Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mgurnak
2. mar 2009

ahojte..tak som malemu kontrolovala pusinku, a asi som vcera zle vidlela..ziadny zubok este nema ☹ marina, ideme dnes von?

marina.o.
2. mar 2009

ahoj,este sa dockate zubkov 😀 Ideme von.Ja by som isla najradsej aj teraz.

mgurnak
2. mar 2009

no marcel teraz spi..takze my pojdeme az poobede...asi okolo 14.30....

marina.o.
2. mar 2009

Adelku som zasa prave nakrmila.Poobede preco tak neskoro?O kolkej obedujete?

zelmirka1
2. mar 2009

marina, mne by Misko sam cez den nezaspal...teraz spinka ale musela som ho uspat /keby ma niekto videl ako visim nad postielkou, drzim rucicku, laktami nozicky, hojdam ho a ratam ovecky do 200 !!!! no hruza/ a poobede ho zase uspim v kociku takze tak. Vidis ja zase tuzim aby spal v noci, nech si cez den vystraja ale ked soom nevyspata tak nemam ani cez den naladu... 😒 a to nam este ani zubku nejdu.
ja tiez pojdem von poobede okolo 13.30 aspon si myslim tak 😉

mgurnak
2. mar 2009

mi napisalo, ze nejde pridat odpoved, tak pisem znova 😠 papame okolo 12.00 ale to ho nechcem dat hden spat, lebo mby mi nevydrzal do vecera.....a v kociku by mi zaspal..takze preto tak neskor...

marina.o.
2. mar 2009

zelmirka,to ti verim...robit kulturny program cely den aj noc je sila.Tento tyzden nemame plavanie,tak cakam,ze nas prideste pozriet 😉

mgurnak
2. mar 2009

hadam uz hlboku upravili, bude sa dobre kocikovat...uz sme tam dlho neboli.....

marina.o.
2. mar 2009

my budeme tiez papat po dvanastej a potom chcem von.Ked si to rozmyslite daj vediet 😉 Ja zasa nevydrzim s adelkou 😀

marina.o.
2. mar 2009

Robo chce aby sme mu sli oproti,ked pojde z prace a potom sa zastavime u starkej.

mgurnak
2. mar 2009

a o ktorej robo konci, resp.kedy mu pojdes oproti?

marina.o.
2. mar 2009

rano mi povedal,ze okolo pol stvrtej nech ideme z domu.Preto chcem ist kocikovat skor aby som dala este adelke papat a potom pojdeme za nim.

zelmirka1
2. mar 2009

jej mne pospal 50 minut idem oslavovat...hadam bude mat dobru naladu...ideme sa hrajkat...
ok marina skusime 😉

marina.o.
2. mar 2009

zelmirka ja sa hrajkam stale.Teraz je chvilu v klude🙂))

mgurnak
2. mar 2009

nosak mi este uvidime, ako na tom budeme, uvidim o ktorej sa teraz zobudi....

marina.o.
2. mar 2009

ved hej 😉

mgurnak
2. mar 2009

cez tyzdne musim ist kupit nejaku hracku...budeme mat navstevu s babatkom /6m/tak rozmyslam co asi

marina.o.
2. mar 2009

zalezi za kolko.Mozno by stacilo hryzatko 😀

marina.o.
2. mar 2009

mgurnak,na ten hipp si sa cez aku stranku zaregistrovala?

mgurnak
2. mar 2009

nie hipp, ael asi mahmi mas na mysli nie? www.hami.sk

marina.o.
2. mar 2009

tak asi to🙂 co si to spominala.

mgurnak
2. mar 2009

tak to je to...a pre to babatko tak do 300 sk, teda 10 eur 😀 sak uvidime, na co natrafim 😝

mgurnak
2. mar 2009

no nic baby, idem ja cosi varit....tak zatial...papapa

marina.o.
2. mar 2009

uz som sa zaregistrovala.Adelka zasa zaspala.

biela
2. mar 2009

jej, ale ste popísali, idem si prečítať. 😉

biela
2. mar 2009

ahojte, tak to sú večné starosti, spinkanie... poznáme aj my... musíme to nejako vydržať... 😒

ja mám také nervy na psíčkarov, nikdy mi to nevadilo, ale teraz keď oli chodí, každý deň stúpi do nejakého hovna, fuj, to by ich tak strašne obťažovalo, keby si to po svojom psovi upratali...? 😠

zelmirka1
2. mar 2009

ahojte
tak som sa naobedovala a za chvilu vyrazim von...maly uz je unaveny tak hadam pospi v kociku...
to spinkanie je fakt tazke biela...aj ja si hovorim ze vydrzat ale neviem neviem dokedy budem mat tolko energie

marina ty frajerka jasne ze sa hrate stale ale ked spinka tak hadam nie ? 😀 alebo ked varis ? 😀

biela
2. mar 2009

ahoj zeli, ako je v parku? je tam ešte sneh po chodníkoch? už by sme chceli začať chodiť, keď sa pomaly roztápajú snehy. tu na okolí ma to už nebaví...

zelmirka1
2. mar 2009

este tam je sneh...aspon vcera bol...kuknem dnes a dam vediet...tak ja frcim von...cauko

marina.o.
2. mar 2009

ked spinka nie 😝
baby Adelka spala 1,5 hod.,nechapem 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre