Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vera21
20. apr 2009

este idem kukat tie nohavice, Leni, poposielam linky zas

biela
20. apr 2009

v ostrave, obchody...

v poľsku len trhy, nie?

marina.o.
20. apr 2009

presne biela ikea to je moje.Takto pred rokom sme boli v ostrave.My sme boli len v ikee a v takom centre ako polus alebo avion.
biela,ze vraj aj plienky sa tam oplatia.My sme si tam dali kupit nutrilon a ten tam stoji 240Sk.Tu stoji okolo 450.

biela
20. apr 2009

super, veri, si zlatíčko moje! 😉

vera21
20. apr 2009

ja adidasy este nemam, mam pumy a nike tiez 🙂 tak uvidime, co to bude zac...
v Ostrave je jedno velke nakupne centrum, neviem, ako sa vola, ale je tam aj ikea
no a v Polsku nie su len trhy, tak sa chodi do obchodakov normalne na nakup - take akkjo Carrefour...

marina.o.
20. apr 2009

Ten nutrilon mame tusim z polskeho kauflandu.

biela
20. apr 2009

to by som aj ja dala kúpiť bebu a tie huggies-ky.
ja neznášam nákupy v poľsku, my sme boli asi 2x v targu a som si povedala, nikdy viac, však to je otrasné! nič poriadne nemali a ľudia sa tlačili, kupovali krowky a lacnú kávu a gýčové vence na hroby. ja som si tam kúpila tie capuccína čo nechutia nijako a povedala - nikdy viac.
ale tam sú asi aj normálne obchody, nie? 🙂

biela
20. apr 2009

vera, no som si mohla mysieť, však oni majú aj normálne obchody a tie trhy sú len pre slovač bedač.

marina.o.
20. apr 2009

baby ja taketo tenisky vobec nemam.Raz som mala nike.Od isteho casu nosim len turisticke.Teraz mam garmont.Tie nosim cely rok.

biela
20. apr 2009

marina, asi tam niekoho pošlem. aj na tie plienky. no najlepšie by bolo, keby už cikal oli do nočníka...
no neviem kedy, lebo furt sme preč teraz keď je teplo.

biela
20. apr 2009

ja už sa teším, že teraz 4 mesiace budem nosiť len šlapky.

marina.o.
20. apr 2009

biela,ja mam tiez take spomienky na polsko.Obdivujem ludi,co opakovanie chodia na trhy a vytesuju sa ako dobre nakupili.

marina.o.
20. apr 2009

aj nasa adelka by mohla do nocnika ale to si este pockam 😀

biela
20. apr 2009

marina, ja sa smejem, keď ukazujú reportáže v tv novinách, ako tam chodia slováci, neviem, ja na tom nič nevidím a nikdy som tam nič poriadne nekúpila, aj krowky boli na h...., lepili sa na zuby. takže tak.

marina.o.
20. apr 2009

to mas pravdu.Ja som krovky nikdy neoblubovala.Ja som si tam raz kupila taky kratky kabat a topanky ale to bolo mozno pred desiatimi rokmi.Vtedy mi to asi nevadilo 😀 to som bola este mala 😀 😝

biela
20. apr 2009

ja som oliho skúšala dávať tak od roka, nechcel ani za svet, čítala som a spievala, plakal, tak sme na chvíľu prestali, skúsili neskôr... no to bola zima a chodili sme vonku 1x denne tak na 2 hodiny, čiže väčšinu dňa sme boli doma. teraz sme von od 9-11 potom papá, spí, zobudí sa, napapá a ideme zase vonku a prídeme o 18,00. no nemám ho ani kedy dávať na nočník. on sa niekedy vypýta, tak ako keby si dával dolu plienku, tak ho posadím a vyciká sa. no to sa stalo asi len 5x.
ináč, kúpila som aj fisher price, aby cikal ako "kráľ" do krásneho nočníka, tam nechce byť ani za svet, iba v tom obyčajnom. 😀

marina.o.
20. apr 2009

nie je zachod ako zachod 😀
biela,ked ste cely den vonku,musis nosit zo sebou aj nocnik 😀 😀

biela
20. apr 2009

on má nočník v gaťoch 😀
ja to nejako neriešim ešte, však sa dosť nasedí po záchodoch 😀 za celý život, my sme radšej vonku. 🙂

marina.o.
20. apr 2009

jedine,ze by chodil po vonku holou ritkou 😀 ale to sa da tak v rodinnom dome...

biela
20. apr 2009

no cez leto keď budeme u našich alebo na chate, tak mu dám holušu riťušu.
alebo však aj tie odúčacie gaťušky môžme vyskúšať.

marina.o.
20. apr 2009

to ani nepoznam ☹ to su ake?

biela
20. apr 2009

je to niečo ako plienka, ale myslím, že cíti tú vlhosť ...

marina.o.
20. apr 2009

aha 😉 a ta zelka nas zanedbala ☹

biela
20. apr 2009

určite dala prednosť maškrtám pred nami. 🙂

biela
20. apr 2009

tie nohavičky majú v dm-ke pri plienkach. značka huggies.

marina.o.
20. apr 2009

alebo chlapovi 😉

marina.o.
20. apr 2009

teraz je fakt vselico.My sme take nemali a oducili sme sa.Teda ja som sa oducila,neviem ako Ty? 😀 😀

vera21
20. apr 2009

kto pridete zajtra do Levika ?

biela
20. apr 2009

ja som sa odučila, už mi nehovorí v spánku škriatok "cikaj" 😀

biela
20. apr 2009

ja aj marina príde 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre