Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

evkastipka
10. sep 2008

Kukuk...
svantica ...a ja vam budem ten punc zavidiet 🙂

kutina
10. sep 2008

Ahojte maminy,
Sofi, my babule z MK máme viaceré Dr. Mrázovú , sídli v meste novej poliklinike pri TPD, sme s ňou spokojné... 😉
chvália si aj Dr. Milanovú na Solinkách

lukacka
10. sep 2008

Ahoj sofi,
my máme doktorku na Spanyolovej-v nemocnici MUDr.Kubovú a je vynikajúca.Kým dá antibiotiká,tak skúsi aj iné metody,zbytočne deťom nedáva lieky. Je super.Inak aj tu Dr. Mrázovú si pochvaľujú.

lukacka
10. sep 2008

Ahojte mamičky plavkyne,
chcem sa opýtať,či máte skúsenosti s kurzami plávania pre detičky vo veku 7 mesiacov.Neviem či ich skutočne aj naučia potápať,alebo je to viac menej len nejaké relaxačné doobedie vo vode pod dohľadom inštruktora.Prebieha to vraj za žilinskou plavárňou,ale nepoznám nikoho,kto tam s dieťatkom chodil. ☹

lahodacka
11. sep 2008

kuti, co sa tyka tych doktoriek, tak si vymenovala tie najlepsie 😉

sofi07
11. sep 2008

ok, tak skusim niektoru z nich. dakujem za pomoc 🙂

lahodacka
11. sep 2008

no tu je dnes tichucko ☹

lahodacka
12. sep 2008

no babule, ale takto zanedbavat kona, to hadam nie 🙂

evkastipka
13. sep 2008

Hm...kde sa vzalo tu sa vzalo...kam vas vsetky vzalo? Nikoho nikde.....zeby sa bermudsky trojuholnik prejavil na fore Zilina II?

kutina
13. sep 2008

Ahojte baby,
my sme sa pred chvíľkou vrátili zo záhradky. Mali sme rodinnú gulášku. Bolo fajne 🙂

heppu
14. sep 2008

ahojte ja chcem tiez chodit s malou plavat hned ked bude mat pol roka lebo ona miluje vodu , traba sa tam nejako skor zahlasit?

lahodacka
14. sep 2008

ahojte babule, tak ako vikendujeme? 😅

alexiss27
14. sep 2008

ahojte maminy, tak ma mrzi ze sme nemohli prist na to stretko 😖 ale na buduce to dufam stihneme 🙂

lahodacka
14. sep 2008

Evka, ahoj, tak ideme v utorok na tu jogu?

dadus
autor
14. sep 2008

cafte zeny 😉
evi zeby az tak??? 😀 😀 uz nam tu trojuholniky behali 😀 😀
baby ja akurat robim poriadok s handrami, letne zimujem a zimne pomaly veberam, sak vonku to je uz riadna klaaada 😀

evkastipka
14. sep 2008

Kukuk zienky 🙂...
dadus...no veru, brrr...riadna zima uz je, uz aj ja svetriky hladam v skrini 🙂
lahodacka...posielam IP 🙂
Ako prebehol studeny week u Vas? U nas brrr...vsade prach, vsetci sa tu rozhodli prerabat 😠

majkome
14. sep 2008

vy ste vsetky s vyhodu???

lahodacka
15. sep 2008

ahojte baby, tak dnes nam to s tym pocasim moc nevyslo, co? ☹ My sme chceli ist na nase nadherne jablcka, no a asi sme aj dosli

evkastipka
15. sep 2008

Pekny vecer prajem 🙂...uf...veru pocasie sa asi na nas hneva, uz aj nieco na mna lezie a manzel to nie je 😀

evkastipka
16. sep 2008

Kukuk...nikde nikoho, babulky aj u Vas doma sa zacina pomaly prejavovat chripka, nadcha? U nas uz vycina v plnom nasadeni.... ☹

dadus
autor
16. sep 2008

ahoj evi, my tiez soplime.....to je ta nahla zmena pocasia 😠

alexiss27
16. sep 2008

ahojte dievcata tak mam malu otazkocku, JUrko ma 7 mesiacikov aj 2 tyzdne, uklada sa spat medzi 20 a 21 hodinou, kolko krat v noci ste k detom vstavali v tom veku? Myslim hlavne co sa kojenia tyka...dakujem

lahodacka
16. sep 2008

ahojte babule, tak ako sa mame 🙂

lukacka
16. sep 2008

Ahoj alexiss27, no moja dcéra má 8 mesiacov a v noci ju kojím ešte cca 3x.Spať chodí už o pol 7 a vstávame o pol 5,takže do vtedy stíha toľko krát pýtať.Potom už máme ráno ☹

evkastipka
16. sep 2008

dadus...veru vykyvova zmena pocasia...a je sa nezmestim do ziadnej bundy ani kabatika...

strunka
16. sep 2008

ajojte 🙂
alexiss ten nas stihal pit aj 4-5krat, hlados ale hlavne zavislak 😀

kutina
16. sep 2008

alexis...malá vstávala cca 3x...no teraz má cez rok a vstáva aj 4x, ked nespím v inej izbe 😒

kutina
16. sep 2008

babule, tu som vložila pár fotiek zo svadby 😉
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

lahodacka
17. sep 2008

ahojte babiky, tak zuzi, super foto...tortu ste mali krasnu 🙂

evkastipka
17. sep 2008

kutina...krasne fotky,...normalne som sa trosku nostalgicky preniesla nachvilku do nasej svadby 🙂

Mimochodom pekny dnik prajem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre