Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

ma.senka
23. mar 2009

mamajana - tak vidíš - Fulla a Láni sa takto navzájom revanšujú 😀 aký požičaj taký vráť 😀

marina - to sú len moje osobné skúsenosti. Inak sa mi zdá že Láni berie, myslím že na nástenke
v čakárni má také lístky opečiatkované, ktoré treba dať lekárovi od ktorého odchádzate... neviem...
skús toho zachara, keď ho tu dievčatá tak chvália... veď zmeniť lekára môžeš hocikedy...

matac - v tej Makyte - nesedí dr.Pažická?

matac
23. mar 2009

nemozem si spomenut na meno. ale mala som tam dohodnute stretnutie na 11 a o 12 mi povedala ze mam prist zajtra ,ze o mne vie od jedneho kolegu ale nema na mna cas. uz som sa tam nevratila.nastastie mi poradila jedna pani v cakarni nech skusim popluharovu ze ku nej chodi dcera je s nou spokojna.

marina.o.
23. mar 2009

baby,ďakujem Vám všetkým za tipy a postrehy 😉

a_rianna
23. mar 2009

marina ja som chodila k lanymu ale sla som od neho preč. a som rada že som tam už nie je...
teraz je tu ževraj nejaky novy Paučin sa vola, tak ja chcem isť k nemu, velmi si ho chvalia čo počuvam.
len sa musim dotrepať k tej svojej a isť si vypytať kartu...

a ešte si chvalia aj tu popluharovu, myslim že to ona sa tak vola, som na nu počula dobre reči.

nuž ale fakt tažko niekomu vyhovuje ten niekomu ten.. je to aj o pristupe sestičky.

Inak ten paučin ma aj web stranku
http://www.gynpaucin.sk/
tak uvidime kedy sa tam vyberiem, ale plati sa u neho ročny manip. popl. ale neviem kolko.

marina.o.
23. mar 2009

arianna,dakujem za www. 😉 to je aký mladý dr.,dúfajme,že aj skúsený.

biela
23. mar 2009

arianna, tak zisti koľko sa platí. má to tam pekné, aj on vyzerá byť sympatický.

biela
23. mar 2009

marina, podľa životopisu je asi skúsený, no ty si z "branže" ty to vieš lepšie posúdiť. 🙂
tá čakáren je hrozne klaustrofobická... brrr

a_rianna
23. mar 2009

no prave som dovolala so znamou kt. ma dr Paučina takže tam je vstupny popl. 1000.- Sk a potom už ževraj nič.

a_rianna
23. mar 2009

no sak ževraj robil v ostrave a podla životopisu by mohol byť skusený 🙂
a kamoška kt. u neho rodila sla rodiť do čadce a mala ho pri sebe inak je to ta čo tam ma babatko na jeho webke 🙂 karinka

a_rianna
23. mar 2009

teda pri sebe ako pri porode ako porodnika bože pisem ako madar

biela
23. mar 2009

mne príde strašne sympatický, je taký, arianna? zisti 😉
mne strašne záleží na sympatiách, nemohla by som chodiť k nejakému doktorovi čo by nepovedal ani Ň len dal recept a dovi dopo.

zelmirka1
23. mar 2009

marina ja si myslim ze Lani zoberie novu pacientku...ja ked som chcela k nemu ist tak som proste povedala sestricke ze sa chcem nieco opytat p. doktora nie jej...a on ma zobral. Inak ja u neho s cakanim nemam problem
vzdy sa da rano zapisat a da sa aj objednat na urc. hodinu. Samozrejme stane sa ze ma vela pacientiek ale neda sa to porovnat s Medovarskym kde sa zapisuje na tyzden dopredu a ked tam nie si v pondelok rano tak mas smolu.

Inak masenka napisala uplnu pravdu ja mam rovnake skusenosti...hlavne viem ze Medovarskeho ani Oravcovu nie.
Tak skus toho Zachara, Laniho alebo Kianicku.

biela
23. mar 2009

ari, myslíš 33,2 EUR? 😀 😝

a_rianna
23. mar 2009

no kamoška kt. ku nemu chodi a ešte k nemu chodi aj moja teta, povedala že je zlatý že sa s tebou porozprava... a nie ako lany som tam dosla zazrel na mna hned rozkroč nohy zacvakaj mi a vypadni... ale vlastne aj doktorla kt. mam teraz je taka... a henten je novy takže sa snaži 🙂

zelmirka1
23. mar 2009

biela mas pravdu ta cakaren na tej www stranke paucina je desna....

a_rianna
23. mar 2009

ale ako čítam zeli je s lanim spokojna takže ono zavisi aj na každej z nas komu kto vyhovuje....
ale ja osobne som sa stratla asi s 5 timi pacientkami kt. od Laniho sli preč kvoli pristupu...

lenže ono je asi ťažko najsť jednoho odbornika kt. by vyhovoval každej žene... nuž to sa asi neda

a biela zachara som mala aj ja ale odišla som kvoli čakaniu... to bola ina doba čakacia rano 🙄

biela
23. mar 2009

čakáreň je hrozná, ako majú zabezpečené vetranie? však tehulky potrebujú čerstvý vzduch...
ale "kozu" má dobrú 😀 u zachara je všetko také staručké sa bojím že sa to podo mnou rozsype. 😀

matac
23. mar 2009

kocky nepoznate toho vseobecneho KOŠTURIKA?

biela
23. mar 2009

to čakanie mi tam vadí a aj to jeho predpotopné vybavenie.
ale on je ináč zlatý doktorík. som si ho obľúbila. fakt je super.

a_rianna
23. mar 2009

no biela neviem ako s vetranim ked tam pojdem sa prihlasiť tak sa ho spytam, že ako ma zabezpečene vetranie 🙂)))))))))))) v čakarni.... inak lani ked bol ešte na ul. republiky tiež nemal okno v čakarni... ale dalo sa to vydržať 🙂)))

a_rianna
23. mar 2009

vseobecneho KOŠTURIKA prepač za otazku ale to je čo??

biela
23. mar 2009

matac, ja ho nepoznám 😒
ja som počula o nejakom máchovi že je dobrý ako je menza pri vš intrákoch.

a_rianna
23. mar 2009

ježiš to je priezvisko lekara sorry už mi doslo... nie nepoznam ja mam manželovho znameho lekara 🙂) všeobecneho

matac
23. mar 2009

aha myslela som ze ste to citali od zaciatku . Pytala som sa ci niekto nepoznate vseobecneho lekara dr. KOŠTURIAKA ambulanciu ma v poliklinike dakujem

zelmirka1
23. mar 2009

ano ariana ja som spokojna s Lanim lebo vdaka nemu mam dnes Miska...to je dlhy pribeh ale mne pomohol a aj ked sa zda neosobny tak je slusny a ked sa pytam vsetko vysvetli a stara sa. Kazda mame ine skusenosti a takze je tazko radit. Inak koho mas teraz ?
Inak ten Paucin posobi na fotke sympaticky...idem prezistit co je to zac ked robil v Cadci, zrejme aj bude posielat porody tam. Ale kedze zacina tak nebude problem pre marinu k nemu ist ak si ho vyberie.

a_rianna
23. mar 2009

tak som si pozrela aj ja tu fotku cakarne 🙂 sak jak v ordinacii v ruž. zahrade 🙂 uzka chodbička

ok. idem vonku papa

a_rianna
23. mar 2009

no kamoška kt. u neho rodila rodila v čadci to je pravda ale mohla si vybrať... ZA zavrhla kvoli smutnemu pripadu čo mali u nich v rodine a stalo sa to prave v ZA.... tak si vybrala čadcu

nuž ja mam Jeznu.... nemala som v tehu žiadne komplikacie tak sa to dalo vydržať... ale tiež je taka neosobna a sestrička dovidenia....

prave preto tiež hladam ineho lekara .... Hartel je drahy a dlha čakacia doba... tak rozmyšlam tiež nad Popluharovou alebo týmto novym lenže ja kym sa vyhrabem pre kartu... tak to prejde zasa rok.. teraz nemam problem..tak sa tam asi nevyhrabem.. ok idem už fakt lebo maly mi tu ťaha teplaky... tak sa idem venovať.... 😀

marina.o.
23. mar 2009

arianna,ten poplatok háadam nebude pýtať každý rok... 😉

a_rianna
23. mar 2009

no pochopila som to z tych reči že nie že je to len jednorazovy manip. popl. Ale aby som nezavadzala tak asi je lepšie si tam cinknuť a spytať sa ho na ten poplatok.
lebo fakt nechcem zavadzať

marina.o.
23. mar 2009

arianna,možno mu napíšem e-mail a spýtala by som sa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre