Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
15. mar 2009

dobrý večer,

čo robíte?

kuti, ja som sa tiež veľmi rada s tebou zoznámila. tešíme sa na Levíka naučíme sa robiť zázvorový čaj aj tam 😉
všimla si si môjho muža? lebo on ťa ževraj odniekiaľ pozná... len nevie odkiaľ... 😝

montinka
15. mar 2009

ahojte chodite niektore cvicit do labyrintu s drobcami? ak hej kde tam nechavate kociky ak chodite s nimi?

biela
15. mar 2009

ahojte, kde ste kto? 😝

montinka, ja tam nechodím, no raz som tam bola a hneď ako vojdeš v takej chodbičke, tam je miesto pre kočíky.

a_rianna
16. mar 2009

bre ranko, hodila som fotky z plavania z potapania 🙂
to su xsichtiky pod tou vodou 🙂

zelmirka1
16. mar 2009

ahojte
urobte uz nieco s tym pocasim prosiiiiim...

marina.o.
16. mar 2009

ahojte,
zelmirka,v sobotu ste sli,na ktory smer?Mysleli sme,ze Vas niekde zastihneme,ale sme Vas uz nevideli ☹

marina.o.
16. mar 2009

mgurnak,dnes ideme spolu lekarke.O kolkej sa stretneme?

zelmirka1
16. mar 2009

ahoj marina ako dopadla kupa stolicky? sme vas videli ked ste isli naspat a nezdalo sa mi ze nieco nesiete
my sem sedeli v tej kaviarni ktora je za tou predajnou - varesina kafe...celkom prijemne...je tam aj detsky kutik.

a_rianna
16. mar 2009

zelmirka do tej kaviarne aj my chodime dosť často je tam super prostredie super kava a krasne zakusky aj chutne 🙂

zelmirka1
16. mar 2009

no teda ariana ako to ze o nej neviem ???
my sme tam zabludili nahodou ale bolo to tam fakt prijemne a zakusku ňam ňam...
je to dost mimo som rozmyslala ako im to tam ide ked su takto na konci sidliska, ale ja tam odteraz urcite niekedy zajdem a mozmo sa tam zastavia ludia ked idu z lesoparku...

marina.o.
16. mar 2009

zelmirka,stolicku sme kupili ale Robo bol pre nu autom.Tak ste nas sledovali 😎 sme sa tam zabavili a nakoniec sme kupili inu ako sme mali vybratu.

arianna,maly je hotovy potapac 😀

zelmirka1
16. mar 2009

no hlavne ze ste nakoniec vybrali...je tolko druhov ze niekedy mam problem ked malemu nieco kupujem vybrat

a_rianna
16. mar 2009

no je to dosť mimo ale ked bolo pekne tak sme sa tam prešli s mužom a s kočim 🙂 teraz ked je furt hnusne tak sa tam vačšinou zavazieme autom... 🙂 ale je to fajn že sa tam nefajči a prostrednie je super...

zelmirka1
16. mar 2009

presne ariana...super prostredie je tam aj nam sa to pacilo a tiez sme tam vosli nahodou ked sme boli na prechadzke...hnusne teda je..uz ma z toho depku

biela
16. mar 2009

ahojte,
baby o akej kafiarni to hovoríte? 😉 s detským kútikom??? taká existuje? prezradte kde?

arianna, krásne fotečky, aj ty si sa mohla ponoriť a zapózovať. 😉 super to je.

marina, akú stoličku ste kupovali? na papanie? a akú ste vybrali?

a_rianna
16. mar 2009

no sak v sobotu bolo tak krasne aj maly bol v pohodke vyrehotany a včera hnus ... maly bol mrzutko od rana.... a boli sme večer v maxe ( kupili sme buginu na leto 🙂 ) , ale maly cely čas reval v maxe... tak sme sa museli po pol hodke zdekovať a sli sme domov cely den bol totalne umrnkany.

akurat kukam vonku že sa snad dneska trošku vyberie

biela kavaren je na vlkoch ako je obchod pre deti len na opačnej strane tak ako je ten domov dochodcov v tom novom panelaku je aj kaviaren

biela
16. mar 2009

už viem, arianna, dik.
akú bugynu ste kúpili?

gabrielkaa
16. mar 2009

ahojte mamicky, trosku sa zapojim do debatky. viem kde ta kaviaren je. chodila som tam este ako tehotna. je v tom novom baraku. vnutri maju dobre kolaciky mnam mnam. ale minuly rok ked som tam bola tam nemali este bezkofeinovu kavu, a neviem ci ju uz maju alebo este nie. skoda, lebo uz vo vascine dobrych kaviarni ponukaju aj tuto kavu. inak prostredie pekne a hlavne nefajciarske.
chcela som vas este poprosit o radu, zrejme nebudem jedina ktoru postretlo brutalne vypadavanie vlasov 🙄 ...pomohlo vam vtedy na to nieco? nejake toniku, alebo sampon? tabletky brat nemozem, lebo kojim. aspon si myslim, ze vascina tabliet sa neodporuca v case kojenia (a to je skoda, lebo mne pomohli jedni tabletky, len ked ich teraz nemozem ...)

biela
16. mar 2009

gabi,
ja som mala to isté, spojené ešte s otrasnými lupinami. nikdy som lupiny nemala, ako sa malý narodil, som ich mala plnú hlavu. a navyše aj vlasy padali... kúpila som si šampón vichy dercos alebo tak nejak a prestalo to, tie lupiny úplne a vlasy padajú stále, ale oveľa oveľa menej, iba trošku pri česaní. šampón bol dosť drahý, no určite sa oplatí...

marina.o.
16. mar 2009

biela,kupili sme stolicku na papkanie.Zn.brevi.

gabrielkaa
16. mar 2009

joj dakujem za radu, ja to mam podobne ☹. skusim ten sampon a uvidim. kedysi som brala tabletky revalid - a tie mi celkom pomohli a maju z toho aj tonikum aj sampon a potom este jedny tabletky - INNEOV, tie zabrali este lepsie, len ako vravim, inneov sa nesmie uzivat v tehotnosti a myslim ani kojace matky. inak je vyborny mne vzdy zabral ked som mala take "plznuce" obdobie 😎

mgurnak
16. mar 2009

ahojte...marina, co ja viem? okolo 13.00? a pripajam sa do klubu padajucich deti... 😅 ☹

marina.o.
16. mar 2009

gabrielka,ja som mala tiez ten problem.Ja som brala tbl.Len to som uz Adelku nekojila.

marina.o.
16. mar 2009

no teda,ako sa vam to stalo??? ☹

zelmirka1
16. mar 2009

no som rada ze nie som jedina ktorej spadlo dietko na zem...
v sobotu sme kupili cestovnu postielku a mame ju teraz ako ohradku v obyvacke lebo uz sa fakt bojim ho nechat sameho co len na chvilku...
inak to je zvlastne ja mam super vlasy aj nechty teraz ked kojim a mala som aj pocas tehotenstva ?

gabrielkaa
16. mar 2009

ja sa poradim este v lekarni, mozno cosi poradia. uvidim.
ked hovorite o padani deti, aj sestra - ona ma 7-mesacneho chlapceka, ho nedavno nasla pod postelou, chudatko rumazgal asi si aj ublizil. segra ma aj ohradenu postel, len on si nasiel medzeru a rovno tam sa asi aj zapichol dolu hlavickou. chudatko.

zelmirka1
16. mar 2009

oni su dietka vynaliezave..ja som nechapala ako mi mohol behom sekundy spadnut a teraz uz si davam pozor
to som zvedava ked zacne lozit ako ho ustrazim 🙂
inak ako sa mate gabrielka ?

gabrielkaa
16. mar 2009

ahoj zelmirka, mame sa celkom fajn okrem toho,ze mi padaju vlasy tak to celkom ujde 😎 . slecinka sa pomalicky stabilizuje. len je betarka. spinka len vonku v kociku, a doma mi da zabrat, lebo nechce lezkat. rada sa nosi, takze doma nic neurobim som rada ak sa stihnem vobec najest a odskocit si na wecko 🙂... teraz mam celkom fajn, lebo este spinka. nadranom sa jej cosi snivalo tak chudatko tak pistalo zo sna, ze mi jej az bolo luto 🙂

myss
16. mar 2009

ahojte, ja som tu prvykrat

marina.o.
16. mar 2009

ahoj myss 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre