Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

jankabelka
13. júl 2009

marina.o ďakujem za odpoveď a berie tá pani doktorka aj nových pacientov?

a_rianna
13. júl 2009

marina no uvidime aj ked tomu moc neverim sak to by musel už do týždna...

tieto zubky to je des... chudatka babatka si vytrpia bolesti, teploty...

jankabellka ja mam dr. mrazovu pri byvalom TPD čku v meste je take zdravot. stredisko a tam ina sidli. Podla mna je dobra ale to je asi vec nazoru...

jankabelka
13. júl 2009

a_rianna už som počula, že dobrá, a bola na prvej návšteve u vás alebo ste šli vy k nej? je staršia?

violetka1
13. júl 2009

Babule- pisala mi jedna babena z Teplicky tiez- Andulka26..nepoznate ju tu? 🙂)
ja uz k vam moc nechodievam, nemam prehlad.
Cakam, co mi odpise na IP- chcela sa stretnut 🙂 🙂 🙂

a_rianna
13. júl 2009

Janka ja som bola u nej ale to bolo pretože ja som bola u mami ked sa mi maly narodil, nebola som u seba doma, tak sme sa dohodli, že ja pridem na poradnu... ale na prvu navštevu chodi ona domov mne volala a chcela prisť ale potom sme sa dohodli že to spravime inak... ked sa mi maly narodil tak bola akurat na dovolenke takže ja som mala aj tak prvu poradnu u jej zastupujucej lekarky a ked sa Dr. Mrazova vratila z dovo tak mi okamžite volala že čo a ako čo som pokladala za strašne mile od nej.

Staršia no čo ja viem taka 40 tnička asi je...
.-)

jankabelka
13. júl 2009

Hm, ďakujem a_rianna, musím tam skúsiť zavolať a uvidím, čo mi povedia. vďaka za info
papa

zelmirka1
14. júl 2009

ahojte
tak hlasim prve dojmy z dovolenky z rybickami....je tu velmi pekne, hotel je super aj s bazenom. Je tu vela deticiek
akurat Misko je druhy najmladsi a kedze nam vyhovuje iny cas plavania ako najmladsej ucastnicke tak mame instruktora/ku len pre seba. Vo vode sa malemu uzasne paci. Vacsina deti je od 1 roku do 5 rokov. Robia tu pre nich fakt vyborny program, samozrejme pre deticky ktore uz behaju je to zaujimavejsie ale celkove to maju dobre vymyslene aj so strazenim ked napr. deti spia na izbach, ked su v detskom kutiku, rozpravky na dobru noc a podobne. Aj pocasie je zatial krasne...majte sa....

marina.o.
14. júl 2009

ahoj zelmirka,tak Vas pozdravujeme a uzite si to 😉

a_rianna
15. júl 2009

zeli tak to je super my nastupujeme na ten program v nedelu tak sa tešim o to viac 🙂))

andulka26 ak si spravne pamatam tvoja MIska ma dneska rok -.... tak všetko naj naj naj 🙂)

mgurnak
15. júl 2009

no super zeli, ze sa vam paci....uvidime ako bude nam🙂

marina.o.
15. júl 2009

ahaaa,mgurnak,vitaj! 😀

andulka26
16. júl 2009

arianna, dakujeme dodatocne 😵
jeeej vy uz idete na dovolenku? Normalne ti zavidim- ale v dobrom. Potom musis dat info, ako ste boli spokojny,.

zelmirke sa evidente paci, tak posielame s Miskou pozdrav a uzite si to 😉

kedze je vonku stale teplo, tak cas travim u nasich - mala tam ma bazenik, tak sa aspon ona moze schladit. Mne ostava len namocit nohy do lavora a som spokojna 😀

violetka, som rada, ze sme sa stretli, mam dalsiu znamu aspon tu na skok.

vera21
16. júl 2009

ahojte babyyyyyyyyyy !
Zeli, vy ste v tej Spiskej Starej Vsi ??? Normalne sa tesim s tebou, ja som bola taka straaasne nadsena, ked sme tam boli. Mna dokonca bavil aj vecerny program pre rodicov 😀 😀
Arainna, a vy kam idete na Rybicky ? Tam, kde Zelmirka ?Zda sa mi, ze si spominala Ciz - tak daj vediet potom, som zvedava, ci sa Tomaskovi bude pacit 🙂
Janka Belka - aj my mame Mrazovu, myslim, ze tu na MK ju ma strasne vela bab - u mna bola na prvej navsteve doma - bolo to super, vsetko vysvetlila, nikam sa neponahlala, poprezerala malu. A doteraz som s nou spokojna, aj ked nie vo vsetkom sa zhodneme 😉 ale myslim, ze je dost "pokrokova" a snazi sa nic nezanedbat....ak chces na nu kontakt, tak mi napis IP....
Vio, ako brusko a tieto horucavy ????Zijeeeees vobec ???
Masenka ani nenapisala ako bolo na dovolenke opica ! esteze bola u mna a povedala zazitky z "prvej"ruky 🙂
A Biela sa kde stratila ?
Ja uz by som tiez rada vypadla niekam na dovolenku, len musim cakat na august a na dovolenku mojho poloviciaka ☹

ma.senka
16. júl 2009

ahojte babenky, preco sme az na druhej strane???

na dovolenke bolo super, az na cestu spat, sli sme cez den, maly od Slovinska bol mrzutyyyy. Ale
zvladli sme to. Naozaj treba cestovat v noci. Tam sme sli cez noc a bolo to v pohode... No co vam poviem,
super more, super ubytko, veget, ja a misko a daki spoludovolenkari sa okolo nas motali co obcas
aj miska postrazili kym som sa okupala v mori a tak.. 😎 Boli sme v Pakostane, medzi Zadarom a Sibenikom,je to male letovisko, taka vacsia Rosina 😀 len s tym, ze tam bolo more, pri plazi kaviarnicky, restiky a nejake tie obchodiky so somarinami, no a kopec ubytka... Plaz bola velmi pekna, bolo mozne lezat aj pod borovicami,
super tien, no a aj vstup do mora bol dobry - vhodny pre male deticky... Inak je to celkom fajn miesto
na vyrazanie na vylety - Zadar, Sibenik, Krka a tak... Dakedy ked premozem svoju lenivost tak dam aj dake fotos
do albumu... Teraz idem pomaly spat, Misko zaspal pred chvilou, gazdujem sama, manzo je zas dlhsie na sluzobke,mama sla na dovolenku, tak makam iba ja a uz mam aj veru dost...

Inak Bielu som stretla v utorok v Bille, tak sa niekde tu potuluje 😉

marina.o.
17. júl 2009

Ahoj masenka,
chybala si tu,tak preto sme az na druhej strane ☹

ma.senka
17. júl 2009

ahoj marina, no uz som tu a aj tak sme na druhej strane 😎

ma.senka
17. júl 2009

marina - ides chodit plavat v dalsom kurze u Konarcikovej? mozno by sme sa uz stretli v skupine...

marina.o.
17. júl 2009

ahoj masenka,nikto sem uz ani nepachne...vsetci dovolenkuju.
Zatial nejdeme plavat.Mozno na buduci rok 😝

ma.senka
17. júl 2009

ahoj marina, no som necakala, ze ozves este dnes vecer... si riadne odlozila plavanie. ja rozmyslam este ist, potom
na zimu prestaneme chodit. mozno potom zas v maji zacneme...
a ty sa nechystas dovolenkovat? no ja som po dovolenke preto sa tu obsmietam...

a_rianna
19. júl 2009

Ahojte, tak máme za sebou oslavu... dopadla super, počasie nam vydržalo do 17 stej potom sme sa presunuli do obyvačky ....
Len Tominko bol trošku viac mrzutko ako inokedy.... ale ani sa nečudujem lebo to teplo kym neprišla ta burka bolo už neznesitelne.....

Tortička bola mnam mnam.... ale taka velka že sme aj po susedoch rozdavali 🙂))

a dneska kolo 12 stej ideme na dovolenku... takže ak sa bude dať ozvem sa odtial ak nie tak sa zatial majte krasne...

marina.o.
19. júl 2009

ahoj masenka,my sa este len chystame na dovolenku.Ideme na tyzden do Tatier.Ideme turistikovat.
V maji sa mozno stretneme.Dufam,ze to bude aj skor 😉

marina.o.
19. júl 2009

arianna,tak si uzivajte dovolenku 🙂

andulka26
20. júl 2009

arianna, neviem ci sa mi podari zajtra sem kuknut, tak chceme aj s Miskou zazelat Tominkovi k narodeninam vsetko najlepsie, hlavne vela zdravicka, stasticka, lasky, nech uspesne napreduje v spoznavani novych veci a robi rodicom len radost 😵

zelmirka1
20. júl 2009

ahojte 😀
tak my sme uz doma z dovolenky. Moc ste toho nepopisali takze asi tiez dovolenkujete.
Mali sme sa vyborne, bolo to naozaj pre deticky super zorganizovane a myslim ze maly si to uzil. Akurat my s muzom nie sme moc oddychnuti lebo ja neviem ako sa da oddychnut si pri takom malom drobcovi ktory potrebuje nasu pozornost stale a este k tomu ani v noci nespi dobre.
Urcite ak bude moznost tak este pojdeme na taku dovolenku s rybickami ked bude maly vacsi lebo bolo citit ze
vsetko bolo prisposobene tomu aby sa tam detickam pacilo. Mali zaujimavy program, okrem plavania ktore bolo super sa cely tyzden niesol v znameni rozpravky Orlie pierko, takze hladali mapu a poklad a pri tom plnili rozne ulohy, hrali indianske hry, tvorili rozne veci, tancovali, hrali sa...ked som videla ake boli decka stastne 🙂 🙂 🙂
este aj pocasie bolo krasne takze to stalo za to. Ked budem mat chvilu dam niake foto do albumu.

biela
20. júl 2009

ahojte,

arianna, prajem vám krásnu dovolenku, aby ste si to super užili!
zelka, teším sa na fotky, som rada, že ste sa mali dobre, aj počasie vám vyšlo, bolo prekrásne.
my sme v stredu šli k našim, kúpali sme sa v bazéniku a užívali si slniečka. oliverko sa mal super, bol stále vonku, ja som za ním lietala a pachtila sa 😀. bolo riadne teplo. radšej by som bola niekde v tieniku, no olimu slniečko nevadí a tak sme boli stále na slnku.
výlet sme ukončili v turzovke na folkovom feste. no museli sme ho predčasne ukončiť, lebo oli nešťastne spadol a oškrel si tváričku ☹ museli sme využiť aj služby zdravotníka, ktorý mu to vyčistil a skonštatoval, že na šitie to nie je... oli vyzerá rocky balboa 😒 ale chvalabohu nič zlé sa nestalo. no bola som riadne vystrašená. ako sa mu to stalo, tak začali prichádzať búrkové mračná a dvíhal sa silný vietor a do toho prišli smutné správy z pohody, tak sme sa radšej brali domov, aby sa horšie nestalo...
tento týždeň budeme doma, konečne si trošku oddýchneme, lebo sme furt niekde lietali.

sasib
21. júl 2009

Ahojky Matac. Kde ste? 😕 Mas IP . Nemozem sa s Vami spojit 😎 ozvi sa ahoj

mgurnak
21. júl 2009

vsetko naj tomaskovi ariana

biela
21. júl 2009

ari, všetko naj tominkovi k rôčku! 😉

kde ste všetky? na kupku či čo?

marina.o.
21. júl 2009

ahoj biela,ja som tu🙂

biela
21. júl 2009

ahoooj marina, ako sa máš?
pekne si mi napísala po pár hodinách 😀

my ideme teraz oberať ríbezle na záhradku 🙂 teším sa. zase budem zavárať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre