Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
streserka
2. sep 2010

@fukylove budem drzat palceky s vysledkami tiez, ja pojdem 16teho na gastroentro...v tehu sa mi zvysila ALP a po porode mi robili testy, tak som zvedava.... @rivatha mne to vyhovuje 🙂

asitka
3. sep 2010

dievčatá, asi napíšem odveci....ale nepotrebuje tu niekto....alebo nepoznáte niekoho....kto by chcel oblečenie....pre chlapčeka a dievčatko....taký mix....veci pre chlapčeka sú tak do 6 rokov...väčšie,menšie....rôzneho druhu....pre dievčatko...tak do 2 rôčkov...mám toho strašne veľa....a je mi to ľúto vyhodiť....tak to niekomu, kto to potrebuje darujem....neviem...ako to funguje na bazári...preto píšem sem....IP...keby čosi...ďakujem

fukylove
4. sep 2010

@rivatha @streserka - zatial vyhovuje 🙂 uvidime ake bude pocko 🙂

@streserka - dam vediet ako som dopadla... radsej ani na to nemyslim 🙂 a tebe drzkam palceky 🙂

@rivatha - polohovatelny 🙂 ja som chcela taky kvoli tomu, ze mame dvoje schody do bytu a klasicky sportak co mame 3kombinaciu je uz priserne tazky ked v nom mam aj Sebka 🙂

streserka
4. sep 2010

@asitka ja by som si aj nieco vybrala, hladam hlavne zimnu bundicku, ak by sa mi nieco pacilo. Inak aj ja mam veeela veciciek pre dievcatko od O do 1 roka, predam za symbolicku cenu, coskoro hodim na bazar.

asitka
4. sep 2010

ale ja to nechcem vyberať...ja sa toho chcem zbaviť komplet......je to pobalené vo vreciach...a fakt sa mi to nechce preberať...podľa jednotlivých požiadaviek....asi radšej oslovím...nejaký detský domov...či iné sociálne zariadenie, kde sa starajú o detičky.... 🙄

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fukylove
7. sep 2010

@rivatha,
@streserka babulky, tak ja dnes pridem isto na solinky, maly by mal papat o dvanastej.. ale kedze vobec netusim, kedy sa teraz zobudi, lebo nespal v noci, tak neviem presne kedy pridem... Juli, ja sa dohodnem telefonicky s Evkou 🙂 a pridem podla toho, ako sa drobec preberie 🙂

streserka
7. sep 2010

@fukylove @rivatha, vyzera to na pekny dnik, uz teraz varim muzikovi, aby som poobede nemusela 🙂 mala trosku pospala, ale bude aj okolo tej 12tej, potom sa nejako nakontaktujeme. Tesim sa!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fukylove
7. sep 2010

babulkyyyyyyy - dakujem za dnesne stretko 😀 az na toho mojho Sebika, ktory sa zase raz predviedol 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marina.o.
8. sep 2010

@fukylove pekne foto 😉

fukylove
8. sep 2010

@rivatha
@marina.o. dakujem, dakujem, dakujem 😀 skoda, ze ten Sebikov vyraz nie je dobre vidno 😀

marina.o.
8. sep 2010

@fukylove ale viem si predstavit 😀

fukylove
8. sep 2010

@marina.o. Majka, pomoc 🙂 na vikend mi pride starka z Ciech... mozem ju vyhodit cez balkon, ked pride dvermi? 😀

marina.o.
8. sep 2010

@fukylove treba skusit 😎 asi je to pohadkova babicka,ze jo ? 😝

fukylove
9. sep 2010

@marina.o. - ze aka si ftipna 🙂 joooooj, uz teraz mam nervy, ale kvoli nej veru neupratujem 😀 to len kvoli svokre 😀 ked ma prist 😀

marina.o.
9. sep 2010

@fukylove to pride aj svokra?

fukylove
10. sep 2010

@marina.o. - Majkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 myslis, ze to sem chodi citat moja starka z CR??? NEPRIDE 😀 😀 😀 😀 a svokra ano - ale az v stredu, vraj na chvilu - tak dufam, ze max na 30 minut 😀 😀 😀

marina.o.
10. sep 2010

@fukylove to som z toho jelen.Kto vlastne ku Vam pride? 😎

streserka
10. sep 2010

@fukylove, @rivatha, @mirkaza Babenky nasla som materske centrum v Ziline http://www.mc-nezabudka.sk/index.php?program-2010, ktovie ci je iba jedno, inak to babatkovo sa mi paci 🙂 je to v pondelok.

zelmirka1
10. sep 2010

baby vsetko v Ziline aj materske centra, plavanie, hudobka, cviceniaa, restauracie, akcie....je tu
http://www.sdetmi.com/

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marina.o.
11. sep 2010

@zelmirka1 ahoj,co mate noveho?Nasa Adelka je stale leniva.Vymysli si obcas nove slovo a dost.Miska lozi ako na baterky,postavi sa ale este nechodi.

streserka
11. sep 2010

@rivatha neviem ci je to este otvorene, asi cez prazdniny bolo zatvorene. Ja si len robim plany na zimu, mala mi dlho doma neobsedi a bude mat rada spolocnost, tak preto som to sem prilepila. Ked bude kosa, tak sa nebude dat prechadzat a ja by som sa s nou doma zblaznila, je to zive dietatko. Ale proti prechadzkam nemam nic a tesim sa nabuduce! 😉

mirkaza
11. sep 2010

@streserka Daj vediet, ked pojdes, pridam sa.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre