Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

strunka
9. mar 2009

kikina666 • snž • Dnes o 12:53

baby zilincanky,
prosba na Vas kolegov 9/rocny syn ma leukemiu a potrebuje surne krv ... nechodite niektore darovat? je jedno aka krvna skupina oni ju zamenia za vhodnu, len aby bolo co najviac darcov ... chudiatko chlapcek,

biela
9. mar 2009

ahojte,
andulka, aj my si skoro každý deň pozeráme to dvd pre deti. ja mu furt vyspevujem:"ahoj, ja som méďa bíbo" 😀
tie malé leporelká ho už nebavia, on má rád veľké knižky...

gabrielkaa
9. mar 2009

preco tak prsi, chcela som ist kocikovat a aj malicka sa urcite tesila vonku, a teraz tu musim drepiet doma. 🙄 . dnes idem na sono klbikov, tak dufam, ze mi povedia, ze uz nemusim balit na siroko...

strunka
9. mar 2009

ahoj gabrielkaa,
nam aj ked sme mali toto sono v poriadku kazali do troch mesiacov nasiroko balit

a_rianna
9. mar 2009

gabrielka aj nam v 3 týždnoch povedali že to je dobre ale na kontrolu sme mali isť asi v 3 alebo 4 mesiacoch a dovtedy sme mali baliť na široko... takže uvidiš ako ti povedia.

ja som prestala však baliť ked mal 2 mesiace... a na kontrole sme to mali v poriadku...

katkaza
9. mar 2009

ahoj
strunka to ma mrzí...ja chodim darovať,ale teraz nemôžem ☹
gabrielkaa...baliť naširoko budete aspoň do štyroch mesiacov,nám na druhej kontrole odporúčili do pol roka,že ak to bude tolerovať,ale to som už nebalila,lebo by sme namali pomaly čo obliecť...a keď to bolo v poriadku tak načo...
zajtra ideme na poradňu s močom a som fakt zvedavá,ako jej ho odoberiem...všera som skúšala ten sáčok a v ňom nič a plienka mokrá 😒

marina.o.
9. mar 2009

My tiez pozerame ako to vonku vyzera ale nikam nejdeme...skoda

a_rianna
9. mar 2009

katkaza my sme to mali jednoduchšie navliekla som sačok na pipika 🙂 a bolo

a viem že mužova seserka posadila malu do vane... a tam sa jej vycikala a potom preliala 🙂)))

a_rianna
9. mar 2009

no my sme boli po plavani na kavu v carefoure tam sa nam detičky vyspinkali.. a už sme doma 🙂 aspon nejaka prechadzka

dnes nas fotili pod vodou

marina.o.
9. mar 2009

ariana,aj maminky fotili pod vodou? 😀

a_rianna
9. mar 2009

no to nie 😀 vlasy som sice mala mokre... ale... to jeden tatko doniesol fotak pod vodou aj snorchel... a on sa zanaral pod vodu a fotil nam babatka 🙂))

marina.o.
9. mar 2009

aha,takze to nefotil Nereus...

a_rianna
9. mar 2009

nie.. ale som sa pytala Miniky že sak vravela že maju fotak.. a ona že to by musel byť profesional kt. pride fotiť... tak neviem čo to je za haluzzzz, sak sa spytajte vašej inštr. Lebo Monika potom vravela že sa spyta v kancli ale už netreba ked nam ich pofotil henten taťka... a ževraj bude aj v stredu fotiť

marina.o.
9. mar 2009

je to haluz...na co im je fotak,ked nema kto fotit 😀

a_rianna
9. mar 2009

no podla mna to by zvladli aj inštruktor. ale čo ja viem čo to je za vymysel.. ja už neviem... čo si mam myslieť lebo oni vravia raz tak raz tak... sak uvidite čo poviem vam instr.

a_rianna
9. mar 2009

ja chcem tominka ešte prihlasiť v maji na dalšie pokračovanie a potom už len v lete na dovolenke a od sept. idem do prace tak už by aj tak nebol čas

marina.o.
9. mar 2009

no skusime sa spytat nasej instruktorky,co povie.
Fuha,to sa chystas uz do prace 😒 kdeze si robila? ak to nie je tajne 😉

a_rianna
9. mar 2009

v T-Com som robila a dufam že aj budem 🙂)

mgurnak
9. mar 2009

tak baby...som zasa na nervy...boli sme teda u dr. ohladom nasej krasnej vahy a tam nam povedali, ze vazi menej ako pre 2 tyzdnami..teraz nevedie, ci minule vazili dobre alebo ako..takze ideme znova o tyzdnen..a to som si uz bola ista, ze mame viac, lebo maly uz papa ovela lepsie ako predtym...tak ja fakt neviem baby a som z toho cela prec... ☹

violetka1
9. mar 2009

caute plavkyne a malí plavčíci!

ako sa mate? dnes sme boli v MC tu u nas a moja mala dostala taku nakladacku od dvoch chlapcekov, ze ma az modrinku pod ockom a bola z toho trochu v soku.

mgurnak
9. mar 2009

violetka..a kde boli ich maminy? hned by odomna dostali nakladacku 😠

marina.o.
9. mar 2009

mgurnak,no to je teda... ☹
Dr. ma asi na prd vahu.Takou vahou sa uz ani nevazi...Doma ste sa nevazili?

mgurnak
9. mar 2009

vazili, ale to je tiez take vselijake ☹ som z toho straaasne smutna ☹

violetka1
9. mar 2009

Marcelka a nebol iba vykakany viacej, alebo akuratne menej najedeny? kolko to robil ten rozdiel? podla fotky vypada maly uplne Ok..nestresuj sa s tym..aj ja som to robievala ked bola Kika mensia, ale teraz vidim, ake to bolo zbytocne..babo je predsa nastavane na to, aby prezilo a preto papa tolko kolko potrebuje..nebude papat menej, aby si skodilo..priroda to tak zariadila a pokial inak prospieva vo vsetkom, netrap sa preto.

patkao
9. mar 2009

ahojte..gabika my sme uz davnejsie boli na kkbiky a bolo to ok,ale odporucili nam balit nasiroko do dalsej kontroly..ale ja uz ju tak balim len niekedy..

mgurnak
9. mar 2009

viem, ze mas pravdu vio, ale to sa neda na to nemysliet

mgurnak
9. mar 2009

idem skusi maleho uspat...

marina.o.
9. mar 2009

mgurnak,fakt na to nemysli.Horsie by bolo keby nepapal.A ked papa pekne,tak to musi byt v poriadku 😉

violetka1
9. mar 2009

a toj a viem, ze sa neda na to nemysliet- aspon vidno, ze si dobra mamina. Ale z vlastnej skusenosti ta mozem ukludnit, ze to prejde a neskorsie si na to ani nespomenies.

gabrielkaa
9. mar 2009

no takze sme nazad z kontroly, a musiiiimmmm balit stale na siroko az do dalsej kontroly o 4 tyzdne - cize cca do 3. mesiacov.. ale vsetko je v poriadku. tak neviem ci to budem dodrziavat na 100%

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre