Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

maatkka
6. máj 2009

Ahojte zilincanky neviete mi prosim poradit kde v ziline by som mohla dat prestrelit uska na nausnice 8-mesacnej babulke??? Pripadne nejake tipy ako ste nausnicky riesili vy???Dakujem

rafka
6. máj 2009

Ahojte dámy. Môžem sa k vám pridať? Na konci marca sa nám narodil Šimonko. Teraz tu občas zavítam a prečítam vás, keď mám chvíľku. Rada by som sa vás spýtala, kam chodíte v Žiline s detičkami plávať? Môžete mi poradiť, kde by som našla nejaké info?

marina.o.
6. máj 2009

ahoj rafka.Pozri si www.babyplavanie.sk Je to nova plavecka skola pre deticky.
Ale Vy mate na plavanie este cas 🙂 Plavanie zacina po piatom mesiaci.

rafka
6. máj 2009

Srdečná vďaka. Viem, že ešte nemôžeme chodiť, len si chcem zistiť, ako, kedy, kde sa dá. Aby som bola v obraze.

marina.o.
6. máj 2009

rafka,aha 😉

marina.o.
6. máj 2009

biela,ides pozerat Ligu majstrov?😀

ma.senka
6. máj 2009

ahojte babenky

marina, moc sa bielej nesmej aj my ficime na vsetkych tych ligach a hokejoch... 😀 druhy tv mame v spalni,
ale ten je teraz mimo provoz, kedze tam spi aj drobec... noooo, ale dnes zapana nie a nie zaspat, 2x sa pogrcal, 2x som ho prebalovala, 2x prezliekala a nakoniec som ho urevaneho uspala na rukach... uz spinka...

inak za chvilu nam zacinaju prikrmy, mam dojem ze najvyssi cas, akosi ako keby mu moje mlieko
uz nestacilo, sa mi za posledne 2 noci 2x zobudil, co nezvykne. obvykle spi celu noc... dojcenie je inak
veget, sa mi nechce zacat vyvarat somariny, ktore skoncia na mojom tricku ... 😀

marina.o.
7. máj 2009

ahojte 😉
masenka,vcera sme aj my zaspavali na dvakrat.Zacinaju nam ist dalsie zubky.Asi ju to bolelo.
Ja som tiez myslela,ze to bude z prikrmami zle ale v pohode.Ja som vela nekojila,takze papinku som chystala aj pred prikrmami 🙂

zelmirka1
7. máj 2009

ahojte
ja si tiez myslim ze kojenie je pohodicka...a som lenivec, ja aj kupujem hotove...a hlavne domace maly nechce
takze som rada ak zje aspon kupovane, casom sa hadam nauci aj to co mu chystam ja 😝
normalne som zistila ze som zase schudla, fakt ma asi uz drobec vela vysava, najvyssi cas aby zacal poriadne papat

marina.o.
7. máj 2009

ahoj zelmirka,nam tiez zo zaciatku chutili kupovane ale teraz uz papame domace.Kupovane jej davam,ked chcem zmenit mäsko.Kupim jahnacie alebo kralicie prikrmi aby jej kuracina morcacina nesli hore krkom 😀

marina.o.
7. máj 2009

zelmirka IP

zelmirka1
7. máj 2009

marina IP

andulka26
7. máj 2009

ahojte maminy
strunka, ja som malej zacala asi od 6 mesiaca davat Nutrilon 2 HA, lebo sa mala budila v noci kazdu 1,5 hod. na papanie. Moje mliecko jej uz nestacilo, tak na dr. poradila toto. Vraj ked som ja dost silna alergicka, tak radsej dat malej HA mlieko. Dovtedy kakala pekne. Postupne sa menila aj konzistencia aj farba stolice na riedku a tmavo zelenu. Par krat sme s tym boli u lekarky, kde nam povedala, ze vyrobca pise o zelensej stolici pri uzivani nutrilonua tak sme len nasadili dietu a hylak kvapky. Chvilku sa zdalo ze sa to lepsi, no potom sa to vratilo zas. A takto to slo az doteraz. Mala bola v pohode, ziadne bolenie bruska alebo niejake ine problemy, tak to dokrorka nejako neriesila. Az ked sme ostali v nemocnici, kde na zobrali stolicu na rozbor, lebo uz kakala len vodu sa to troska pohlo. Vysadili nam mlieko a zrazu nadherne kakala- ak sa kakanie da nazvat nadhernym 😝 Tuha hneda stolica po viac ako 2 mesiacoch. Po opatovnom nasadeni mlieka znova ten isty problem.To uz som sa u dr. nedala odbyt a tak teraz cakame na vysledky testov. Ak sa potvrdi ta alergia na mlieko, bude to ten lepsi pripad ako celiakia. Najlepsie by vsak bolo keby stacilo zmenit mliecko a bola by v pohode.
A vy mate aky problem s kakanim?

andulka26
7. máj 2009

arianna, kukla som foto a maly Tomino je bohovsky. Sekne mu to nove oblecko. To sa budu baby za nim obzerat 😉

zelmirka1
7. máj 2009

ahojte
tak dnes mi posledny den kocikuje mamina...uz od pondelka mam veget lebo som chora ale zajtra to konci
a je nacase aby sme isli s malym von spolu 🙂 normalne som si oddychla lebo teraz v noci zle spinka tak som
si vzdy poobede zdriemla.
Dnes sme mali zase scenku kvoli papaniu, malu nechcel zeleninku, keby ste videli ako sa na mna pozeral nastvany ze preco mu to davam a ked som chytila na ruky hned sa hrabal na tricko, no vlastne prsia lebo vie kde je jeho MM.
Tak som mu nedala nic a on vydrzal este hodinu a pol v pohode. Samozrejme pred prechadzkou som sa bala ho nechat hladneho takze zase so mnou vybabral.

marina.o.
7. máj 2009

zelmirka,skus dat do zeleninky varit aj kusok jablka.Mozno mu to bude chutit.Ja som to tak parkrat urobila a papala.

zelmirka1
7. máj 2009

diky marina skusim to je dobry napad lebo jablcko papa...som sa nasmiala lebo ked som chytila poharik s cajom tak otvoril usta a ked som dala lyzicku zeleninky tak ich uplne zamkol, taky maly a uz chce po svojom 😀

violetka1
8. máj 2009

ahojte, ako "vikendujete" ?

vera21
8. máj 2009

ahoj, celkom do re 😀

violetka1
9. máj 2009

kde ste ktoo?

vera21
9. máj 2009

Ja som tu stale zexy, lex co udem pisat, ked mi ta klavesxica xefuxuje ???? 😝 ma to xe avi takto...tak xieco piste, xech mam co citat ! Masa, Zeli, iela, kdeze ste ?????

vera21
9. máj 2009

teda, toto je des, xikde xik 😝

vera21
9. máj 2009

vio, a ty si v ZA ????

violetka1
10. máj 2009

Verus, bola som dva tyzdne, ale pisala som Lenke (Biela) SMS, ze preco sa s nou nemozem stretnut na prvom rande, ale neviem, ci dostala, bo neodpisala, hadam som mala dobre cislo.

Pravdep. v pondelok zase ideme do ZA, najneskor hadam v utorok.
Baby, poradte, ktora chodite , alebo ste poculi, ci Dr. Hartel uz ma 4D sono, ako planoval, prip. kde v ZA a okoli ho robia..termin objednania sa mi blizi.

a_rianna
10. máj 2009

vio juj takto rano vstavaš?? hm...
s tym sonom neviem ako to ma Hartel

ale som nasla na nete že u hartela sa robi 4D sono ale to je len info len z netu.. nemam to overene

zelmirka1
10. máj 2009

ahojte
akosi sa tu nic nedeje... 😉 ja som posledne dni taka unavena ze ked zaspi maly tak zaspim aj ja a neostava
vela casu na net. A tiez ho uz musim sledovat lebo prave zacal stvornozkovat a objavuje svet.... 😉
majte sa kraaaasne....a piste....

marina.o.
11. máj 2009

ahojte,
zelmirka,ja som tiez unavena a spim s Adelkou 🙂
Dnes ma akurat 9 mesiacov a vcera sa jej objavili dva zubkly hore.Skripala nimi ako diva 😀

wandeirra
11. máj 2009

ahojte,
napisali by ste mi prosim nejaky kontakt na nereus plavanie a nejake info ako casto sa ma chodit a o kolkej. a ako je to vekovo, lebo mam info, ze od pol roka a potom az od roka, neviem ci je to tak...budem vam velmi povdacna..
dnes sme boli na kontrole na neurologii a neurologicka povedala ze musime nevyhnutne zacat plavat kvoli chrbatiku

a_rianna
11. máj 2009

marina tak super... my mame skoro 1O mes. a zubok ani jeden ... hm... 😲

marina.o.
11. máj 2009

arianna,aspon Vam neskor vypadnu 😀
Aj budete chodit na plavanie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre