Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
10. mar 2009

ja som to mala z quelle.Bolo to tam lacnejsie asi o 600Sk.Ja som ho objednala este v novembri.Volala som,ze to nejako nefunguje a pani povedala,nech ho poslem alebo este skusim pouzivat.Tak som rada,ze mi vratili peniaze,lebo nechcela som ho vymenit.
Dakujem za vysvetlenie 😉

mgurnak
10. mar 2009

jasne vera...uz nebudem 😝 ale vdaka....mozno pojdeme...

mgurnak
10. mar 2009

my este ideme teraz vonku...hadam nebude prsat, ked nam svieti....

violetka1
10. mar 2009

Ahojte baby!!

Mam na vas otazocku, je tu niektora , co chodila poradnu k Lanimu?? Chcem vediet, ci sa u neho dostavaju tie reklamne prenatalne kufricky. Poradite?

ma.senka
10. mar 2009

vera, ty nepracujes pre labyrint? 😀 😀

ma.senka
10. mar 2009

vio - ja som chodila a nedostala som.. ale ked som bola na zaciatku tehu, tak som videla, ze
to vyssie tehotnym mamickam daval... ked dosla rada na mna, tak akcia skoncila 😀 no ale
dostala som ho v nemocnici ked som tam chodila na monitor.... dakedy v 9. mesiaci...

zelmirka1
10. mar 2009

marina ty si vestica...zmokli sme...to sa moze stat len mne...vysla som von a poprchalo...za 5 minut zacali padat
ladove krystaliky ale tak riadne ze som bola hned mokra a kym som sa chcela vratit tak to preslo a zrazu vyslo slniecko. No parada vystihla som najhorsiu chvilu maly len kukal ze co to bubnuje na kocik.

Violetka ja som u Laniho dostala ten kufrik a myslim ze je to automaticke aspon som videla ze ich tam mal stale vela. A druhy som dostala v nemocnici po porode na tom nadstandarde.

violetka1
10. mar 2009

masi a na monitor si tam chodila preco? uz mi niekto pisal- prepac, mozno aj ty- ze tam Lani posiela pre istotu na kontrolne vysetrenia.
to preto?
no ja ked pojdem na poradnu teraz 18teho, tak sa ho opytam.
Mne pri prvom tu v BA dali hned, ako mi vystavili knizku, ale kukam, ze ZA caka na poslednu chvilku...☹

ma.senka
10. mar 2009

zeli - vidis, ja som na nadstandarde nedostala nic 😒 a to este sestricka z novorodeneckeho - taka
stara ukecana fuksla - ked mi prisla okupat maleho tak odo mna pytala detske mydlo, ze kde ho mam, ze
vsak som ho od nich dostala, vraj som ho mala na izbe... a ze vraj aj cumlik... som nechapala, nedostala som ani jedno ani druhe 😀

ma.senka
10. mar 2009

vio - na monitor sa myslim chodi bezne... na konci tehu... tam sa sleduju stahy maternice...

biela
10. mar 2009

ahojte,
vera, jasné, že tam pracuješ, nepresvedčíš nás, že nie...
😀 😝
my sa tam s olinkom prídeme pozrieť, dúfam, že sa tam uvidíme, poznávacie znamenie si dohadovať nemusíme, mám tu fotku, tak kuk 😀
my sme boli v tom meste, bola som si pre opravené škuľky, konečne nebudem harry poter v týchto okuliaroch ešte zo strednej...
ja som dostala kufrík aj na začiatku tehu aj v pôrodnici, no chýbala mi tam fľaška avent. tá tam mala byť, ale nebola...

zelmirka1
10. mar 2009

fiha masenka to je zvlastne mne na nadstandarde dali aj kufrik, ked prisli maleho okupat tak mala od johnson penu do kupela, akurat cumlik chceli odo mna pre maleho a to som nemala zo sebou.
Inak Lani posiela pre istotu cca 2x na ultrazvuk aj do nemocnice, robi aj on ale povedal ze je lepsie ked sa pozru dvaja lekari. A na monitor ako pise masenka sa chodi na konci tehotenstva do nemocnice. Najviac ma pobavilo ze na ten monitor som si musela vyslapat na 4 poschodie co bolo z bruskom riadne tazke, lebo vytahy su tam na kluc...to bola fakt sila. Normalne som im povedala by s tym mali nieco robit.

violetka1
10. mar 2009

Masi, tu v BA som na monitore na konci tehu nebola ani raz🙂)
len ked som bola uz na prijme v nemocke- tak asi x razy.
Takze vidim, ze zase mam cakat uplne nove veci, ked tam budem 🙂

Biela..ja som avent flasku veru mala..asi ti ho predtym rozbalili..to je ale pakarna..to sa fakt moze stat len tam..je to podla mna vrchol..predstavujem si toho lekara ako to odliepa a kradne..keby to tak niekto bonzol tym dodavatelom..uz by to asi viac neurobil.

biela
10. mar 2009

vio, no kašlať im na tú fľašu, je to trápne síce, ale až tak ma to nezobralo. mala som doma x fľašiek... 🙂 ináč som rozmýšľala nad tými deťmi bitkármi, dúfam, že môj oliverko nebude robiť iným deťom zle, lebo by som sa asi od hanby prepadla 😒 nie je to nič pekné. niektoré deti sú aj dobre vychovávané a rodičia ich nevedú k násiliu, no proste tie deti to majú v povahe a takto sa prejavujú... ja by som sa nehanbila ísť k psychológovi, ak by som mala také problémové dieťatko. však ako sa hovorí"ohýbaj ma mamko, pokiaľ som ja janko... atd".
ja som bola na monitore od 36teho týždňa tehu až do konca tehu čiže 4x, no napr.kamoška rodila tento rok vo februári a doktor ju tam neposlal ani raz...

violetka1
10. mar 2009

hm..vsetko je to tak rozne kraj od kraja, od lekara k lekarovi, ze clovek nema prehlad, na co ma narok.

K tym detom bitkarom..urcite by som to aj ja nejako sa snazila riesit..nie sme vsetci vychovavaci profici, a dobra rada nad zlato, lebo sa to vsetko vrati rodicom raz. Aj ked iste geny sa vyhubit nedaju, hehe a mozu byt aj silnejsie ako akakolvek vychova..vsak ano 🙂

patkao
10. mar 2009

ahojte maminy..ja som tu krabicu dostala len v porodnici na nadstandarde,ale ziadna flaska tam nebola..a na monitor do nemocky som nechodila,moj dr. ma monitor u seba..este by som sa vas chcela opytat,kde v meste sa da nakojit babo??zajtra potrebujem viac veci vybavit a nestihnem sa vratit domov na kojenie...

zelmirka1
10. mar 2009

to by aj mna zaujimalo kde sa da nakojit v meste... 😒

strunka
10. mar 2009

Ahoj Pati,
ak budes niekde hore pri policii je tam zdravotne stredisko (hned vedla TPD), my tam mame na 2 poschodi pani doktorku, su tam stoly na vybalenie babatka, aj WC, aj stolicky, maminy tam koja bezne 🙂, ale lepsie tam je chodit poobede, nie su tam chore deti ale poradna, ak sa ti to da naplanovat 🙂

dadus
autor
10. mar 2009

ahojte, som sa tu dllllho neukazala.....simonkovi dodatocne vsetko naj k 2.narodeninam 😉
violetka ano lani dava kufriky, lebo chodi tam lahodacka a viem ze ho nedavno dostala 🙂
verus, kuti, ten vas levik, ako mate otvaracie hodiny?

violetka1
10. mar 2009

Ahoj Dadus a dakujem za info!
jeeej, ved tvoja uz tiez ma 2rocky!! boze ako to ubehlo!!
ako sa mate?

strunka
10. mar 2009

Jeej ahoj Dadka, Dakujeme !
my sem nakukame ale nestihame s mensimi babatkami, tu sa tolko pise ze nestihame citat 🙂

biela
10. mar 2009

ahojte, kde ste kto?
🙂

zelmirka1
10. mar 2009

ahoj biela
pekne nove foto Oliverka so zubkami 😀 😀 😀

biela
10. mar 2009

zeli, ďakujeme, je to taký náš mickey mouse. 😀
čo robkáš?
joj, ja idem zajtra k zubárovi.

zelmirka1
10. mar 2009

dopozerala som ordinaciu a pojdem asi spat, kto vie dokedy ma nas bobcek necha... 😲
no vidis zubar to uz som davno nebola, musim sa niekedy objednat ....brrrrrrrr

biela
10. mar 2009

kde chodíš k zubárovi?
no ja by som tiež mala ísť spať, to si furt hovorím, každý deň že "dnes pôjdem spať o 10" no nikdy nejdem pred jedenástou. počkam na manžela kým skončí futbal.

zelmirka1
10. mar 2009

chodim ku Babincovej a veru som dlho nebola, naposledu na zaciatku tehotenstva a to uz bolo celkom davno 😉
moj muzicek uz spinka...on nic nevydrzi...maly v noci vystrajal tak je unaveny 😝

biela
10. mar 2009

no náš malý zase v noci kľud, len vstáva o pol 6. potom zdriemne o 7 do pol 8. a furt mrnčí, aj keď mu dám mliečko, on mrnčí, ako keby ešte chcel spať, tak mi to pripadá...
a vstáva k miškovi aj tvoj muž, či iba ty?

vera21
10. mar 2009

Ahojte, ja som tu. Prave som dosla z cvice ia. tak kukam, co ste popisali.
Strunka, vsetko naaaaaj Simonkovi !!!§Sme dnes stretli tvoju babku, tak som sa dozvedela, ze ma dva rocky uz ! Kupovala mu keksicky, bohovska bola 🙂
No a Dadus, ty vitaj po rokoch 🙂 Este Mimi ....

biela
10. mar 2009

verus, ahoj, kde si bola cvičiť? a čo ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre