Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
26. feb 2009

zelmirka len si mlsni a daj si aj za mna 😀

marina.o.
26. feb 2009

biela,tak o tom som este nepocula 😲

biela
26. feb 2009
marina.o.
26. feb 2009

dakujem,pozriem si to.

biela
26. feb 2009

marina, priznám sa, ja som sa rozhodla, keď som videla toto

https://www.youtube.com/watch?v=v6JldfeuTNo


príde mi to také rozkošné a pritom aj prospešné a určite nie zbytočné... no možno sa niekomu môže zdať, ale však 100 ľudí, 100 názorov.

zelmirka1
26. feb 2009

no ved to este ma necha a kto bude maleho ucit hrat futbal... 😉

biela
26. feb 2009

zelka, ozaj, ako si oslávila narodeniny? čo si dostala od manžela?

zuzajdica
26. feb 2009

ahojte..o com je rec..aj ja by som sa rada pridala 😀

biela
26. feb 2009

zuzajdica, o ničom moc, pridaj sa. 😀

zelmirka1
26. feb 2009

celkom dobre..uz som sa tu chvalila 😀 dostala som fotak aby som si mohla fotit moje zlaticko...lebo mame doma taky pre mna velky a muz ho stale vlaci zo sebou tak teraz maj svoj malicky fotak a mozem pridavat do albumu 😀
biela co bolo v ordinacii na konci,musela som maleho tisit a neviem...a nestihla som ani to co bolo v novinach ??

biela
26. feb 2009

áno, prepáč, teraz som čítala... ja som tu moc zo začiatku týždňa nechodila, tak som čítala tak chvatom... 😅
na konci, prišiel peter za tou fuchtlou danielou a povedal jej, že má rodinku, ktorá potrebuje kľud a ráta s bytom... bláblá, ona bola zase protivná, však ju poznáš. v novinách neviem, čo bolo, prišli sme z toho ružomberka neskoro, mali sme zhony, tak som telku zapla keď som oliho uložila.

zelmirka1
26. feb 2009

inak biela ako vam ta znakova rec ide ? aj ja som nad tym uvazovala ale zdalo sami ze to nie je take lahke a ako by som to z malym zvladla...ja mu normalne ani teraz nerozumiem

biela
26. feb 2009

zeli, my sme začali pred mesiacom, no to som nevedela moc ako na to, moc mu to nešlo, naučil sa pár znakov, papať, buvať, zajko a kačička. dnes sme dostali nejaké dvd a nové znaky a inštruktorka nám poradila ako sa učiť, tak dúfam, že časom sa zlepšíme.
zelka, jasne, že by si to zvládla, ak ty nie, miško určite, nebojkaj. 😀 😉

podľa mňa je to dosť ťažké, no ale čo je ľahké? zabaviť ho celý deň je tiež riadna makačka.

marina.o.
26. feb 2009

biela pozrela som si to,ale to sa vlastne kazde dieta uci.Ked mu ukazujes,kde je usko ocko ako robia zvieratka a tak.Nevedela som,ze na to traba skolenia.

biela
26. feb 2009

violetka tu už dlho nebola, dúfam, že je v poriadku.

marina.o.
26. feb 2009

ved to pride tak samo s tym ako sa dieta hra a spoznava veci.Adelke,ked poviem kde je žiža,pozrie sa na lampu 😀 tak jeden znak by sme mali,co povies? 😉

marina.o.
26. feb 2009

na youtube ma aj moj brat pekne video 😎

biela
26. feb 2009

marina, jasné, že sa to každé dieťa učí, no tam je toho trošku viac.

zuzajdica
26. feb 2009

biela...ahojky..tak ja som asi zas nieco zmeskala....

marina.o.
26. feb 2009

aha,tak pardon 😒

biela
26. feb 2009

žiža je super, 😀 jasné, aj ja som sa dnes dozvedela, že oliverko znakoval ani som o tom nevedela.

daj link, kukneme brata. 😎 😀

zuzajdica
26. feb 2009

biela....odkial si?
😀

marina.o.
26. feb 2009

do vyhladavania si daj: james solcany
Je to taky foto zostrih z mesacneho tripu v juznej amerike.Celkom pekne 😉

biela
26. feb 2009

zuzajdica ja som z hlín a ty?

zelmirka1
26. feb 2009

biela mna to zaujima tie signs....ja si myslim ze je to super napad...lebo ked este babo nerozprava tak vlastne povie co chce...jasne ze ako hovori marina niektore veci sa uci automaticky ked ich s babom robime ale toto je fakt o niecom inom...no drzim palce, daj potom vediet ako to ide...rada by som to tiez s maly skusila
tu v ZA nikto nerobi seminar ? ze ste isli do Ruzomberka

zelmirka1
26. feb 2009

zuzajdica ty si niaka anonymna...ani foto ani vek dietka...

zelmirka1
26. feb 2009

marina ja som asi dilino ale preco žiža ? co to je ?

marina.o.
26. feb 2009

je to zaujimave ale to by mohlo zacat s tou vyukou aj skor.Ved po roku sa uz deti ucia rozpravat.
zelmirka,my by sme uz asi mali zacat 😉

biela
26. feb 2009

zelka, žiža je svetlo... 😀 😀 😀

marina.o.
26. feb 2009

Ty si ako Robo... 😀 žiža je svetlo 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre