Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
30. mar 2009

no olinko len videl vysávač a už ryčal teraz chodí okolo neho s neskutočným rešpektom. nebojí sa, to nie, ale chodí okolo neho, pristúpi k nemu, dotkne sa ho, potom odbehne... a keď vysávam, tak vykukuje za mnou 3 metre...
ale je to najviac účinné proti soplíkom.
keď sme išli vtedy k našim, odsávačka už bola zbalená v aute ale začal zase sopliť, tak som vytiahla tú hadičkovú strčila mu do nošteka, no to bolo oveľa horšie a pomalšie, tou vysávačovou chvíľu pridržíš a je to a tou hadičkovou som vycucávala a pomalééé to bolo.

andulka26
30. mar 2009

no dlho som tu nebola 😀 lebo som cely tyzden robila velkonocne upratovanie ked mala spala, tak nebol cas sem kuknut. No chvalabohu uz to mam za sebou, lebo robit to takto na etapy je des. Neznasam taketo upratovanie ale inac sa to s malym dietatom neda, ze?

Tominkovi tiez zelam skore uzdravenie, lebo tie sople su hruza. My sme nastastie zdravy no od narodenia sme to absolvovali uz 4 krat a to sa liecila aspon 3 tyzdne z nadchy. Tak vie ako vam je 😢

Tak by som chcela zacat zasa chodit s malou na plavanie, ale akosi aj na nas dopadla financna kriza, tak uvidim ci sa nam to v maji podari. Mohli by tie kurzy zlacnie, do kelu, take prachy za to pytaju 😠

zelmirka tak zajtra poobede cakam co napises, ake budu tvoje prve zazitky 😉

andulka26
30. mar 2009

zel, nekojim uz asi dva tri tyzdne len obcas v noci kazdy treti den ked sa mi nazbiera mliecko. A kedze som ju nechcela este aj v noci npchavat Nutrilonom, tak sme skusili cajik a funguje to. Staci jej lognut par krat a spi dalej. Takze to papanie mala viac menej zvyk a nie ozajstny hlad.No su deticky ktore cajikom clovek neoklame. Dufam, ze sa mi podari oducit ju aj od caju aby mohla prespat celu noc. Je to sice moje zbozne prianie, ale ked to nepojde nebudeme to silit.

a_rianna
30. mar 2009

no andulka asi nezlacnia lebo maju taky zaujem, že kurzy davaju už aj rano na 8:30... a priberaju inštruktorky 🙂

biela
30. mar 2009

podľa mňa by nereus potreboval konkurenciu, správajú sa ako typické monopol. 😒

zelmirka1
30. mar 2009

to je fakt konkurencia by bola fajn...no kto vie mozno raz bude...
tak nam drzte zajtra palce mame prve plavanie aby sa to malemu pacilo.

biela
30. mar 2009

zelka, budeme vám držať palce a zajtra napíš ako bolo...
pozeráte zámenu manželiek? ten blonďavý chlap je iný bulo... však on presedí celé doobedie v krčme. chudáčik ten malý chlapček, on si ho stráži keď je doma a ona sa vyparí z toho bytu ako smrad, ani sa neobuje, chytí topánky a vypadne do krčmy... 😠

a_rianna
31. mar 2009

dobre rano, no zamenu som pozerala,,, fakt bol bulo ten chlap
ale mne nerezala ani ta dlhovlasa matka... sak taký bordel mali v tej chalupe no humus, a ta druha mala pravdu tak ma 2 dospele deti a jedno 10 ročne a tie deti ani prstom nepohnu..... kokoss sak ja som so segrou musela doma pomahať sme mali rozdele kto čo upratuje...

zeli držime palce nech sa Miskovi pači...

my sme na tom ešte horšie ako včera Tominko ma uplne chore očka z tych kašlov a soplov, takže tento stvrtok ani do labyrintu nejdeme, až nenakazi ine detičky... musim tam cinknuť.

teploty zatial stale nema tak dneska aspon vonku vyrazime ak nebude pršať

biela
31. mar 2009

ahojte, dobré ránko,
presne, tá dlhovlasá mi pripomínala nejakú hipisáčku alebo tak... najprv vyznávala lásku miloškovi a potom zrazu sa bozkávala s iným chlapom. ináč, tá príroda v tom mikulove bola nádherná...
no ale aby chlap chodil každý deň na pivo... 😠

je dobré, že tomáško nemá teplotu, také prechladnutie je úplne normálne, no tie sople vedia fakt potrápiť...

biela
31. mar 2009

ahojte kočky, kde ste všetki? to už tu nikto nechodí...? 😉

Zelka, tak ako dopadlo plávanie? som zvedavá... 🙂

a_rianna
31. mar 2009

no biela sak vyšlo slnko tak sme zdrhali do mesta 🙂

zelmirka1
31. mar 2009

ahoj biela
ani sa nepytaj, Miskovi sa to nepacilo a plakal mi...a najhorsie bolo ze ani potom mi nezaspal v kociku a musela som ist domov a plakal este hodinu doma, vobec neviem preco. Som smutna a nechce sa mi tam ist znovu. Bolo nas len 5 mamiciek...inak sami chlapci a plakal iba moj Misko a este jedne chlapcek trochu mrncal. ☹

a_rianna
31. mar 2009

zeli neboj zvykne si, možno ti bude plakať ešte buduci krat ale potom to bude čoraz lepčie. My sme mali v kurze jedno dievčatko kt. preplakalo cely prvy kruz ale v druhom už bola ako rybka vo vode 🙂 .

biela
31. mar 2009

Zelka, nič si z toho nerob, naozaj, nabudúce to bude lepšie a potom ešte lepšie... 😉
možno mal len dneska zlý deň, blbo sa vyspinkal alebo tak... fakt sa nenechaj odradiť.
arianna, to akože plakalo celý kurz? tak to ďakujem pekne kurz za 3,5 tis. a celý by mi preplakal... 🙄 😨

mgurnak
31. mar 2009

ahooojte...aj ja som sem zaskocila, straaasne dlho som tu nebola....ani neviem, co ste tu popisali, lebo by mi to trvalo peeeknhe dlho.. 😀 my sem museli zrusil kurz plavania, lebo maly cez vikend dostal vysoke teploty, boli sme na pohotovosti, a ma zapalene hrdielko, a ktome vsetkemu, sme dnes boli na kontrole a zistili, ze je alergicky na penicilin...no proste parada 😠 ....lae nastastie tie teploty klesli...a este nemam ani upratane a velka noc sa blizi.... 😅

mgurnak
31. mar 2009

zelka, on si fakt zvykne a bude sa mu to pacit....a koho mate instruktorku?

zelmirka1
31. mar 2009

baby to ja nevydrzim ak by mi mal plakat, nasilu ho zvykat nechcem a cely kuzr preplakat to by som nechcela...skusime este ale ak sa to nezlepsi tak radsej nebudem chodit aby sa potom nebal vody. Mne ani tak nevadilo ze tam plakal ale najviac ma mrzelo ze potom mi nezaspal v kociku a aj teraz mi doma stale place...neviem ci mu nieco je alebo ho to vystresovalo ?

a_rianna
31. mar 2009

mgurnak takto je smola.... my sme tiež chorý, ale nemame teploty len straaašne sople a straaašne kašle... normalne tak kašle akoby tie hlieny tahal až z ritky... 😢 tak ak sa mu to nezlepši vo stvrtok ideme na kontrolu a potom uvidime čo povie dokina...

ale akosi je vela chorob, lebo od nas z kurzu čo mali nastupiť dvaja nenastupili, dokina vravela že je strašne vela pacientov teraz.... tak sa skoro uzdravte.... upratane ani ja nemam.... ale sak ešte je tu jeden vikend tak dame detičky na starosť mužičkom a pojdeme pekne upratovať xixixi

biela ano važne cely kurz preplakala len poslednu hodinu v prvom kurze sa usmievala a potom cely dalši kurz už bola v pohode.....

zelmirka1
31. mar 2009

instruktorku mame Adu ale fakt si neviem predstavit ze cely kuzr preplakala to ta mamina mala na to nervy ?
ja neviem uz si myslim ze je tiez chory ked tak place...vobec mi nespal po plavani len reve...teraz mi ho zobrala mamina lebo som hotova

mgurnak
31. mar 2009

no moj maly vstal, tak ideme cosi papat...zatial..hadam sa tu este ukazam

mamajana
31. mar 2009

Ahojte baby, zelmirka neboj sa, môj Filipko tiež prvú hodinu plakal, vôbec som ho nevedela utíšiť, plakal mi za všetko, či bol tak, či tak len v tej odpočinkovej polohe mi ako tak bol ticho, ale mrnkal. A potom už len trošku a na ďalších hodinách už vôbec nie. A riešila som to aj tak, že som si k bazénu nosila cumel a v najhoršom som mu ho dala do pusy, a to pomáhalo. Aj tá mamina s tým uplakaným dievčatkom to tak robila a vtedy jej bola tíško.

Takže neboj, nabudúce už nebude plakať. A napokon aj inštruktorka povedala, že ak to bábätko na prvých hodinách plače, tak je to celkom normálne. Však sama uvidíš. 🙂

mamajana
31. mar 2009

Neviete, prečo mi zmizla fotka?

zelmirka1
31. mar 2009

diky mamajana za povzbudenie..fakt ma to zobralo ako mi plakal, normalne bolo do placu aj mne... 😢
tak som sa tesila a jemu sa tam vobec nepacilo

mamajana
31. mar 2009

Viem si to predstaviť, pretože ja som sa takto cítila na tej prvej hodine tiež a na tej druhej som tŕpla, že čo bude. Ale to mohlo byť aj preto, že bol málo vyspinkaný, alebo hladný, skrátka, však uvidíš nabudúce. Ja si myslím, že sa mu bude páčiť. 😉

biela
31. mar 2009

Jani, krásna nová fotka v pase, ste zlatučkí 😉

mamajana
31. mar 2009

Ďakujem Leni, si milá 🙂

biela
31. mar 2009

Jani, tá fotka ti asi zmizla preto, lebo myslím že nie je dovolené mať v pase fotku len detí, mala by na nich byť aj mamina. ale neviem to na 100 perc.
dnes som stretla ariannu, som sa pýtala, kde ste... dúfam, že vy ste zdraví... 🙂

Zelka, možno mu ide prvý zúbok, preto plače. hlavne sa nebojkaj ďalšej hodiny, detičky vo všeobecnosti majú radi vodu. ako som písala slovo voda, tak sa mi tam dalo K a napísala som akosi automaticky "vodka". 😀

zelmirka1
31. mar 2009

diky baby...mne je z toho fakt smutno asi si to moc beriem...ale este sa mi nestalo aby mi preplakal cele popoludnie ako dnes...hladam zubok ale nic nevidim, je fakt ze rezim s jedlom nemame a aby mi to vyslo tak som mu dala castejsie ako inokedy a mozno to nebolo dobre. Cele popoludnie som ho nosila na rukach lebo
inak plakal, uz som myslela ze je chory a ked prisiel muz tak sa smial ako slniecko. Asi poslem muza s nim a bude.

a_rianna
31. mar 2009

zeli, oni niekedy maju detičky take obdobie, že proste maju zlu naladu, aj Tominko to mava, je dobry aj 2 týždne v kuse a potom pride jeden den kedy by sa len nosil a nosil a lepil na mna...alebo na tatina a inač plače... takže uvidiš vo stvrtok sa mu plavanie už bude pačiť. 🙂

marina.o.
1. apr 2009

pekný dník 😉
ja som tu tiež dávno nebola...my sme tiež chorý,lepšie povedané ja a manžel.Mám hroznú nádchu a jeho bolí hrdlo a malá tá má našťastie len trošku soplík.Dúfam,že sa to nezhorší od nás.
zelmirka IP 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre