja sa v tomto nevyznam ake su zvyky volakto dava aj pri sobasi v kostole fararovi to uz som pocula 😅

mimkaa10
21. feb 2011

@nadenkaaa v pohode 🙂

maajka83
21. feb 2011

ahojte som v tejto teme prvy krat. mirka ked budeme zdravi tak sa ti ozveme a dame stretko co? Uz druhy tazden sme na antibiotikach a aby sme toho nemali malo z minuleho tyzdna tak dnes nam prideli dalsie ☹ inac je tu niekto z Hajika?

pia22
21. feb 2011

@mimkaa10 nam dnes tatino pride domov pred 16.00, tak by sme prisli az ked sa naobeduje a to neviem, ci sa tam oplati ist?

solinkarka
21. feb 2011

@maajka83 ahoj no ja som tam kazdy den 🙂 opatrujem tam jedneho drobca 🙂

mimkaa10
21. feb 2011

@maajka83 ahoj majka, rada ťa vidím 🙂 mrzí ma, že ste chorí....a to všetci naraz? No a jasnačka, keď budete v pohode, tak dáme stretko 😵

mimkaa10
21. feb 2011

@pia22 no dneska je to iba hodinu,to jefakt... a na ten karneval pôjdete? Ja dúfam, že stihne prísť maska, čo som objednala. 🙂

pia22
21. feb 2011

@mimkaa10 tak co spravime? Neviem, ako s tym karnevalom, manzel si preto asi brat volno nebude. No uvidime, ale radi by sme isli.

fukylove
21. feb 2011

@mimkaa10 - to asi viem, kde je 🙂 a chodievate aj na Hlboku? 🙂
@pia22 - a to viem presne, kde je, lebo moja babicka byva na Berlinskej 🙂 a aj my mame maleho strachoprda 🙂 ale on sa vrhne na mna a chvilku trva, kym sa pusti... a "plac u svokrovcov", to poznam... Sebik ma asi za strasidlo moju svokru 😀

@nadenkaaa - ahoj 🙂 my sme krstili na Vlcincoch, pytala som sa vtedy aj na moju sestru, co mala skoro rocnu dcerku, neokrstenu, lebo u nich na dedine ju nechceli pokrstit, lebo nie su zobrati v kostole... vtedy mi doslova bolo povedane - ze nemaju problem okrstit 🙂 ale ze isto vyzvu mladych, aby si dali doporiadku aj sobas v kostole... 😉
a ako pise mimkaa - to, ze je rozvedeny, nemusite hovorit 🙂 a moze mat iba jedneho krstneho, aj nas Sebik ma iba krstneho tatu, lebo on nema polovicku a aj oblecenie je uplne jedno 🙂 co bude mat 🙂
take to typicke biele oblecko som ani ja nechcela, no kamaratka nam darovala taketo:
https://picasaweb.google.com/evka.tazka/April#5...
a to sa mi pacilo 🙂

najjednoduchsie budes mat, ked sa tam zastavis, resp. tam zavolas... je tam mila pani (teda aspon pred rokom bola) 🙂

fukylove
21. feb 2011

@nadenkaaa a kolace, zakusky, flaska, peniaze... my sme nedavali nic.. ked sme sa brali, tak sme zobrali flasku a vysluzku... ale pri krstinach nie... a svokre sa to nepacilo, lebo oni asi maju na dedine vo zvyku davat prasule knazovi.. no mala smolu... mne to pride nenormalne, aby som este aj peniaze davala za sluzbu, ktora by mala byt pre verejnost... ved ak sa nemylim, cirkev je stale platena aj zo statu...

nadenkaaa
21. feb 2011

@fukylove a kedy by bolo dobre sa tam zastavit? staci az po porode alebo radsej skor?a este moj brat nie je zo ZA kedze pochadzam z Hc co je 140km odtialto tak ako by to potom bolo s tou naukou?

pia22
21. feb 2011

@nadenkaaa my sme tiez mali krstnych zdaleka a ti na nauku nechodili😉 Na faru staci urcite ist po narodeni babätka.

nadenkaaa
21. feb 2011

@pia22 dakujem 😉 vobec totiz to neviem ako to v tycho alezitostiach chodi aj ked mam vsetky sviatosti 😉

mimkaa10
21. feb 2011

@nadenkaaa najlepšie ti povie ten konkrétny farár 🙂 my sme sa dali krstiť v 3.mesiaci. 🙂

pia22
21. feb 2011

@nadenkaaa v pohode😉 My sme sice nekrstili v ZA, ale je to vsade viac-menej rovnake. Nemaj z toho ziaden stres, je to pohoda🙂

mimkaa10
21. feb 2011

@pia22 no Janka, toľko sa dohadujeme, až nakoniec nikde nejdeme 😀 ohlásila sa nám návšteva, takže mne to plány dneska skrížilo
inak dostala som zo žabky ponuku byť členkou a zúčastnovať sa na poradách o smerovaní atd... celkom ma to potešilo 🙂 mám z toho taký zmysluplný pocit.

pia22
21. feb 2011

@mimkaa10 boli ste?

mimkaa10
21. feb 2011

no vidíte žienky, ako sme to tu rozprúdili 😵 😀

mimkaa10
21. feb 2011

@pia22 nie, písala som vyššie 🙂

mimkaa10
21. feb 2011

@fukylove na hlbokú sme chodili kočíkovať, ked sa ešte chcel kočíkovať... teraz už chodíme napeško viac, aby sa unavil - teda, ja mám takú predstavu, že ak sa unaví, bude lepšie spať, ale stále mi to nevychádza 😀

nadenkaaa
21. feb 2011

Baby dakujem vam 😉 a este som sa chela spytat ohlaodm detskeho lekara pre maleho mate niekoho koho odporucate?

krtica11
21. feb 2011

@nadenkaaa ja mam doktorku Daubnerovu v poliklinike a som snou zatial spokojna mne ju tiež odporučili

zelmirka1
21. feb 2011

@mimkaa10 pracujem pretoze som sa musela rozhodnut, bud alebo....kedze mam skvelu pracu, vyborny kolektiv a podmienky tak som si zvazila ze si nemozem dovolit o nu prist. Nastastie som nasla opatrovatelku u ktorej je maly velmi spokojny, zvykol si okamzite bez placu, inak by som nenastupila. Som rada ze som mohla byt doma dva a stvrt roka, niekto nemoze ani to.

solinkarka
21. feb 2011

@zelmirka1 ahoj.. kde je taka dobra praca? 😉

zelmirka1
21. feb 2011

@solinkarka no veru nie je lahke najst, ale ja uz mam nieco za sebou, v tvojom veku sa mi zdala kazda praca OK, nic specialne som nepotrebovala a svet gombicka 😀. Clovek musi mat stastie byt v spravnej chvily na spravom mieste, schopnosti a skusenosti su fajn ale trosku stastia musi byt, aspon ja mam taky pocit. Alebo este mat super kontakty, ale to nemam vyskusane. Vidim ze sa snazis o babetko, takze asi mas priority teraz inde, ci nie ?

solinkarka
21. feb 2011

@zelmirka1 a stale si mi neodpovedala na otazku kde sa da taka dobra praca najst cize kde pracujes? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre