Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

ma.senka
10. nov 2008

ahoj dievcata, hladam dobreho pediatra, kam by sme mohli chodit na poradnu... najblizsie mam dr. Benickovu, poznate ju niektora? nejake skusenosti? vdaka 🙂

kutina
11. nov 2008

Ahoj ma.senka .-) my chodíme k Dr. Mrázovej, je to pri TPD a sme s ňou spokojní. Chodieva k nej viacero mamičiek.
Pááááni, to ti už sviet 39tt 😅 , sme sa stretli v tratorii, ešte len náznak bruška bolo vidieť 🙂 letí to veru, ako sa cítiš?

zelmirka1
11. nov 2008

halo kocky kde ste ?
kto by so mnou zajtra isiel kocikovat ? zvyknem ist von medzi 13.00 - 14.00 a prechadzame sa aj dve tri hodinky....
uz sa mi nechce chodit samej lebo to vzdy skoncim na zakuskoch a takto nikdy neschudnem....
marina, mgurnak ozvite sa....

mgurnak
11. nov 2008

ahoj zelmirka...my by sme teoreticky isli, ale na 100 perc. to budem vediet az zajtra...to vies, neviem ako sa zobudime a budeme papkat...dam vediet zajtra...

marina.o.
11. nov 2008

ahojte zelmirka a mgurnak,zajtra by sme sa mohli pridať aj my.Dnes som kočíkovala sama.Stretla som aj našu bývalú majiteľku bytu,tak sme si trochu skecli.
mgurnak...my sme šli akurát papať,ked ste vy išli von...videli sme vas 🙂

zelmirka1
11. nov 2008

ahojte tak super...ved ja tiez neviem ako mi vyjde papanie a kedy presne pojdeme...nemame totiz ziadny rezim
ale hadam sa niako trafime...prihlasim sa doobeda a dohodneme sa OK ?

marina.o.
11. nov 2008

OK 🙂

ma.senka
11. nov 2008

Ahoj kutina, no veru, na mne to dlho moc nebolo vidiet, teraz uz hadam aj hej 😀 uz sa mi to bliiiizi. Citim sa dobre, som v pohode, asi preto, ze este neviem co ma caka 😀 .
Ano, o dr.Mrazovej viem, Vladka mi dala echo, bola som za nou v pondelok,ale nebola tam, zajtra chcem za nou zase zajst a spytat sa, ci nas vezme. Na dr. Benickovu sa pytam hlavne preto, ze ju mam pred domom a keby nahodou Mrazova nevysla...

andulka26
11. nov 2008

mgurnak, volala som ohladom toho plavania- je to pre deti od 6 mesiacov, treba sa dopredu zaregistrovat t.z. do 19.12. osobne, lebo ti daju tlacivo k lekarke na potvrdenie a treba vypisat nejaku ziadost a zobrat si sek na zaplatenie 3500 Sk/ 10 lekcii.- dufam ze som jej dobre rozumela. Kurz zacina od 12.1.09 okolo pol dvanastej doobeda. Prva lekcia je uvodna, kde nam vsetko povysvetluju. Kurz trva cca hod+ moznost dalsej pol hodinky na prezlecenie , kojenie a pod. Je v tom aj pobyt v saune.Vzdy len jeden rodic moze byt v bazene s dietatom a ked som sa pytala ci moze ist aj manzel, tak vraj ak na tom trvam, mohol by sa pozerat spoza skla. Najlepsie vraj ak si to pridem obzriet osobne. napisala si uz moje meno, tel.c. aby mala predbezne prehlad kolko ludi sa prihlasi. Ked budem mat cas pojdem si to omrknut. Chcela by som od nejakych mamiciek zistit ake maju skusenosti, len neviem kde by som to vypatrala.
Maminy nemate nahodou skusenosti alebo niekoho kto tam chodi?
Manzel mi zistil este jedno plavanie niekde inde, tak tam skusim zavolat ci to este funguje a potom ti dam info 🙂

chasencha
11. nov 2008

ahojte,sice uz nepatrim do ziliny ale bavili ste ste sa o doktoroch a ked som este bola v ziline s malou sme chodili k pani doktorke Milanovej,ma ordinaciu pri kostole na Solinkach a je veeeelmi mila 🙂

vera21
11. nov 2008

Ahojte 🙂 Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Ma.senka vitaj 🙂 🙂 Rada ta tu vidim...Tu ti asi vacsina poradi tu Mrazovu, le o aj ja ju mam vypatranu odtialto 😀
My chodime na plavanie aj s Kutinou, ja neviem, co vas konkretne zaujima....To, co ste su hodili vcera ten prispevok som citala, len je to naozaj take skreslene, leo :
- ak y ste sli dvaja aj s manzelom do bazena a urobil by tak kazdy, tak y ste sa tam sice vy vosli , mozno aj deti, ale hy at a plavat y ste uz asi emohli 🙂
- dieta vam strazia instruktorky plavania, je to uplne v pohode, ja to i a vitam, le o sa prezleciem sama ez malej a ona sa pohra tu chvilku...Ale ak chcete, tak si zo erte dietatko so se ou vo vajicku a je to v pohode. Nie je to tak, ze tam musis to dieta nechat ! Ved je tvoje, nenechas ho tam predsa nasilu 🙂 Ak mate niekto take dieta, co sa mu nemozete stratit z oci, tak idete sa prezliect s nim...
- no a podla mna je uplne najlepsie si to tam ist pozriet, le o tu naozaj plati ze je lepsie raz vidiet, ako sto krat pocut 🙂 Je to tam pekne, ale male a utulne 🙂 A je tam teplo 🙂
My sme chodili aj do Martina, ale tu sa mi to paci viac /co sa tyka priestorov/. Mne skor na tomto plavani vadi vec profesionality, lebo my uz nechodime do zaciatocnickeho kurzu a zatial ro ime kazdu hodiu to iste, nie je to nijaky progres, zda sa mi, ze v tom nie je system - ze sa ta instruktorka naucila nieco, co ma robit v bazene a tak to robi kazdu hodinu. Ja som si to predstavovala tak, ze to bude nejako "gradovat" Ja to ani neviem akosi vysvetli - Kuti, pomoooooooooooooooooooooz 😎

vera21
11. nov 2008

Nepise mi na klavesnici "b", tak sa ospravedlnujem ☹

vera21
11. nov 2008

No a dufam, ze sa nenahnevate, lebo uz koncim a do buduceho tyzdna nebudem na nete, takze uz nebudem reagovat 🙂 ale precitam si a potom odpoviem,ak sa nieco na to plavanie budete pytat.
No a teraz, ked to tak nepotrebujem, tak mi to posr...B pise !!!!
My sme chodili uz aj s malymi detmi plavat, je to este rozdiel, je to o cosi narocnejsie na tie vsetky veci okolo, ako ked uz mas chodiaceho cloveka 🙂 Myslim tym to sprchovanie, prezliekanie, to, aby male vydrzalo, kym sa ty obriadis a pod.....Ale je to super vec, myslim, ze detom, ktore su vo vode v pohode sa to aj velmi paci 🙂

ma.senka
11. nov 2008

no ahoj vera - no to som netusila, ze sem chodis!! sak zilina tu bola daka zakapana ked som sem nakukla 🙂 a povedz drahemu, nech ti to B spojazdni 😀 pa

marina.o.
12. nov 2008

dobré ránko 🙂

zelmirka1
12. nov 2008

ahoj vera
dakujem za skusenosti s plavanim....asi je naozaj najlepsie vidiet to...ak je teda moznost pozriet si niaku lekciu ako to prebieha....ja som pocula pozitivny nazor na plavanie v Martine, hlavne preto ze to robi niekto kto ma 10 rocne skesenosti a v ZA to zacali robit tento rok. Hlavne aby sa to pacilo nasim drobcom....

zelmirka1
12. nov 2008

dobre ranko marina...tak ako vyjde nam to dnes ? my prave papame....

marina.o.
12. nov 2008

ahoj zelmirka,vyjde nam to 🙂 my sme uz papali a sme mrzuti...dnes musime ist aj do dubna po topanky.Tak ideme na vas smer.

zelmirka1
12. nov 2008

super....mne nerobi problem prist na Hlboku...ale ak ides nasim smerom mozme dat stretko pred Dubnom---
len neviem kedy sa napapame...chcela by som ist von okolo 13.00
pripadne si mozme cez sukromnu postu vymenit tel cisla a bude to jednoduchsie sa najst vonku, ak chces

marina.o.
12. nov 2008

to je dobry napad,poslem Ti tel.c.

zelmirka1
12. nov 2008

marina
tak sa spojime po obede dobre ? daj vediet ked sa budes chystat von a ja dam tiez....

marina.o.
12. nov 2008

Dobre,dam Ti vedieť.Zatiaľ pa.

zelmirka1
12. nov 2008

tak maly chvilku plakal ale konecne zaspal tak idem varit obed...zatial cauko

mgurnak
12. nov 2008

aj nam to asi vyjde..my budeme papkat okolo 12.00.....takze asi budeme moct....aj ja vam posielam cislo do IP...
andulka...dakujeeem...a je to tam za plavarnou? tam si treba vyzdvihnut tie papiere?alebo v plavarni...
asi tam aj ja zavolam....

zelmirka1
12. nov 2008

ahojky marina
my este stale spime...hm hm...do 16.00 sme boli vonku a teraz stale spinka v kociku...asi nie je hladny...
normalne ma bolia nohy z tej prechadzky, ale fajn sme sa vyvetrali....dufam ze vydrzi este takato pekna jesen a budeme moct chodit von.

marina.o.
12. nov 2008

Ahoj zelmirka...veru,nech to pocasie este vydrzi.My sme sa hned zobudili a odvtedy mrnci a mrnci...pozera na mna a dudlikuje si 😀

mgurnak
12. nov 2008

baby..ja som vas vydila...tste akurat schadzali na hlavnu pri intrakoch...ale nechcela som kricat, lebo maly mi spal...chcela som vas aspon pozdravit, som odprevadzala kamosku...tak hadam nam to vyjde nabuduce....

marina.o.
12. nov 2008

ahoj,ahoj...my sme si dali taký okruh.Musela som ísť ešte do ,,pre deti".My sme Ťa tiež z diaľky zazreli ale to si už ťahala hore kopcom k vášmu paneláku.pekný večer

andulka26
12. nov 2008

mgurnak, dnes som bola na plavarni osobne. Kancelariu maju na prvom poschodi, musis prejst tou dlhou chodbou , su to stvrte dvere. Dali mi prihlasku, potvrdenie pre lekarku a cislo uctu na zaplatenie poplatku. Ak by si teda chcela zacat v januari, treba tam zavolat cim skor, lebo si robia skupiny- po 7 deti a uz je na januar prihlasenych 5 deti. Bolo by fajn keby sme boli v jednej skupine spolu 😉 . Bazenik je vraj v budove za plavarnou pri nejakej pizzerii. Celkom sa tesim, len dufam , ze sa to Miske bude pacit 😵 a nebude plakat.

stonozka
13. nov 2008

ahojte maminky, tie ktore chodite na plávanie alebo o tom uvažujete, ostali nam plienky na plávanie huggies pre deti do 15kg, velkosť M, nove nepoužite balenie, akurat malý bol zvedavý a potrhal vonkajší obal inač nič im není, cena dohodou... info IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre