Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
26. mar 2009

ty si mi pekna kucharka...som videla v albume tu fotku s tortou ked mal Oliverko pol rocka...ja len obdivujem aka si sikulka a vidim ze vypekas casto...jeeeej tu mas mladu maminku 😉
a dik za vysvetlenie akosi mi ta skratka nesedi na mimibazar.

biela
26. mar 2009

Zeli, moja mamina už v 20 mala dve deti. 🙂

no tá torta v albume bola nepečená s pochúťkovej smotany a akurát bolo veľa jahôd tak som urobila...
kedysi som viacej piekla, dnes veľmi výnimočne...
si pozrela už niekedy ten mmb? ja už nakupujem len tam. aj nové aj použité veci...

zelmirka1
26. mar 2009

ked som bola tehotna aj som nieco pozerala ale ked ja si veci radsej vyskusam a vidim nazivo tak toho moc na nete nekupujem...som taka konzerva... 😀
to mas super ze mas mladu maminku...tak je to naj

biela
26. mar 2009

maminka je maminka, či mladšia či staršia. 🙂 som rada, že ju mám. býva trošku ďalej odo mńa. rada by som ju mala bližšie pri sebe, ako ty...
no ja som tiež rada vyskúšala, ale tam sú veci za babku a keď mu kúpim aj trošku väčšie, tak vynosí neskôr. zatiaľ som sa vždy trafila.
už som dopiekla. tak idem piecť a nemám papier na pečenie, som musela mastiť. zajtra musím ešte zo 3 upiecť. niekedy ti niečo donesiem z môjho výtvoru. 😉

zelmirka1
26. mar 2009

no to bude super...dones nieco...ja milujem sladke a kolace...
inak ked uz tak pecies tu nepouzivas taku speci papier na pecenie ? ja ho mam a to sa da pouzit na vsetko..
torty, maso, zemiaky...a len ho potom umyjes a nic sa neprilepi

biela
26. mar 2009

no to o takom papieri som nepočula. dáš mi bližšie info???

ja tiež mám rada koláče, kedysi som každý víkend čosi upiekla no teraz redukujem kg tak sa krotím...
keď niekto príde na návštevu, alebo niekam ideme, tak rada niečo upečiem. lebo ma to baví. nie vždy sa mi výtvor podarí po vizuálnej stránke, ale vždy sa dá zjesť.

Zelka, dobrú noc, ja už idem, zajtra vstávam o piatej, na tú šichtu zase... do fabriky. 😀 no čo už.

pozdrav od nás miška 🙂

zelmirka1
26. mar 2009

ja tiez pojdem spat lebo Misko bude urcite vstavat skoro a ja budem hotova..
o tom papieri ti povie ked sa stretneme. dobru

mastulka
27. mar 2009

ahojte, dakujem velmi pekne za rady, si urobim prechadzku po ziline a budem hladat, este raz dik moc. a na mmb som pozerala veci, len ked ja si ich tiez radsej pozriem nazivo a vyskusam 🙂

a_rianna
27. mar 2009

zeli na narodnej už ten obchod nie je, ja som videla tehu veci aj v kinder centre na solinach, a ja som si kupovala rifle cez net alebo v blave v auparku... v ZA moc velky vyber nebol, a trička som nosila normalka 🙂

a_rianna
27. mar 2009

dobre ranko,
nuž akosi dobre spavame už 5 ty den.. tak neviem neviem čo sa robi Tominkovi 😉 ale som normalne po dlhom čase svieža.. budime sa už len 1 x za noc... tak duram že mu to vydrži.

Želi no Miško je riadny chlapisko, ale aj TOmino bol, on mal dokonca v 6 mes. viac ako Miško o cele 1 kg 🙂 to už idete aj dokrmovať však?

ja idem piecť tortu dneska na nedelu a ešte aj slane z listkoveho cesta... lebo dneska ma svpkor 61 rokov tak ideme zajtra do Terchovej na oslavu, a v nedelu ma kamoška 30 tak jej pečiem marcipanovu tortu mamajana mi dala recept ako si spraviť marcipan tak idem kuchtiť. A to dneska ide manžo do Blavy a neviem kedy sa vrati.. takže si to neviem predstaviť ako to všetko zvladnem.

a ešte ked vidim, že tomino sa už dostane všade kde chce... tak ešte musim davať zvyšenu pozornosť aj jemu aby mi zasa nejake kable nepoťahal a tak... 😔

tak dopijem kavu a idem aj ja šichotvať 🙂

zelmirka1
27. mar 2009

ahoj
ano zacali sme dokrmovat ale zatial to moc neslo tak mu davam cas...riesim teraz skor ranne vstavanie lebo stale skor a skor, dnes 5.30 hod. a potom je unaveny a mrnci...neviem ako ho naucit spinkat dlhsie...pritom ho davam az o 20.00 hod. a predtym je 3 hodiny hore. Spi v noci menej ako 10 hodin a to neratam zobudzanie.

a_rianna
27. mar 2009

nuž mne vstaval donedavna medzi 5 - 6 to len teraz poslednych 5 dni potiahne do 7 dmej a chodi spinkať okolo 7 - 8 večer, ako kedy. ale obavam sa ked sa posunie čas ako to bude vyzerať.

potom sa pochval ake mas pocity z plavania 🙂

a_rianna
27. mar 2009

baby počuvam uja Ilka a ma byť krasne bud. tyžden aj teplučko aj nadalej tak dufam že to tak bude sa tešiiiim

inak želi, my ked sme začali dokrmovať tak som sa vyše mesiaca trapila, on mi nechcel nič varene len kupovane a aj to len to kde bola karotka.... ale teraz mi zasa zje len varene a všetko vobec neprebera...takže ozaj to chce čas ... držkam palce aj so spankom aj spapanim

biela
27. mar 2009

ahojte,
arianna, marciápánová torta? mňamky, toto by som si ešte netrúfla, takú ozajstnú tortu...

Zeli, no to vstávanie, neviem, čo by som ti poradila. možno len to, aby si to tak moc neriešila. možno má miško len také obdobie a za týždeň bude spávať lepšie... môj 2 mesiace spával do ôsmej, potom sa to zmenilo a spával do 6, potom o mesiac zase do 7... furt to bolo inakšie nech som robila čo chcela.
my sme dnes spali do 5,45. už to nejdem riešiť, nevyriešim to, však nasilu ho tam v postielke držať nemôžem. proste sa zobudí a basta.
arianna, ozaj, aj my ideme chodiť do labyrintu 🙂 , štvrtky o 10,00 hod.

a_rianna
27. mar 2009

no super 🙂) aj my stvrtky ale my teda neskor 🙂

zelmirka1
27. mar 2009

ariana mozno to bude u nas podobne lebo ked som mu dala kupovanu mrkvicku tak sa sice tvaril hrozne ale cosi zjedol a ked doma uvarenu tak ho natiahlo a vygrckal mi to. No ved mame cas postupne budeme skusat.

biela ja ten spanok asi fakt moc riesim ale to preto ze ja som spachtos a rano mam problem sa zdvihnut ale hlavne on je unaveny aj teraz mi tu mrnci lebo je mrzuty ale zaspat sa mu neda...vidim ze mu chyba spanok ale neviem co s nim aby sa vyspinkal. No uz riadne reve...

mamajana
27. mar 2009

Ahojte všetky, dobré ráno, aj keď sme teda zas hore od piatej.
Ráno sme hneď boli u toho urológa s Filipkom a poviem vám, zastupoval tam jeden iný doktor, lebo ten, čo tam je pôvodne vraj šiel k zubárovi, ale to sa nedá porovnať.
Hneď ako otvoril dvere a zbadal tam malé dieťa, sa spýtal, či ideme k nemu, a hneď nás bral dnu, na nikoho iného sa nekukol 🙂 . Vyšetril ho asi za 2 minúty, pekne mu to chytil a nahmatal obidve vajká, tak niet dôvodu na žiadne obavy. 🙂
Takýto by podľa mňa mali byť doktori, usmievaví, úplne príjemní. Lebo ten zo včera bol zamračený, očividne znechutený, koľko ľudí musí zas vyšetrovať. No hrozné 😠 .

mamajana
27. mar 2009

A ja dnes idem do práce, pozvali ma na oslavu, tak vyhrabávam nejaké veci, ale neviem čo si obliecť. Stále sú mi moje pekné elegantné vecičky tesné 😠 . No bohužiaľ, nakoniec fakt asi pôjdem v rifliach, no ide ma šľak trafiť.

zelmirka1
27. mar 2009

no vidim ze ja vy vstavate skoro mamajana...inak som pozerala tvoj album a mas mimoriadne pekne deti...mne sa zdaju ako do reklamy krasne deticky.... 🙂

biela
27. mar 2009

jani, super, som rada, že to dnes dobre dopadlo. 😉
presne ako píšeš, dr.čo robia s deťmi by mali byť milí a usmievaví.

Zeli, aj ja som furt riešila a riešim ten spánok, no zistila som, že akokoľvek riešim, tak nevyriešim 😀

mamajana
27. mar 2009

Zeli, ďakujem za detičky, aj včera mi napísala jedna baba z Levíc ip, že sa jej strašne páčia moje deti. No som prekvapená, podľa mňa sú všetky detičky krásne, ale tak no.........žeby som Zdenku poslala niekde na casting 😉

zelmirka1
27. mar 2009

asi mas pravdu biela...dnes uz spi druhykrat...vstal o 5.30, potom spal od 7-7.30 a zase som ho musela teraz uspat lebo uz bol velmi mrzuty...potrebuje spanok ale dlhsie si nevie pospat.

mamajana no veru mozno by si ich mala zaregistrovat do niakej agentury...kto vie mozno ta raz budu zivit ked ste ich take krasne urobili... 😀 😀 a nie su vsetky deti krasne...samozrejme pre maminu je to jej krasne ale ked ti aj druhi pochvalia to je ine.

a_rianna
27. mar 2009

Jani len prihlas aj v Za je nejaka reklamma agentura, a možno vyberu aj Filipka 🙂
sak maju byť po kom krasne tie tvoje detičky xixixi sak vy ste obaja feši tak mali čo zdetiť 🙂

mamajana
27. mar 2009

Diky Zuzi, si milá 🙂

wandeirra
27. mar 2009

ahojte,som tu nova🙂

zelmirka1
27. mar 2009

ahoj wandeira to vidime ze si tu nova.... 😉

mamajana
27. mar 2009

Ahoj wandeirra.

wandeirra
27. mar 2009

🙂

mamajana
27. mar 2009

Wandeirra, nie si náhodou z Hájika?

wandeirra
27. mar 2009

a beriete ma do klubu mamiciek? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre