Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

ninkaa89
15. feb 2010

ahojte, viete mi poradit, ci moze ist na sono-meranie NT moj snubenec so mnou? Nech vidi male aj on? Som v 13tt, a zatial mi vzdy robili sono len zvnutra, teraz mam ist vsak na Zeleznicnu polikliniku k dok. Babjakovi...

wandeirra
15. feb 2010

ano moze,aj moj bol so mnou 😉

marina.o.
15. feb 2010

aj moj manzel bol so monu 😉

ninkaa89
15. feb 2010

diky za odpovede 😉 a tam sa uz robi sono cez brusko, ze?

zelmirka1
15. feb 2010

ninkaa sono sa robi do urciteho tyzdna zo spodu a potom cez brusko, uz si nepamatam odkedy, to nezavisi do toho kde ides.

inak pekny den vsetkym, ako sa mate ?

wandeirra
15. feb 2010

od 14.tt by to uz malo by cez brusko,ak si dobre pamatam 🙂

wandeirra
15. feb 2010

ahoj zelmirka,

chodievate este do levika?

zelmirka1
15. feb 2010

ahoj wandeirra, ano chodime kazdu stredu,preco ?
a ozaj chystame karneval...

wandeirra
15. feb 2010

iba stredy? ja som bola s malym zatial v utorok a piatok raz,aj zajtra sa asi chystam asi a raz bolo zatvorene..
citala som aj o tom karnevale na levikovi,ale neviem ci by to mojho zaujalo,lebo ma teraz take obdobie ze ho zaujima iba zbierat vonku zo zeme 🙂 ci je uz dost velky na karneval? ake stare tam budu deticky nevies?

marina.o.
15. feb 2010

ahoj zeli,mame sa fajn 😉

zelmirka1
15. feb 2010

aha, lebo som ta tam este nevidela, ja mam v stredu sluzbu a ziadny Tobiasko este nebol 😉
to je rozne s detickami, budu aj mensie aj vacsie, je fakt ze aj mne sa zdalo lepsie ked bude starsi lebo zatial nechce nic na seba, na hlavu vobec takze maska nehrozi, ale ja tam budem lebo patrim k organizatorom, maleho beriem zo sebou aj s manzelom, aspon sa tam vybeha a pokuka rozne veci....

zelmirka1
15. feb 2010

ahoj marina ako Miska?, uz mate vyse 3 mesiacov, veru bezi to...

wandeirra
15. feb 2010

prideme mozno aj v stredu kuk, je to tam celkom fayn...

fukylove
15. feb 2010

ahojte babulky 🙂

po vikendovej chatovacke, vcerajsej navsteve pohotovosti sa hlasim opat...

vdaka mojej sikovnosti som sa celkom paradne vycapila na chate, ked som sa podkla o box s drevom, ktory mi moji opiti kamarati dali rovno pod nohy cestou na WC... no koho by to napadlo... bola som trosku sokovana, trosku nahnevana, velmi zlaknuta :( a drobcek sice sem tam pohyboval svojim lenivuckym telickom, ale mala som celkom kvalitny strach o seba aj o neho, tak som preventivne zbehla na pohotovost.... uff.. skoro dve hodky som tam bola a pozreli ma tak dokladne ze az 🙂 30min sono, 30min pasy, zospodu... uz som len cakala, ze ma zacnu "kuskovat" nejakym nozom 😀 😀 😀 😀 ale vdaka bohu zistili, ze sme OK, ze sme si neublizili... okrem soku, co som sposobila... a drobcek uz vazi cca 2490g 😉

a druhy sok bola prednaska od mojej maminy... aka som nezodpovedna a pod... a ze som mala radsej sediet doma... tak som sa najskor rozculila a potom som sa rehotala... ze vsak spadnut mozem kdekolvek... aj doma na rovnej podlahe (v tom som bola macher este pred tehu 😀 )....

babulky, tie co tu uz mate deticky... do kedy ste soferovali auto? lebo aj to sa uz zda mojej rodine velmi nebezpecne a uz mi lezu na nervy tie ich poucovania....

a ten karneval Vam fakt v dobrom zavidim 🙂

marina.o.
15. feb 2010

ahoj fukylove,co nam to stvaras...ale nebudem ta hresit.Uz TA vyhresila mamina 😉
Ja mam vodicak,ale nesoferujem.Myslim si vsak,ze uz by si asi nemusela.Vmestis sa za volant? 😀 😎

fukylove
15. feb 2010

marinka - to ja nie, to chalani... mozem ja za to, ze vsetci chlastali a robia si potom zo mna take "srandy"... inak, chudak majitel chatky - ten bol na tom najhorsie, co sa tyka mnozstva alkoholu a mal take fest vycitky svedomia vcera, ze az... az mi ho bolo luto 😀 😀 😀

marinka - ja sedim v aute ako v kresle 🙂 do nasej oktavky bez problemov a ked bude problem, tak poprosim toho majitela chaty o jeho Kiu - v tej sa sedi ako v luxusnom kresle... juj 😉 😉 😉

inak - ja uz moc nesoferujem, len tak po ZA, ked chodim vybavovat veci a do prace - pride mi to bezpecnejsie ako ist pesi 😉 a akurat vcera som si to musela odsoferovat aj do ZA (este ze tu Kiu 🙂 ), lebo aj moj manzel, aj kamos boli podla mna este pod parou aj dnes 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja to nechapem - dva dni uplne v pohode a posledny den sa musia stelit uplne do kolien 😀

zelmirka1
15. feb 2010

fukylove ja som soferovala skoro az do porodu, ani neviem preco by som nemala, citila som sa OK, mozno takych poslednych 10 dni som uz bola viac doma a vlastne nikam moc nechodila ale soferovanie je pre mna relax,
jedine ak clovek berie ako nebezpecne to ze do neho moze niekto naburat, ale na to radsej nemysliet.

wandeirra
16. feb 2010

fukylove,my tiez az skoro do porodu a v pohodicke...

zelmirka1
16. feb 2010

ahoj marina, to teda bola prechadzka, Misko mi reval celou cestou domov, nechapem fakt preco lebo takto sa to este nestalo, ukludnil sa az doma. Desne, myslela som ze pokecame ale nedalo sa, hadam inokedy.
Ked som videla ako si Adelka spokojne sedka tak som len zavidela. 😉

marina.o.
16. feb 2010

ahoj zeli,ved este sa nakocikujeme 😉 a Adelka asi len v kociku sedka....ked tam nie je,tak je ako uragan 😀

patkao
17. feb 2010

Ahojte..fukylove ja som soferovala tiez az do porodu a malo to vyhody, ked ma policajti zastavilia videli ako som napratana za volantom, tak ani nic nechceli, ze nemusim ani vystupovat a pustili ma dalej 😉

fukylove
18. feb 2010

ahojte babulky 🙂

ja sa pytam prave preto na VAse skusenosti, lebo niektore nase marcovky ma uz povazuju za nezodpovednu 😉 a to nehovorim o okoli... no mozem ja za to, ze mi volant prirastol k rukam a auto k zadku 😀 😀 😀 si neviem predstavit, ze by som mala byt odkazana na niekoho ineho... by ma svihlo 😉

som rada, ze ste tu viacere, co mate skusenost do "poslednej chvilky" 😉 a este mi napadlo - jedna moja kamoska sa odsoferovala sama aj do porodnice... lebo jej manzel tak spanikaril, ze si vyvrtol clenok a nedalo sa mu soferovat 😀 😀 😀 😀 ale pri porode bol 😉

marina.o.
19. feb 2010

fukylove,zachvilu sa to asi zmeni.Budes odkazana na kocik 😀 😀

zelmirka1
19. feb 2010

fukylove ja ti rozumiem, ked som si kupila svoje prve auto bola som na seba desne hrda a hovorila som si ze v lete nebudem stale chodit autom ked je pekne a podobne veci.... 😀 😀 😀 odkedy mam auto do prace aj z prace som jazdila len autom a bola som pekny zavislak na nom.
Ako pise marina len co budes mat drobceka tak auto netreba, fungujes len s kocikom 😉. Ale je pravda ze teraz ked uz je maly trochu vacsi tak chodime casto aj autom a som rada ze som nezavisla. Aj tak kocik stale vyuzivame velmi vela tak si to uzi kludne aj do porodu, ja som prve mesiace mala pocit ze uz ani neviem soferovat.

marina.o.
19. feb 2010

zeli,my sme sa uz veru vyse toho roka nachodili dost.My sme mali dokonca aj tachometer na kociku 🙂

zelmirka1
19. feb 2010

tak tak marina, prvy rok nachodis riadne kilometre, neuveritelne pre mna, lebo som predtym vobec nechodila na prechadzky a mna to normalne bavilo. 😉 Aj teraz idem rada ale uz nevydrzi 3 hodiny sediet v kociku ako ked som predtym ho vozila, uz musime vymyslat kde sa zastavime a kde ho zabavim.

zelmirka1
19. feb 2010

ozaj maminy budem rada ak si pozriete peticiu za nepovinne ockovanie a poslete to dalej....a uplne najlepsie ak sa aj podpisete 😉
som v skupine ktora sa trosku zaujima o ockovanie a jeho pozitiva aj negativa a som v kontakte aj s maminami ktore maju vazne postihnute deticky po ockovani a myslim ze je cas aby sme aj my v SR uz neboli ako v socializme
kde bolo vsetko povinne ale ako okolite krajiny kde je moznost sa rozhodnut.
http://ockovanie.webnode.sk/
Vdaka

fukylove
19. feb 2010

ahojte babulky 🙂

dnes len tak narychlo 🙂

ja sa uz veeeeelmi tesim na to kocikovanie a prechadzkovanie 🙂))))

idem dnes uz oddychovat, lebo mam toho za dnesny den viac ako dost :( bola som behat po uradoch a zase som sa niekolkokrat tak rozculila, ze az... :(

zelmirka1
20. feb 2010

fukylove, piekli sme s maminou 2x ty babovku podla receptu co si sem dala, ale neviem ci nam vysla dobre,
vzdy sa na vrchu urobila taka 1-2 milimetrova tuhsia vrstva, tak to ma byt ?

fukylove
21. feb 2010

zelka - take ako korka? mne zvykla pravidelne popraskat... kedze ja tu babovku davam potom tym na tanier, tak som si z toho nerobila tazku hlavu 🙂 ak je ale taka lahucka ako dobry piskot, tak by to malo byt v pohode 🙂

mozno ju len staci piect nizsie v rure, resp. kratsie 🙂 ja ju peciem podla odhadu, ako som bola zvyknuta aj pri inych veciach... 🙂 treba respektovat skusenosti s rurou...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre