Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

dzidzuska
10. feb 2009

kocky inak kdesi som tu citala ze nemate kde nechat babo a ist trebars k tej kadernicke...ak treba rada postrazim, robim tera opatrovatelku dvom detickam na solinkach ale nie je problem hocikedy postrazit to vase 🙂

biela
10. feb 2009

jej dzidzuska 😉

zelmirka1
10. feb 2009

je fakt biela ze teraz je tam dost prazdno...teda okrem mna niekedy 😀 no ved by si skusil sa ku mne priblizit a nebodaj okradnut 😠

ariana drzim palce, urcite sa bude po par dnoch citit lepsie a lepsie....cvicenie ozaj nie je na skodu...ja tisko zavidim lebo som lenivec....

dzidzuska
10. feb 2009

jej biela co? 😀 😀

biela
10. feb 2009

dzidzuska ip

dzidzuska
10. feb 2009

?

biela
10. feb 2009

zelmirka, možno na seba narazíme niekedy.

dzidzuska
10. feb 2009

uz prisla 🙂

mamajana
10. feb 2009

Zelmirka, ahoj, áno ja som to, čo sme sa včera stretli na Bulvári aj s a_riannou.
Andulka mne ešte z nereusu nevolali. Ja som tam volala včera a povedali mi, že príde povedať na posledný kurz, teda v stredu, ako to bude s tým pokračovacím. Tak neviem. Ja som si dnes bola nahradiť minulý týždeň u ten drhej inštruktorky. Teda bolo to super, v bazéne sme boli štyria a potom už len traja. Paráda, toľko priestoru... 🙂

zelmirka1
10. feb 2009

ano mozno narazime...ak sme aj nahodou nie 😉
ty mas uz velkeho chlapceka to uz je ina parada ked beha, ze ?

zelmirka1
10. feb 2009

mamajana ja to poznam niekde sme sa uz stretli predtym urcite...rozmyslam nechodievala si kedysi do Ludovej banky na Narodnej ulici ?

biela
10. feb 2009

zelmirka, dobre bolo keď ležkal v kočíku, príp.sedel 🙂 . teraz chodím za ním ako jeho tieň, sledujem každý jeho krok aby nespadol a neublížil si. strašne sa o ňho bojím. on už je smelý, všetko by chcel vyskúšať, no ja všade vidím nástrahy. som až príliš úzkostlivá... 😒

a_rianna
10. feb 2009

no 9:30 kokos to by som mala problem stíhať...tak uvidime ako vlastne bude

violetka1
10. feb 2009

Biela, ja som bola na svadbe spokojna, inak to s mojimi vlasmi vtedy ani neslo- dost kratke na spekulovanie s niecim oslnivym..🙂
Make- up odtial zozal uspech..fakt to bolo pekne.

No a normalne strihanie u Katky je fajn, platievam aj s farbou okolo 500,-, ale to asi ako pre kamku..
neviem, aky maju cennik..tu v SC ssom chodievala ku kamoske tiez, ale ona robi v profi salone a tam farba + strih atd ma vychadzali na nove ceny az okolo 1300 a aj dakedy viac, co si myslim v mojej situacii s prijmom na MD nepotrebujem 🙂

a_rianna
10. feb 2009

inak mne robi učes v ziline moja spolužiačka zo zakladky a chodim k nej už dlho aj muža mi striha a sme spokojne. aj učes na svadbu mi robila a velmipekne mi ho spravila... a inak... nie je draha a je na narodnej ma salon, robila predtým v rebece ale odsťahovala sa aby robila sama na seba 🙂

zelmirka1
10. feb 2009

biela to si ma dostala...ja sa stale tesim ake to bude super ked uz bude behat a hlavne mu budem trochu rozumiet.... 🙂 lebo teraz len tapem preco napriklad place, ci uz chce papat alebo nie...
asi ma kazdy vek svoje caro 😵

violetka1
10. feb 2009

oni tie baby dnes, ak chcu mat klientelu a slusny prijem sa musia inak obracat a byt tvorive - dnes uz sa podla hrnca asi nestrihava🙂

zelmirka1
10. feb 2009

pre zaujimavost cennik v Dubni v kadernictve
strih 400 Sk, farba 850 SK, melir 890 Sk. sorry prepocet na euro zvladnete...

zelmirka1
10. feb 2009

ariana ktory salon na narodnej ?

violetka1
10. feb 2009

do Dubna sa zvykol chodit strihat moj mangel..sice zacvakal pri kazdom dalsom strihani asi o 50sk viac ako naposledy..ale vzdy bol dobre ostrihany..co na jeho hlavu urobit strih, ktory sadne je a nevyzera ako debilko 🙂, je asi umenie..malokde ho dobre osvacali, ale tam vzdy.

a_rianna
10. feb 2009

Lor´a sa vola ten salon, čo ma kamoška

zelmirka1
10. feb 2009

tak to neviem ktory je...ja v sucasnosti chodim do Rebeky ale je pravda ze minule sa mi zdalo ze som platila dost.
Najhorsie je kde si raz clovek zvykne sa farbit tak uz sa tazko vracia k prirodzenej farbe...

biela
10. feb 2009

violetka, presne tak, dnes je už iná technika strihania ako pred 10 rokmi ...
zelmirka, každý vek má svoje čaro, máš sa na čo tešiť, som ťa nechcela nastrašiť, keď bol malinký len ležkal, sedkal, to bolo krásne ako postupne robil pokroky, ale teraz je to krásnejšie, lebo hocikedy príde, objíme ma, dá mi pusu, vymýšľa tie svoje hlúposti a huncútstva a potom sa očarujúco zasmeje. je to krajšie, aj keď už zložitejšie. a ako bude rásť, viem, že to bude ešte ťažšie. výchova nie je jednoduchá. 🙂 ale od toho som na materskej, aby som to robila a robím to s láskou. nesťažujem sa, že je to ťažké, len konštatujem.

violetka1
10. feb 2009

no baby..viem o com pisete..mne kazde obdobie pripadalo ako to prave najkrajsie ake je..tiez ako rastla, tak vsetko novsie bolo uchvatnejsie a krajsie ako to predtym. Dnes ked pozerame stare fotky, tak sa nam nechce verit, ako vyzerala ! 🙂 Tak si to asi zopaknem !

zelmirka1
10. feb 2009

to ze je to tazke som uz pochopila...a este len bude tazke vychovat z nich spravnych chlapov !
no ved urobime co sa da aby sme to zvladli, nikto nie je dokonaly hlavne ked im dame vela vela lasky
inak to mi kazdy hovori aby som si uzila kym len lezka alebo sedi lebo potom uz je to narocnejsie 😉
len stale nechapem preco sa to vola materska "dovolenka"...

zelmirka1
10. feb 2009

violetka to je krasne, tak to ma byt ze kazde obdobie sa ti zdalo uchvatnejsie...bodaj by to tak aj mne pripadalo

marina.o.
10. feb 2009

mne sa tiez zda vsetko novsie na Adelke uchvatne.Uz sa zacina pretacat na brusko a je velmi podarena 😀

a_rianna
10. feb 2009

ahoj marina volali vam kde do kt. kurzu vas dali?? alebo ešte nie? ja som to zabudla... zajtra idem vyplatiť a tak sa musim zasa spytať... ja mam normalne sklerozu...sak ja si nepamatam čo mi kto povie a to nemam ešte ani 30☹(

zelmirka1
10. feb 2009

super marina 🙂
aj Misko sa uz pretaca, len na jednu stranu a je potom uplne prekvapeny kde sa dostal 😀
jediny problem sme zacali mat ze v noci sa pretaca tiez a potom place lebo nevie naspat

violetka1
10. feb 2009

a co to chodite cvicit vy aktivne sportovkyne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre