Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

maminka142
23. okt 2011

@zelmirka1 ano bolo to aj z balkona celkom fajn, ale presne, ako píšeš pre deti to nie je nič moc a hlavne, ked vidia dole tolko deti oni musia byť hore 😒 Ale to nevadí, da sa ísť aj dole 😉 Samozrejme, že mi tam mala neobsedela a chcela ísť dole ku detičkam, tak sme išli normalne dole ku podiu, tak skraja a mala dokonca tancovala na podiu 😀 A nebola som sama, čo z balkona zdrhli dole 😀 Takže môžete aj vy 😀

zelmirka1
23. okt 2011

aha, no ja neviem, maly tancovat nechce takze uvidim ci vobec pojdeme. Ja som ich zazila raz v lesoparku a vtedu to bolo fajn lebo aj zapojili deti, ale takto sediet a pozerat je mozno pre vacsie deticky. diky.

kosska3003
23. okt 2011

@zelmirka1 ako uz su vypredane viem ze su dva casy ze maju dva koncerty no som zvedava co mi povie zajtra ale nevidim to nadejne

zelmirka1
23. okt 2011

@kosska4003 ja uz listky mam, kupila kamoska aj pre mna preto som sa pytala, len tym ze su na balkon som zavahala ci ist.

zelmirka1
23. okt 2011

ach jaj skomoleny nick @kosska3003 sorry

mimkaa10
24. okt 2011

@pia22 Janka ten prvý koncert je o 13.00 - nie o 14.tej 😉 aj my ideme na ten skorší do prvej rady 😀

mimkaa10
24. okt 2011

@zelmirka1 oni dosť decká zapájajú, takže by som sa toho nebála. Môj syn má dva roky a je to tajfún. Na poslednom koncerte behal stále k nim na pódium - tiež moc netancuje, ale je to tam také voľnejšie, tak sa dá 😉

pia22
24. okt 2011

@mimkaa10 máš pravdu 😀 Tak to budeme spolu, teším sa 😉

kosska3003
24. okt 2011

tak aj my ideme o 13 a sme v 8 rade to sa da v pohode vidiet odtial

mimkaa10
24. okt 2011

@pia22 a možno budeme vedľa seba 😀

wilsonka
25. okt 2011

kto idete teraz v piatok na plavanie do levika o 16tej?

solinkarka
25. okt 2011

@wilsonka ahoj,...mozem sa spytat kde je ten Levik? otvaraju tam predporodny kurz tak aby som bola v obraze..diky 🙂

wilsonka
25. okt 2011

Ružová ulica, za hotelom Galileo,
nad potravinami CBA

idem prvy x na babyplavanie, preto som chcela tiez dake infosky🙂, ja som nebola na kurze a ani mi to nebolo nakoniec treba, dnes uz vsetko vycitas. je to fajn mozno pre stretnutie s ostatnymi tehulkami a osobne si vymenit dojmy. pri porode ti aj tak vsetko povedia a urcite budes mat nasprtane ako to bude prebiehat🙂

kosska3003
25. okt 2011

@wilsonka ja idem na plavanie v piatok o 16 😀

kosska3003
25. okt 2011

@wilsonka to plavanie nie je v leviku ale za plavarnou dufam ze to vies lebo si tak napisala kto idete v piatok na plavanie o 16 do Levika 🙂

wilsonka
25. okt 2011

@kosska3003 to nie je pri hoteli galileo? ja sa tu moc nevyznam. myslis tam pri kurtoch, pri tej pizzerke? dik za poznamku

wilsonka
25. okt 2011

kosska3003 o 16tej to zacina ci treba prist o 16tej? lebo nam to trva kym sa nachystame🙂))). kukam na mape, v tej pizzerke sme raz boli talk to tam najdem

beatrisss1
25. okt 2011

@wilsonka ahoj to plavanie prosim ta byva aj pre teholky, ci len pre mamicky s detmi?dik🙂

beatrisss1
25. okt 2011

@katka226 a ku ktorej chodis? Lebo ja tiez neviem, kam mam ist..som zo Soliniek a Milanova aj benickova maju plny stav..vraj mam ist do nemocnice, co ma dost nastvalo..nevies, ktora je tam fajn?

kosska3003
25. okt 2011

@wilsonka ano to je tam pri tej pizzerke hned a zacina to o 16 ale uz za 10 minut 16 tam pustaju v pohode
@beatrisss1 nie to nieje pre tehulky ale pre matky s detmi od 5 mesiacov do 4 rokov

wilsonka
25. okt 2011

@beatrisss1 no ja idem prvy x, myslim ze len pre mamicky s detmi. predpokladam ze tam bude aj dost tepla voda- co by si nemala v 35tt.:( ale vsak potom s malym sa vykupkate dosyta. ak by si sa chcela kupat predsalen- boli sme teraz cez vykend v rajeckych tepliciach hotel diplomat- voda taka prijemna skor chladnejsia ale vyrivka a bublinky priamo v bazene🙂 super. potom viem ze v holidayin je vraj bazen. ale tebe islo skor asi o to stretnut sa s mamickami asi ze? plavaren neodporucam- ked tak skus pohladat vysledky testov vody- co viem tak tam vychadzaju zle vysledky. konkretne sa ale mozes informovat na mclevik.sk alebo skus kosska3003- ona tam chodi s malou.🙂

wilsonka
25. okt 2011

@solinkarka citas asi ale pre istotu oprava aspon to plavanie je za plavarnou cvicenie neviem kukni stranku najlepsie🙂

solinkarka
25. okt 2011

@wilsonka neviem mne bolo povedane ze niekde na hlinach 😉

wilsonka
25. okt 2011

baby nedame niekedy cez vykend stretko? ak bude pekne? niekde v lesoparku alebo na namesti? co vy nato? lebo ked zacnu padat tie biele ...cky, tak sa nam nebude chciet brodit🙂

kosska3003
25. okt 2011

@wilsonka voda ma 31 stupnou

@beatrisss1 a pre tehotne robia cvicenia aj v MC leviku aj tam za plavarnou ak chces ale tak ty to uz mas zapar zachvilku budes uz maminou a tesit sa z babatka

beatrisss1
25. okt 2011

@kosska3003
Ano, ano, za par🙂 ja sa prave chystam tam do toho pilatesu za plavarnou na tu pripravu...sa tesim🙂

kosska3003
25. okt 2011

@beatrisss1 no tak si to tam obkukaj a potom aj na plavanie budete chodit 😀 😀

wilsonka
25. okt 2011

@kosska3003 nabor robis- by ta mali za to platit))))))))

wilsonka
25. okt 2011

@kosska3003 inak posledna otazka mozme ist aj obaja rodicia do vody? ci len jeden? aspon raz by sme to chceli tak vyskusat resp. aspon pofotit by nas mohol z brehu?🙂))))

kosska3003
25. okt 2011

@wilsonka no napor hihih
no do vody moze ist jeden rodic len ale da sa priplatit za dvoch ale tak to musis oznamit dopredu asi si myslim ale v pohode tam moze sediet na lavicke a fotit ja som tam sedela uz ked bol mm v bazene s malou ale je tam strasne teplo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre