Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

minka21
7. okt 2009

awojky,,kde prosim v ZA kupim tehu oblecko,ale take vacsie,44-46-48?

andulka26
7. okt 2009

ahoj violetka, este raz gratulujem k malemu. Nadherny chlapcek 😵 . Mas toho asi teraz vela, malickeho drobceka+ velku slecnu. Ako si zvykate?

vera21
7. okt 2009

Vio, aj ja sa pripajam !!!!! Ake ma krasne usta 🙂 🙂 Ved napis aj nejake detaily, to, ze ste styria mi nestaci 😝
Minka, tehu oblecko vacsie kupis v takom malom butiku na Dlabacovej ulici - je to ulica, co ide od "Kominara" krcmy smerom k autobusovej stanici a asi v polovici je taky butik, maju tam aj tehu oblecko. No a este aj v Santa Marii, ale to asi vies a najlepsie asi na nete 🙂 ale ak potrebujes skusat, tak nic.
No alebo prid na burzu oblecenia - tam sa okrem detskeho oblecenia predava aj tehotenske, mozno ti nieco padne do oka 🙂 jedna burza je v Levikovi - v sobotu 24.oktobra a jedna je v Labyrinte - v nedelu 18.oktobra.

zelmirka1
7. okt 2009

ahoj vera, coze ty tu ? mala spinka ? moj maly uz dve hodiny tak som cela vytesena.

svantica
7. okt 2009

vio aj my gratulujeme k malemu 🙂 je zlatucky 🙂

vera21
7. okt 2009

Ahoj Zeli,
hej, hej, mala spi, konecne sedim za pocitacom 🙂 ako sa ti to vcera pacilo ? idete znakovat s Miskom ?
Dnes som bola v Labyrinte - bavili sme sa o tej hudobnej, takze Anka uz ma zaujemcov na dve skupiny - pre deti do roka a od roka do dvoch, ak chces prist na tu ukazku, tak prid v piatok o desiatej tam s Miskom. My by sme potom otvorili v Levikovi len jednu skupinu a to pre deti od dvoch do troch rokov.

vera21
7. okt 2009

Inak vcera to bolo super s tym mojim mobilom - ked som sla do Levika, nechala som si ho na streche auta a skoro do dvoch hodinach, ci kolko sme tam boli tam stale bol 🙂 uzasne cosi 😀

zelmirka1
7. okt 2009

fiha to je super asi sa mu od teba nechcelo... 😀
v piatok mame plavanie takze nemozem, cize deti od roka do dvoch by boli v Labyrinte ? ja by som mala zaujem
tak mi daj vediet ako to bude alebo sa jej mam ozvat ?

ma.senka
7. okt 2009

ahojte,

baby, tak ja som sa vcera - v utorok konecne vytrepala do toho levika - vonku hnus, malemu sa evidentne nikam nechcelo, pri obliekani vrestal, v kociku vrestal, na suseda vo vchode vrestal - dorazili sme tam, kukam na rozvrh - no a ze utorok od 16.45 zatvorene 😠 volam vere, nedvihala, tak sme odkracali za miskovho mrzuteho vavava, hav hav domov. no a na druhy den sikovnica vera mi oznami, ze si nechala mobil na streche auta a ze v levikovi bola ukazkova hodina znakovania!! 😠 no nemam ja smolu?
mala som vytlaceny rozvrh levika z netu cca spred dvoch tyzdnov a ten je vraj neplatny, ze sa to kazdy
mesiac meniiiiii - a akurat ten utorok - vera, to si mi urobila naschval 😠

vera - ta ukazkova hodina hudobky v Labyrinte je v piatok o 10.00? nie o 11.00? bavili sme sa o tom
s jednou kockou, vraveli sme ze o 11.00 tak teraz neviem. ma z toho vyved, nerada by som sa zase prehnala 😎 😎 musis si u mna vyzehlit ten mobil na streche 😠

no a vio - tiez sa pripajam ku gratulaciam 🙂

vera21
7. okt 2009

Caf Masi,
no sa inak cudujem, ze si nepocula ten moj mobil na streche vyzvanat, ked si mi volala 😀 😀 ved bol na parkovisku, musel si ist okolo !!!!
No a ta hudobka - sorry za nejasnosti, ale budu dve hodiny v podstate, to som si upresnila az dnes podvecer s Ankou z Labyrintu, ked sme sa stretli na namesti 🙂 prva hodina je o desiatej pre deti od roka do dvoch a druha hodina je pre tie mensie do roka od jedenastej. dufam teraz, ze som ten vek nepoplietla, lebo som ju vnimala pomedzi tri bijuce sa a handrkujuce sa deti, s cerstvo vyliatou kavou na mojom cistom tricku 😀 😀 takze tvoje sediace dieta v kociari a huciace po kade kom ja povazujem momentalne za super veget, je tam, kde chces, aby bolo, aj ked hlasno 😀 moje je hlasno a nikdy nie tam, kde chcem ja 😀 😀

ma.senka
7. okt 2009

ahoj vera, diky za presne info 🙂 takze nas sa tyka ten cas o 11.00. hadam dojdeme. nam moc to doobedie nepasuje, medzi 10.00-11.30 spavame, no ale co uz, to by sme nemohli nikde chodit...
s tou kavou si mi pripomenula tu moju dnesnu v labyrinte - som si vyliala smotanu do pohara s vodou a kavu zamiesala lyzickou co som krmila miska 😀 (mal na obed brokolicu, cestovinu a kuracie maso 😀 😀 ) no kukali tam na mna vsetci ako na roztrzitu matku 😀 😀

mia81
9. okt 2009

ahojte maminy prajem vam prijemny vikend

violetka1
10. okt 2009

No caute teda baby!

Vsetkym vam moc dakujem za gratulacie!! Nepozerala som dlhsie na Zilinu, bo nebyva zvykom,ze sa takto rozpisete😀

Nooo..viacere ste chceli vediet, ze ako to prebiehalo?? Takze: Rodila som v CA, musim dat len velikansku pochvalu celemu personalu, uzasne obetave sestricky, lekari..Nadherne "hotelovo - dovolenkove" prostredie nemocnice..teda nebyt tych bolesti, tak fakt ako hotel 🙂
Šimonko sa narodil 3tyzdne pred terminom, porod vyvolavali vzhladom na nejake zle srdieckove ozvy z monitoru, ktore vychadzali striedavo dobre a zle pocas troch dni hospitalizacie. Vlastne kvoli nim ma prijali. Hned narobili urychlene procedury od vyjdenia papierika zo zaznamu som bola do pol hodky promptne prijata- leteli som mnou na sono primar + ma vysetril a este raz monitor a uz si ma tam aj nechali. Nastastie sono prietoky mal malicky dobre, inak by ma hned hnali aj na salu.
Bola som vysokovana, co vam budem hovorit. Slzy na spadnutie, najviac som nariekala za Kristinkou doma, ta si na mna samozrejme po styri dni ani nespomenula, ved mala prazdniny s tatinom doma- mohla robit, co si zmyslela, tatino toleruje na rozdiel odo mna 😀

Prepustili nas po tyzdni aj s malym..ak sa niektora chystate otehotniet, priebeh porodu a to co sa dialo po nom radsej nebudem opisovat. Nastastie, ze takyto hororovy zazitok som mala az pri druhom babatku, keby to bolo pri prvom, asi by som nenasla tak rychlo odvahu zase rodit..a navyse- tretie mimco mi uz neodporucaju vobec mat- niezeby sme ho planovali, ale v opacnom poradi by sme moznoze aj ostali pri jednom teda.
ale zijem, som hadam OK a ja som trosku zmenila pohlad na svet- som zvedava do kedy mi to vydrzi 😅

mia81
10. okt 2009

ahoj violetka aj ja ti gratulujem k malickemu. A co mala ako reagovala na drobca?

violetka1
10. okt 2009

Mala uplne super. V nemocke sa ho dozadovala, ked boli na navsteve stale. A ked ho 1x uvidela zhodnotila ze je" chlpáč chlpatý" 😀 - mal trosku vlaskov na hlavke, a ze nema obocie sa jej nepozdavalo. A doma celkom pohoda..dnes povedala sama od seba, ze ho lubi a ze sa bude o neho starat. ALe zase zacina kradnut jeho cumliky a potajomky ochutnava ako chutia, vcera lezala v jeho hrazdicke a buchala rukami do hraciek, natahuje kolotoc atd.

mia81
10. okt 2009

no tak s tym kradnutim cumlika to mam aj ja .Deti su uzasne ako si dokazu zvyknut na novu situaciu.Ked som prisla domov s najmensim bolo krasne sledovat starsich ako ho pozoruju ,ako sa opatrne dotykaju .Dokonca stredny(3r.) ked vidi male babo tak povie ,ze este take chce ako je nas Kristianko.Maju sa strasne radi.Dnes mame ,ale den uprsany.

mia81
12. okt 2009

ahojte dnes mame ,ale uprsany den a takto to hlasia na cely tyzden.

biela ako sa mas ?

marina.o. a co ty a Adelka ste zdrave?

marina.o.
12. okt 2009

ahojte,
mia mame sa dobre.Adelka je zdrava.Od minulej nedele zacala sama chodit,tak teraz stale lieta po izbe ako sarkan 😀

mia81
12. okt 2009

No u nas to tiez zacina /to chodenie/.Prejde styri kroky ostane stat a bac na zadocek a tak stale dookola,naucil sa vyliest hore schodami a zliezt dole zadockom takze nemam taky strach ,ale aj tak stale davam nan ho pozor.Dnes sa Petko fotil v skolke tak som chcela aby sa odfotili vsetci 3 / mam ich tak odfotenych pred rokom a su strasne zlaty ked su vsetci traja pokope/,ale maly Tinko nechcel keby mohol tak by hned zutekal , tak sa fotil len Petko a Samko.Zajtra ideme na ockovanie ,boze to zas bude placu.

biela
12. okt 2009

ahojte,

dlho som tu nebola, nuž my sa máme dobre, oliverko je zdravučký ako repa hurááá 🙂
mal bacila hemofilusa, bral aj atb, no asi som to tu už písala. ak nie, tak ste sa to práve dozvedeli. 😉

marina, gratulujeme k prvým krôčkom, to je super. tento týždeň som ti chcela cink, keďže je už oli úplne ťip ťop,no vidíš aké počko ....
my sme boli dnes na hudobke a hrozná cesta tam bola. mám to síce 10 min chôdze, ale ... držať dáždnik, jednou rukou kočíkovať kočík, vyhýbať sa kalužiam, sem-tam oliverkovi podať tyčinku do kočíka, dostať sa cez pršiplášť.
prišla som tam spotená ako myš 😀 a nazad to isté, akurát som už nemusela podávať tyčinky, lebo cestou tam ich všetky zjedol. a keďže nemal tyčinky, tak mi mrnčal celú cestu.

biela
12. okt 2009

mia, ak môžeš a chceš, tak si tu hoď nejaké fotky drobcov 😉

zelmirka1
12. okt 2009

no veru biela dnes ta cesta stala za to.
ja som rano ako frajerka vsak sa prejdem naco ist autom, cestou domov sme tak zmokli, Misko mrncal lebo
neznasa igelit a nakoniec zaspal co som vobec nechcela lebo prechadzame na jeden spanok, lebo ak ho dam
doobeda tak poobede uz sa mu neda ale vecer je unaveny a neda sa s nim vydrzat. No parada, mne trva cesta
pol hodinu takze som bola mokra ako mys...
inak uz druhykrat sme boli na hudobke len 3 a Miskovi sa akosi paci viac ked je nas menej, uz na mne tak nevisi
ale hra sa pekne.

marina.o.
12. okt 2009

Pocasie je o nicom.Chcela som ist len do potravin,ale necham to na manzela,ked pride z prace.
biela,tak fajn,ze ste fit.Ja som na Teba myslela tiez.Zajtra idem na poradnu,tak uvidim,co mi dr.povie.
mia,na ake ockovanie idete?

mia81
12. okt 2009

ahoj biela uz som rozmyslala ,ze si tu zalozim album,ale kedze ja som na taketo veci antitalent tak poviem bratovi .No a to ockovanie je prevenar,a 3 davka zakl. ockov. uz sme mali ist dva krat ,ale mal sopliky a pokasliaval.Normalne sa zajtrajska bojim minule ked sme boli na rocnej prehliadke tak sa nechcel na doktora ani pozriet keby mohol a vedel tak by usiel a stale plakal.

marina.o.
12. okt 2009

mia,to ho budu pichat 2-krat??Tak Vam drzime palce.Nas caka uz len jedno ockovanie MMR.

violetka1
12. okt 2009

ahojte baby,

najprv odpoviem..boze, jedna z vas chcela IP vediet ohladne porodu detaily 🙂 najdem si aj na to cas, ok?? Teraz nestihacka.
Ja uz ani neviem, ake ockovania vsetky nas zase cakaju s druhym mimcom. Dnes som kupala skor, lebo vecer som akasi utahana a klipkaju mi oci.
Maly zalomil ako drevo hned po obliekani, par krat cucol didi a drichme az mu zavidim.

mia81
12. okt 2009

marina.o. ano budu nas 2xpichat

violetka je normalne ,ze si unavena a este k tomu to pocasie no hrôza.

marina.o.
12. okt 2009

mia,nechapem preco niektore doktorky pichaju dve vakciny naraz.

mia81
13. okt 2009

marina.o. neviem preco dve naraz asi aby sme nechodili 2x.Potom napisem ako bolo.

biela
13. okt 2009

mia, drzte sa!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre