Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
9. jún 2009

ahojte baby,

violetka, www.mclevik.sk
nové materské centrum v ZA
tak chodíme 🙂

zelmirka1
10. jún 2009

ahojte
moje zlaticko je prvykrat chorucke, tak mi ho je luto...ma teplotu, kaslik a sopliky, boli sme aj u doktorky a drzal sa ma ako kliest ked sme boli na krcnom usnom a nosnom kde nas poslali. Nic nanasli tak kto vie z coho ma teplotu, mozno aj zubky pojdu neviem. Ach jaj radsej by som bola chora ja za neho.

marina.o.
10. jún 2009

ahoj zelmirka,mi mame soplik uz tyzden.V noci sa Adelka budila,co nevedela dychat ustami...Teraz este trosku soplime ale uz to je lepsie.Nerada si dava odsavat nos 😢
Dufam,ze to budete mat zo zubkov,tak sa drzkajte 😉

zelmirka1
10. jún 2009

ahoj marina
ved ono to zacalo v piatok uz, ale dnes v noci mal teplotu preto som isla ku doktorke,
inak odsavanie maly tiez neznasa strasne krici...aj teraz ma teplotu a zaspal chudatko, tak uvidime...ach jaj

biela
10. jún 2009

ahojte zeli,
tak to mi je strááášne ľúto miška ☹ rýchlo nech sa vyzdraví.
ti verím, že si z toho na nervy, ja by som tiež bola.
ani môj si nerád odsáva, no už mám svoju techniku a je to šup šup a hneď sa aj usmieva...

marina.o.
10. jún 2009

ja som rada,ze ju poodsavam a potom reve a soplik ma za chvilku zasa 😒
Nasa sa teraz zobudila,tak ideme papat.Ozaj a Misko co uz papa?

marina.o.
10. jún 2009

biela,tak nam porad techniku 😉

zelmirka1
10. jún 2009

to je fakt marina odsajem a reve a ma soplik zase, snazim sa ho rychlo ukludnit ale to odsavanie fakt neznasa a ja dokonca mam len rucnu odsavacku tak to nemoze byt take strasne...
inak uz papa lepsie, dokonca aj to co uvarim, sice sa tvari ze nic moc ale je to lepsie. tak mu to striedam ja uvarim,
obcas primiesam kupovane a tak.
zda sa ze teplota mu uz klesla, tak pojdem na chvilu von nech sa vyspinka v kociku.

biela
10. jún 2009

marina, vyzerá to drasticky, ale nieje.
oliverko leží, ja si nad neho kľaknem, kolenami mu zafixujem ručičky k telíčku, aby som mnou a odsávačkou nebojoval. a aby som ja mala obe ruky voľné. jednou mu prichytím hlávku a druhou odsávam. je to 15 sekundová záležitosť a oli len zamrnčí. predtým som musela odsávať aj minútu, lebo som mu musela prichytávam rukou jeho ručičky a hlavičku, ktorou metal zo strany na stranu snažiac sa uniknúť odsávačke...
pozor! na dieťati nekľačím svojou váhou, iba miernym tlakom bránim jeho ručičkám aby ma neubili 🙂

ma.senka
10. jún 2009

ahojte dievcata,
ospravedlnujem sa, ze som dnes neprisla do levika 😢
vcera som zachrapala pri miskovi uz o 21.00 a zobudila som sa o 0.30 😎 to uz som sem nechcela chodit strasit, len som zuba umyla, prezliekla sa do pyzama a sla chrniet dalej. 😎

Levika som dnes nestihala, mala som ist s kamoskami poobede von, tak som sla zatial nakupit,
cosi aj chytro povarit, mama bola vonku s miskom. No ale plany sa zmenili, jedna kamoska ochorela,
druha cosi vybavuje na policii, tak zo stretka zislo 😎 baby jedni uz su ako ja, tiez len slubujem... 😎

Ja som odsavanie este neskusala, som zvedava ako mi to pojde na prvy raz, isto budem miska nahanat
po celom stole... biela - potom si spomeniem na teba a skusim to tak ako pises...

ari - no ja pracujem teraz popri MD, tiez to nie je bohvieco... sice som doma, ale je to tiez stres
a vecny casovy tlak... ja asi v januari zacnem zarezavat, ale asi len na polovicny uvazok. ty ides
do roboty na celych 8 hod. denne?

zelka - miskovi prajem skore uzdravenie, hadam to bude zubkami.

nam ide prvy zubok, uz trcia asi 2 mm, musim zaklopkat, zatial no problem...

a_rianna
10. jún 2009

no idem na cely uvazok, u nas sa neda polovičny... ale tak hadam zvladam... verim si... sak ja chcem po praci ešte s malym aj plavať chodiť... Maja Konarčikova robi aj poobedne kurzy tak sa bude dať... sice ja budem vypluta ako rezanec.. ale čo by som pre Tominka nespravila....

včera sme boli v parku po plavani tak vložim par fotiek... 🙂

marina.o.
10. jún 2009

biela,ty mas odsavacku na vysavac.My mame len taku obycajnu 😒

mgurnak
10. jún 2009

tak a ja som teraz vstalaaj s mlym...som zvedava, co budem robit v noci... 😀

marina.o.
10. jún 2009

mgurnak,aj my sme sa pred pol siestou zobudili 🙂

zelmirka1
10. jún 2009

biela to bol dobry navod na odsavanie, prave som to skusila a islo mi to super rychlo a sice stihol mrncat ale nemohol sa tak metat takze to bolo hned.
inak uz mu zase stupa teplota...ja mam fakt pocit ze to budu zubky...no uvidime ci sa mylim alebo nie.

marina.o.
10. jún 2009

zelmirka,ja som to este neskusal.Zatial nesoplikuje.A kolko ma Misko teplotu?Chudatenko,nech mu rychlo prejde.

a_rianna
10. jún 2009

baby to takto ešte davate spavať drobcov ....? lebo ja keby som ho dala spať okolo 4 tej tak neviem teda kedy by mi večer zaspal... my posledny krat zaspavame o 1 dnej do 2hej pol tretej a potom až večer okolo 8 smej....

INak aj my mame odsavačku na vysavač... je to super.. neviem si predstaviť odsavanie ručnou... mala ju svagrova a ked som to videla radčej som kupila na vysavač... aj ked to znie hrozivo je to v poho...

marina.o.
10. jún 2009

ariana,ja ju tak davam,ked nespi hned ako sa naobeduje.Teraz ju dam spat po osmej a bude v pohode 😉

a_rianna
10. jún 2009

marina idete plavať na den otcov???

marina.o.
10. jún 2009

nejdeme,ideme k mojim rodicom na vikend.

zelmirka1
11. jún 2009

ahojte
baby to je hrozne maly mal v noci vysoku teplotu a teraz rano zase 39,5...chudatko musela som ho osprchovat vlaznou vodou lebo cipok som dala v noci, je uplne hotovy. Este ze mam hojdaci kocik tak ho hojdam a drieme v nom. Neviem co sa mu stalo, na dasienkach nic nema takze ak su to zubky tak to bude este dlho trvat. Take smutne ocka na mna hladia ze je mi do placu.

marina.o.
11. jún 2009

ahoj zelmirka,a doktorka co povedala.Co mu je podla nej?
Co sa mu narobilo,chrobacikovi.

marina.o.
11. jún 2009

zeli,IP

a_rianna
11. jún 2009

zeli, ono na zubkoch nemusi byť niekedy nič vidieť a vyrašia... skoro sa uzdravte chudiatko maličke...

no nam včera zaskripala lyžička, nie je tam sice nič vidieť ešte ale možno to bol zubok uvidime 🙂

inak želi nakoniec sme sa rozhodli zrušiť dovo v Podhajskej a ideme do toho Čiža od 18. 7. už maju aj ponuku tak potom porovname Vašu dovo s rybičkami a tu našu 🙂

ešte raz želam aby sa Miško skoro uzdravil... nech mu teplota rychlo prejde a nech je zdravučký

a_rianna
11. jún 2009

Inak ak si pamatane na mamujanu.. tak jej maly Filipko ma dneska presne 1 ročik...

tak mu želame všetko naj naj naj 🙂

marina.o.
11. jún 2009

a my mame dnes zasa 10 mesiacikov 😝

zelmirka1
11. jún 2009

gratulujeme adelke
inak maly je hotovy, stale teplota, ja neviem z coho, ma trochu sopliky a kasel, doktorka povedala ze moze byt teplota z toho alebo mu idu zuby, ale mne sa zda ze to nema take zle tie sopliky tak si myslim ze zuby ale bojim
sa aby to nebolo nieco vaznejsie. Bud ho mam rukach alebo lezka v kociku a smutne na mna kuka...

marina.o.
11. jún 2009

Dakujeme 😉
Adelke,ked isli zuby,tak nemala ani teplotu ani soplik.Dnes jej vykukol dalsi zub,ale soplik ma uz tyzden...
Keby deticky uz hovorili aby sme vedeli,co ich boli.Adelka teraz zaspala.Mala by som ist cosi porobit,ale sa mi nechce.Aj zo spanim je to lepsie.Uz prespi aj vyse hodiny.

ma.senka
11. jún 2009

ahojte dievcata,
zelka - prajem skore uzdravenie miskovi. verim, ze musis byt z toho nestastna, ako vravi marina,
keby nam tie nase deticky co len naznacili co ich boli.. mne po obede tiez misko spustil totalny rev,
vobec netusim preco, ci brusko, ci zub, ci hlad, ci len bol otraveny, lebo od 6.30 je hore a este nespal.. teraz
spinka, ale za pol hodinu ho idem zas budit, ideme sa okupat...

marina - adelke gratulujem 🙂 aj mamejane a jej Filipkovi 🙂

a zabudla som - vere gratulujem ku gumakom 😉 😀

biela
11. jún 2009

zelka, je mi ľúto miška, no neboj, teplota sa raz-dva stratí. ináč je teraz veľa ľudí chorých, samá nádcha, kašeľ...
chudáčik, si ho viem predstaviť, ako smutné kuká, bobáčik ☹ kdesi som čítala, že malé deti do rôčka mávajú niekedy teploty, len tak - pre nič za nič. dobre, že si ho v noci odprchovala vlažnou vodou, potom čípok, aj my by sme tak postupovali... držkajte sa, myslíme na vás a posielame cmuk mišinkovi...

marina, adelke všetko všetko naj k 10 mesiačikom, čochvíľa z nej bude ročná slečinka 😉

mamajana, filipkovi všetko naj naj naj k rôčku, hlavne veľa zdravíčka.

ariana, kdeže to idete na dovču? Čiž? to som nepočula ešte idem vygoogliť....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre