Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
4. jún 2009

ahoj biela
tak prave mam maleho v manduce a testujem ....taky bol mrncavy uz je ticho.

marina.o.
4. jún 2009

no uz som si pozrela tu maducu 😉 ale pravdupovediac,neviem si v tom predstavit 20-kilove decko.Mne sa to zda take pre celkom male babätinka.

mgurnak
4. jún 2009

to naozaj len pol tvare...to akoze len na ukazku, ....aby si videla tan rozdiel 😎

zelmirka1
4. jún 2009

ja neviem marina, ja to len skusam, maly ma 8 kg a je tom OK ale neviem ked by bol vacsi.
vy mate taky velky nosic na turistiku, to je urcite pohodlnejsie ale to by sme my asi nevyuzili.

to je celkom vtipne ze polku tvare mgurnak....niet nad to vyhrat nieco zadarmo ze ?

mgurnak
4. jún 2009

v dnesnej dobe mat cosi zadarmo je uz len zazrak... 😀

marina.o.
4. jún 2009

my mame aj taku klokanku,podobnu tej manduce ale teraz tam uz nas lapajko veru neobsedi.V turistickom nosici sa jej asi pacilo 😉

marina.o.
4. jún 2009

mgurnak ale nebolo to vidno,ze Ta urobili len pol.Vyzerala si celkom dobre 😝

zelmirka1
4. jún 2009

mas aj klokanku marina ? a ta sa adelke pacila ? a cca cena bola aka ?

marina.o.
4. jún 2009

zelmirka,neviem kolko stala.To sme dostali.Myslim,ze sa jej tam pacilo.Ked bola mensia bola dost upistana a tam vzdy stichla.

a_rianna
4. jún 2009

No ved 20 kg deti sa už hadam ani nenosia ale sami chodia...

no som zvedava ako budeme dneska zasa na plavani sak on sa zasa jeduje odkedy vstal

to zasa bude jedu v tej vode ...

inak ja som už povyhravala celkom hodnotne veci... napr fotak, kameru, ruksak, pohare na dzus, potom nejake trička ... no dosť toho som povyhravala... ale toto ma fakt zabilo, ešteže si mi mgurnak povedala, lebo by som sa tam trepala tak im tam asi skaredo vynadam, keby mi toto spravili. Inak ten salon sa vola Michel ( mišel sa čita neviem ako sa piše ) a je niekde pri OTP banke... len aby ste vedeli kde vam ošetria len polku tvare ... teda ked zacvakate 40 eurp tak aj celu samozrejme xixi... sa im chystam pekne zavolať, a povedať im nazor ked maly zaspi...

ja mam kozmetičku kt. mi urobi kompletku za 12 euro...

inak by ma zaujimalo či by mi naličili polku tvare a poslali by ma domov... 😅

biela
4. jún 2009

ari, tak to myslíš vážne, toto všetko si vyhrala? ja som ešte nevyhrala niiiič. počkať, minulý rok na míli pre mamu ma vyžrebovali v tombole a vyhrala som mlynček na korenie, to je asi všetko... no ja sa utešujem, že nebudem vyhrávať kadejaké malé veci ako je napr. kamera a tak... 😀 ja vyhrám rovno byt alebo auto, alebo jackpot 😨

violetka1
4. jún 2009

ahojte baby- je tu niektora este??

biela
4. jún 2009

ahoj vio, ja som tu! 🙂
ako sa cítiš? už asi cítiš bábätko, však? už viete, či to bude chlapček, alebo dievčatko?

vera,
diky moc za cd, každý deň ho počúvam, je perfektné. no musím povedať, že sa mi nepáči od nich tears in heaven, neviem, tá pesnička je ciťák, hlavne preto, ako ju E.Clapton naspieval a že to je jeho osobný príbeh. a ich podanie je... nič moc. ináč, pesnička č.3 je super vymakaná, mám z nej zimomriavky... 😎

violetka1
4. jún 2009

ahoj aj tebe!
Si sa mi neozvala vtedy, dosla ti ta SMS?

Mam sa OK, mimino citim uz od 16tyzdna..a teraz som uz takmer v 23t. a kope ako dive..a to som myslela, ze prve ma kopalo vela..
mal by to byt chlapcek..

biela
4. jún 2009

vio, došla mi, no my sme boli akurát na grilovačke so širšou rodinkou a bolo tam kopec deciek a mobil mi ležal na stole a nejaké dieťa mi to poštikalo a obálka mi zmizla, čiže som ani nevedela, že mi prišla sms,a prečítala som ju až vtedy, keď si mi tu napísala, že si mi písala. 🙂

kedy už prídete bývať do ZA?

vera21
4. jún 2009

ahojte, jeeej, caf Vio 🙂 no kedy uz pridete do ZA natrvalo ???
Biela, som rada, ze sa ti paci, aj mne sa paci 🙂 a trojka je to "jisco raz" ? - lebo ak ano, tak vlastne kvoli tej pesnicke som kupovala cele CDcko...ja to tak zvyknem, sa mi paci nejaka pesnicka, tak kupim cele CD...
Teraz aj Rybak sa mi paci, tak mam od kamosky napalene cele dvoj CD eurovizie 😀

vera21
4. jún 2009

Tak som si vas precitala,ja som baby naposledy vyhrala knizku "Kolumbovia zo zakladne Ganimedes", ked som bola na ZS, lebo som poslala nejaku krizovku ci co pre deti 🙂 odvtedy nic, fnuk, fnuk 🙂
a ja by som sla aj na pol tvare, sak nech vidim, ci vedia carovat alebo nie ????

biela
4. jún 2009

vera, tak to cd z eurovízie mi pojčaš? mne sa tam páčilo pár pesničiek ešte okrem rybaka...

matac
4. jún 2009

ahoje, ak mate niekto zaujem o casopisy mama a ja velmi rada vam ich podarujem .

violetka1
5. jún 2009

no caute mamky teda!
stahujeme sa oficialne k 13.6. Este tu mame v byte kooopec veci, prisli sme akoze pobalit a porozkladat nabytok, drahy potom pride velkym autom po to. Este niekolko tyzdnov asi nebudem vediet, cia som🙂

a_rianna
5. jún 2009

vera sak im poskytneme tvoje čislo oni ti určite zavolaju 🙂). Lebo mam taky pocit že volaju každemu na koho čislo dostanu 🙂

Inak ak si bola min. piatok v tom Labyrinte na kavu tak som ta možno videla, bola tam taka vysoka blond s dievčatkom a ešte s nejakymi osobkami... len som nechcela vyzerať ako mešuge tak som nezmurkala 🙂)

biela
5. jún 2009

zelka, aha, jedna baba predáva manducu...

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

vera21
5. jún 2009

bry vecer prajem 🙂
Biela, moja mala najcastejsie spomina Oliho, dnes pred spankom ho spomenula asi sto krat, uz som z toho unavena, nejako jej ucaroval ci co 😉 no a ja som jej dnes este v takej dobrej chvilke povedala, ze ako sa vola Oliverkova maminka, takze to mame na striedacku " oli " a "enka" 😀
Dodatocne secko naj !!!!
Masi, mam strasnu novinku. Biela, mam strasnu novinku ! Urcite neuhadnete !!! 😉

violetka1
6. jún 2009

vera no ja neviem, mna sa nepytas, ale nie si tehotna? 😀

zelmirka1
6. jún 2009

ahojte
biela ten inzerat uz je zmazany asi som nestihla...
vera aku ma novinku nebud labut sme zvedave....

biela
6. jún 2009

ahojte,

zeli, tá manduca bola v tom inzeráte za 2000 sk.
vera, čo máš nové? podľa mňa si konečne kúpila tie gumáky... 😝

ma.senka
7. jún 2009

ahojte kocky 🙂

no vera co mas za novinu? mna tiez najskor napadlo to co vio - ze si tehu 😀 ale myslim, ze asi skor
biela uhadla kedze si sa pytala len nas dvoch 😀 no tak daj, co mas za novinu?

zelka - no ako sme sa vcera na Boriku rozlucili, tak asi 15 metrov od vas Misko spustil
zase rev a jedoval sa az kym sme domov neprisli. Raz na neho robila opicky mama, raz ja... no prisli
sme vyflusnute obidve ze az... som rovno s nim pocvicila, okupala, napapala a okamzite zaspal...
no bodaj by nie 😎 Neviem ci ho brusko trapi ci co, pretoze po ceste ma dobre ogrcal, som vyzliekala
saty, zavadzame prikrmy tak neviem ... aj dnes rano je akysi otraveny, pritom vstal s dobrou naladou,
spal celu noc, ale nebolo mozne ho nechat 5 minut sameho sa hrat. Teraz spi a ja mam uz polnoc, druhu kavu, colu, aby som dnesny den zvladla 😎
Co ten kocik, kupujete ho nakoniec ci nie?

zelmirka1
7. jún 2009

ahoj masenka
som sa smiala ze my sa ani nemusime dohodnut na stretko aj tak sa vidime....
moj Misko je tiez mrzuty ale trochu kasle a ma sopliky takze sa necudujem.
Ten kocik sa mi velmi paci, este to zvazujem ale ak ano tak ho muz kupi v Cechach lebo ide v stredu do Brna
a aj tak nam svokra dala ceske koruny na kocik ked sa maly narodil a minuli sme len polovicu tak mozme teraz minut zvysok... 🙂 🙂 🙂 muz sa tesil ze usetrime ale ako sa poznam tak nie.

ma.senka
7. jún 2009

hej v Cechach su vraj lepsie ceny kocikov ako tu na na bohatom Slovensku 😀 . na takychto veciach
moc nesetrim ani ja. vcera som v tom obchode pre deti oplieskala 30 eur ani neviem ako 😔 Pozerala
som sa v tom bazare na postielky, co ja viem, na to ze kazda daco mala moc velke zlavy tam neboli.

zelmirka1
7. jún 2009

my sme prvy kocik nekupili moc drahy a urcite ho este vyuzijem hlavne v zime lebo ma velke kolesa a sneh zvladame v pohode...tak si hovorim ze teraz mozme kupit aj trochu drahsi...som akasi nerozhodna lebo je ich tolko
a kazdy ma nieco ine co sa mi paci.
mam veget poslal som muza s malym von aspon na chvilu... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre