Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mgurnak
2. apr 2009

tak som sa vratila od lekarky..ju je to skoro v pohode...ak mu to uplne zmizne do soboty, tak mu uz nemusim podavat kvapky...hura.....a dnes je naozaj krasne...az mal lepsiu naladu

andulka26
2. apr 2009

ahojte, vidim ze uz ste tu viacery chorlavy, tak drzim palce nech ste skoro zdravy az si mozete uzivat toto krasne pocasie. 😵

mgurnak no konecne si sa tu ukazala 😉 zhanam na teba kontakt uz tyzden. Mam pre teba tie DVD znakovej reci tak mi rychlucko napis tvoju adresu nech ti ich poslem.

Miske sa vyhadzali na perach a v predu na jazycku nejake biele pluzgieriky, tak zajtra bezim k doktorke. Dufam, ze nam zasa da tu hnusnu fialovu vodivku, brrr. Zeby to mala zabu? Neviete ako sa to prejavuje?

a_rianna
2. apr 2009

no neviem anudlka ako sa prejevuje žaba, ale možno su to afty. aj ked ja jazyku neviem či sa afty prejavuju to skor v pusinke.

mamajana
2. apr 2009

afty sa jednoznačne prejavujú aj na jazyku, mám s tým skúsenosti od Zdenky, aj na jazku, aj na ďasienkach, všade,

mgurnak
2. apr 2009

baby, dnes bolo tak krasne, sa mi ani nechcelo ist domov z prechadzky..dufam, ze to uz tak aj ostane..a uz sa tesim na vonkajsie kaviarnicky-terasy 😎

a_rianna
2. apr 2009

mgurnak v meste už 2 stavaju 🙂 juuujj aj ja sa tešim... v lete budu možno už drobci behať tak mi budeme uhanať za nimi s kavou v ruke 🙂)))
ale tešim sa

mgurnak
2. apr 2009

ariana 😉 🙂

myss
2. apr 2009

Ahoj janka, ako bolo na tanečnej?dnes som nebola, lebo ma zobrali do nemocnice na infuzie. a v utorok je o kolkej?normalne o 16h.?

myss
2. apr 2009

dnes ma natalka 10mesiacov a ja ležím v nemocnici ☹ a k tomu všetkému je vonku tak krasne

a_rianna
2. apr 2009

ako to leti zachvilu budete oslavovať rok v juni, prideme na chatu si dať z torty 🙂))

zelmirka1
2. apr 2009

ahojte
tak my sme dnes zvladli plavanie lepsie...sice sa na mna Misko mracil ale uz neplakal, tentokrat plakal druhy Misko
tak hadam si zvykneme aj my. 🙂
Pocasie bolo neskutocne teple...som necakala ze bude take teplo...to su riadne skoky teplotne...

myss
2. apr 2009

jasné, prídte na tortu

biela
2. apr 2009

ahojte,
zeli, som rada, že miško neplačkal, si viem predstaviť to jeho mračenie... 🙂 určite si pomyslel "mama zase si ma tu doniesla, no už s tebou, vydržím" 😀
my sme boli dnes v labyrinte, oliverkovi sa páčilo, namaľoval aj vajíčko. už je pricapnuté na ľadničke. aj cvičenie sa mu páčilo, hlavne tie pichľavé loptičky. musím mu aj domov takú kúpiť. tá hodinka tam rýchlo ubehla, on by vydržal aj dve hodiny.
ariana a janka, ako ste sa vy mali v labyrinte?

tak my sme dnes mali na teplomeri 23 stupňov. o štvrtej na slnku. vonku bolo super,

biela
2. apr 2009

zelka my sa už tešíme na zajtra na Levíka. my pôjdeme trolejbusom ku váhostavu a potom pešo. na deviatu sme sa to dohodli so zuzkou, však?

a_rianna
2. apr 2009

biela my sme neboli, ja som bola u lekara mam atb, lebo som tak ochorela že som ani hlas nemala a ked som musela niečo povedať dalo mi to velku namahu... takže maleho som dala mame a ja som spala cele rano až do 14 stej 🙂)

no ale janka vravela že bolo strašne super tak sa tešime nabuduce 🙂

marina.o.
2. apr 2009

zelmirka,to je super.Miško je chlapina a na buduce bude plavat ako rybička 😉

biela
2. apr 2009

ari, tak to ma mrzí, že si chorá 😒 práve teraz, keď je tak pekne. rýchlo sa vylieč.

marina.o.
2. apr 2009

arianna,aj ja Ti prajem skore vyliecenie.Ja mam od nedele nadchu a som z toho uz nervozna 😠

andulka26
2. apr 2009

babenky a co su to tie afty?

zelmirky, na dalsej hodine bude Misko uz spokojny uvidis. Bude to stale lepsie a lepsie 😉

Mam deravu hlavu tak vas baby prosim keby ste mi napisali nieco o Levikovi. Svagrina byva na solinkach a dnes mi spominala ze by s drobcom chcela niekde chodit lebo v Labirinte caka uz par mesiacov na volne miesto a stale nic. Chcela by vediet ake aktivity tam su a hlavne kde presne to je a ci sa moze este prihlasit. Dakujem velmi pekne

biela
2. apr 2009

andulka, na stránke je všetko:

http://www.mclevik.sk/

andulka, ja bohužiaľ neviem, čo sú afty, my to chvalabohu nemávame.
ináč, zistila si niečo o tom doktorovi? 😉 či je to ten jamriška či nie. 🙂

vera21
2. apr 2009

ahojte 🙂
len tam zajtra nepridte vsetky 🙂 - myslim do Levika....
Zaciatok bude pozvolny, lebo tam este nie je zdaleka vsetko, tak aby ste neziskalil zly prvy dojem...Ale dufam, ze tak do dvoch tyzdnov to bude len tak ficat 😀

vera21
2. apr 2009

Andulka, povedz svagrinej, ze hlasit sa nemusi, staci, ked pride a okukne 😉

vera21
2. apr 2009

No a este jedna info - dnes sme boli tam na tych preliezkach vonku pri tej skole - je to pre verejnost nepristupne, ale pre Levika to mozeme vyuzivat. Tak sa tesim, lebo decka sa budu moct hrat aj vonku....

vera21
2. apr 2009

No a vyzera to tak, ze dnes si tu zas pokecam sama.....
Masa, kua, kdeze si ? 😝

vera21
2. apr 2009

Baby, ked ja mas fakt len vecer vecer...Ja cez den nic nestiham ☹

gabrielkaa
2. apr 2009

ahoj vera, ja som tu len tak nakukla, cez den tiez nestiham...lebo mam drobca plnu chalupu...nenecha ma robit nic 🙂. inak uz ste boli v Levikovi? zuzka mi tiez poslala web aby som si to pozrela. ked budeme starsi rada tam pridem kuknut

gabrielkaa
2. apr 2009

inak este ma napadlo, ked sa tak rapidne zlepsilo pocasie, neviem ako mam kindera obliekat, aby jej nebola zima ani moc teplo, lebo potom sa budi a nechce v kociku spat...fusak som uz vymenila za deku, a zimnu bundu za taku jarnu, len som jej dala tri vrstvy. na dupacky jednu bundu + este jednu...tak neviem ci to nebolo moc. jedna bola taka tensia flisova a ta druha tiez nebola hruba....

biela
2. apr 2009

ahoj vera,
tebe ide N 😉
ako sa máš?

vera21
2. apr 2009

Jeeeeeeeeeeeej, ahoj ! No super, ze sa tu aspon niekto ukaze 😒
No vies, ono to pocasie je dost zradne podla mna, lebo na slniecku je teplo, ale ked zajdes niekam do tiena, tak uz moc nie....Myslim, ze si malu celkom dobre obliekla - mala bodynko, na nom bundu a este jednu, tu jarnu ? To je podla mna ok....

biela
2. apr 2009

no to je večná dilema, ako obliecť dieťa. aby to nebolo málo ale ani veľa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre