Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
25. mar 2009

ďakujem za názory baby, ešte teda kúpim pár krabíc. o dva týždne ideme do poradne, spýtam sa aj tety dr.

masenka 😉 sa mi to páči čo ty vymažeš, ja napíšem. 😀

ma.senka
25. mar 2009

myslis za mna biela 😀 , a nezaspi do fabriky rano 😀

biela
25. mar 2009

no určite nezaspím, však to by sa mi deň nerátal keby som si náhodou pospala.

čaute kočky a dobrú noc. 🙂

vera21
25. mar 2009

No zehli, zehli....cakam...

vera21
25. mar 2009

dobru noc ty Rypos jeden 😠

biela
25. mar 2009

verus, ja tiež si chcem vyžehliť, bo by som nezaspala. ☹

ma.senka
25. mar 2009

veruskaaaa 😀 milaaacik 😀 kedy dame to kafe?

vera21
25. mar 2009

Kafe si daj rano sama, ja si dam kafe so Zuzlou aj za teba

ma.senka
25. mar 2009

😀 😀 no si ma riadne poslala do cavesu 😀 😀
nevadi, spravim dane, a potom sa ma uz nezbavis 😀 sak pockaj 😀

vera21
25. mar 2009

a kym ste tu rypali, ja som prehrala rifle na traky ! Som mohla radsej bojovat, ako sa tu toto ...

vera21
25. mar 2009

no to som zvedava.... 🙂 Ale ved ja nie som uplne fit, tak nemozem ist k Miskovi.....Cakam, ci ma to polozi alebo vytriezviem do zdrava....

ma.senka
25. mar 2009

si chora? som nevedela. hm hm kde si to vylapala?

vera21
25. mar 2009

no ved od poloviciaka nie ?

ma.senka
25. mar 2009

no nic, idem to tu zabalit, musim daco este spravit, aspon hodinku kym neodpadnem.
skoro sa uzdrav verus nech buduci tyzden konecne napravim svoj rest, pa, bru noc

ma.senka
25. mar 2009

a od poloviciaka ruky prec 😀

vera21
25. mar 2009

poloviciak nie je doma 🙂 esteze mam malu a psa...
dobru noc !

zelmirka1
26. mar 2009

ahojte
no vidim ze debata tu vcera bola riadna... 😉
vera aj ja som chytila niakeho bacila od muzicka...ma nastval... ☹ tak sa liecim...ale uz je to lepsie, hlavne aby maly neochorel...dnes mame poradnu tak som zvedava kolko vazime. A kukla som fotky tvojej malej...velmi pekne fotky, aspon viem akeho mate psika...my planujeme klasiku labradora alebo nieco podobne ale za bude maly vacsi a tiez mopsik co mame uz ma 11 rokov a myslim ze steniatko by ho rusilo uz ma rad svoj klidek.

a_rianna
26. mar 2009

bre ranko

no my sme boli v poradni včera sme sa trošku predvadzali tak dokina mu napisala že je mierne hyperaktiv aj ked si to nemyslim ale je fakt že Tomino riadne vystrajal 🙂 totalne sa predvadzal ukazal všetko to vie aj nevie 😅 ale tak poteši vas to ked vas pochvalia xiixixi

no a vravi že aby som davala pozor že do 10 mes. bude podla nej chodiť... ale to si tiež nemyslim..... sak uvidime

som objedlana tominovi tie rukavkniky čo v nich plavaju detičky ( tie čo ma na fotke v albume ) tak sa tešim že na dovolenke budeme plavošiť...
su super teda aspon sa mne zdali vobec sa nezvliekaju.... a je v nich taky zlatučky.. 🙂)

vera nuž krasne fotečky to ta profesionalna photos tak fotila?

biela
26. mar 2009

čauky,
tak ja dnes zase vstávala o piatej na šichtu do fabriky... 😒

arriana, pekné fotky... a to už vie tak plávať s tými rukávnikmi??? 🙂 šikovník je to...

a_rianna
26. mar 2009

no to oni všetky detičky krasne plavali 🙂

biela
26. mar 2009

to je normálne zázrak... myslím to plávanie. ako v modrej lagúne keď to dieťatko tak pekne plávalo... 🙂 fakt sa mi to páči...

zeli, už ti je lepšie? by sme mohli dať tú kávu.

patkao
26. mar 2009

biela tebe Olinko tak skoro vstava? my papame okolo 5.30, to vstavanie ma ide zabit, tak som sa zdesila ze take velke deticky ako Oli tiez tak skoro vstavaju...mozem ja cakat kedy zacne dlhsie spat..

biela
26. mar 2009

pati, mne tak iba posledný mesiac začal vstávať, normálne spal do takej 7. neviem, čo sa s ním porobilo. musím asi kúpiť hrubé čierne závesy aby nepresvitlo denné svetlo. môžbyť je to tým...

patkao
26. mar 2009

mne dokonce nechce ani cez dne uz spavat..tak ked sme vcera prisli z prechadzky, nechala som ju spat v kociku v kumbale kde mavame kocik, mala tam tmu a normalne hodinku pospala..chudatko medzi bundami a kompotmi, ale dobre mi to padlo 😅

patkao
26. mar 2009

ale je zasa za pocasie 😠 😠

mamajana
26. mar 2009

Ahojte, dobré ránko,
biela, a doteraz Ti Olinko dobre spinkával? Teda myslím, dlhšie ráno spal? Lebo my vstávame o 5.00 pravidelne, vlastne od Filipkovho narodenia. Málokedy sa podarí, že spíme aspoň do 5.30. To je jedno, či je pracovný deň, alebo víkend.
Bože, a mne Filip tak zle spí. Už asi 5.noc. Som zúfalá. V noci, okolo neho behám, ráno s ním o 5. vstávam, tak viem, o čom hovoríš. Ak si to doteraz nemala, tak je ťažko si zvyknúť. Ono sa na to vlastne vôbec nedá zvyknúť. ☹

mamajana
26. mar 2009

Veru, veru, patkao, zase máme krásne počasie.

mamajana
26. mar 2009

A mne manžo dnes o štvrtej odišiel na služobku a príde až dakedy v noci, takže som to mala pestré. Ráno obliecť obe deti, nachovaj obe deti, nalož jedno do kočíka a zanes s ním druhé do škôlky. Atď.
Tá sa tam nechcela sama prezliekať, tak som jej musela pomáhať, ten mi v kočíku reval, lebo sme stáli a nevozili sa. No poviem vám, raňajšia katastrofa.
Uvidíme, čo bude poobede. Takto sama bývam s nimi málokedy. ☹

mamajana
26. mar 2009

Tak si tu píšem sama, prepáč Leni, ten predchádzajúci príspevok, že Ti Olinko takto spáva len posledný mesiac som si prečítala až teraz, tak už viem. 😉

patkao
26. mar 2009

mamajana no to ti nezavidim dve deticky obriadit..ja mam niekedy problem dat malu aj seba do poriadku do obeda, ked ma svoje "dobre" dni..ja som dnes chcela ist na urad prace vybavit si vsetky tie appierovacky, ale v tomto pocasi?? sa mi ani kocik nechce vytiahnut..nech uz je tepla jaaaar

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre