Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
26. feb 2009

marina, som kuk to video. bolo tam krásne, riadne dobrodružstvo... teda... museli mať super zábavu, aj liezli po horách a tak...?
kto je robo? 😀
samé neznáme veci.... žiža, robo... 😝

zuzajdica
26. feb 2009

zelmirka1...no este som tu dnes len 2krat,tak nestiham..mam uz dve..5rocnu dcerke a 6mesacneho synceka 😅

zelmirka1
26. feb 2009

no marina to veru hej...ja sa totiz stale stresujem ze Miskovi nerozumiem a tesim sa ked konecne sa dohodneme...
ale vraj sa ma zacat az v 10 mesiacoch najskor...ucia sa po roku rozpravat ale este toho vela nepovedia tak mozno to nie je zly napad 😉

biela
26. feb 2009

marina, pravda, dnes tam boli maminy čo mali 6 mesačné detičky, začínať by sa malo od 8 mesiacoch. ja som o tom nevedela, bohužiaľ.
no neviem, od roka... môj zatiaľ povedal len mama, tata, brm brm... 😉

marina.o.
26. feb 2009

biela,liezli po horach,jazdili na konoch,boli aj v nejakej bani.Mali sa super.
Robo je môj manžel,no a žižu Ty poznas 😀

zelmirka1
26. feb 2009

marina to si ma dostala žiža je svetlo...fakt som nepochopila...len aby jej tvoj Robo rozumel ked ju takto pekne ucis 😀 😀 😀

fajn zuzajdica ja len tak pre poriadok nech vieme... 😀

biela
26. feb 2009

zuzajdica, sme radi, že si tu, máš pekné detičky, natálka s holubom, to je sila 😀
a odkiaľ si teda? 😉

biela
26. feb 2009

zeli, však kuk zuzkin album 😉

marina.o.
26. feb 2009

sestrina dcera,ked mala rok a pol hovorila uz celkom dobre.

zelmirka1
26. feb 2009

no teda ja to nestiham ani aktualizovat tu..ja sa stale vyhovatam ze nemam cas pisat dizertacnu pracu lebo som si vymyslela doktorandske studium..hlavne ze stiham "konikovat" 😀 😀 😀

biela
26. feb 2009

marina, to by som brala aj ja, no niektoré deti začnú aj neskôr.

zuzajdica
26. feb 2009

biela...no uz som to naparavila aj deti dopisala....aj foto dala...som z kysuckeho novehomesta....teda vydala som sa do lodna...aj pre zelmirka1

zelmirka1
26. feb 2009

fiha zuzajdica to si rychlo napravila...parada 😉

marina.o.
26. feb 2009

zelmirka,ved aj biela pozna žižu 😀 uz sme dve 😝

biela
26. feb 2009

kde je lodno?

zeli, ty doktorandka jedna, ani si sa nepochválila že ty taká študovaná... 😉 a čo si vyštudovala?

zuzajdica
26. feb 2009

nooo..som sa snazila trosku zelmirka1 😝

zelmirka1
26. feb 2009

marina to by bol super keby nam hovorili uz roku a pol slusne...ale ja pochybujem lebo mam chlapca a ti sa moc neponahlaju...predsa len baby su rychlejsie a viac kecaju... 😉

marina.o.
26. feb 2009

zuzajdica je rychlejsia ako ja 😔 ja nemam ani album 😢

zuzajdica
26. feb 2009

biela..no pro kysuci smerom na cadcu...ako zajdes do kysuckeho lieskovca..taka mala dedinka...a ty si odkial?
😕

biela
26. feb 2009

marina, u nás bola žiža horúce, no ale tu v žiline je žiža svetlo. rýchlo som sa preorientovala, to je jedno, žiža je žiža, také peknééé slovo.

marina.o.
26. feb 2009

zelmirka,to mi je jasne,ze baby viacej kecaju.Ved tu nestiham ako Ty 😀

zuzajdica
26. feb 2009

zelmirka1..mas uplnu pravdu..moja mala rok kecala od zaciatku,teda opakovala co pocula a hned kazdym mesiacom to slo ako rychlostou blesku..ani neviem ako a kecala od rana do vecera..a drzi ju to stale ..no a teraz som zvedava ako maly sa bude snazit...

zumpa
26. feb 2009

haloo j etu niekto? 🙂

marina.o.
26. feb 2009

ja nie som zo ZA 😝 U nas je horuce páá

zelmirka1
26. feb 2009

ale nie som studovana...len som akosi nemala co robit...priznam sa ze ked sme nemali deti a nedarilo sa tak som si povedala ze sa prihlasim na doktorandske studium, zmenila som robotu a fuk ho zrazu som cakala babo...nadhera... a teraz ma moja skolitelka nahana ze hadam sa na to nevykaslem ked som uz zacala...mam skoncenu zilinsku univerzitu ekonomicky smer a doktorandske studium robim pracu tykajucu sa marketingovych strategii...no blazniva baba proste

marina.o.
26. feb 2009

fuha,co to za nick??? zumpa 😀

biela
26. feb 2009

marina, to je pravda, pripni tú nejakú fotečku adelky aj teba...
zeli, presne, baby sú klebetné. chlapci sú skôr na robotu ako na rečičky. 😉 😎 😀
zuzajdica, ja som z martina, no bývam v žiline.

zuzajdica
26. feb 2009

marina.o. no ja som to teraz stihla-.....skus aj ty? 😀

zelmirka1
26. feb 2009

zumpa kto by tu jedol ????

zuzajdica
26. feb 2009

zumpa...je nas tu este neurekom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre