Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

violetka1
11. feb 2009

vyrezal tam malo byt hihi 😀

a_rianna
11. feb 2009

no ... povedala, že je to normalne a že kapacita je 8 ludi... tak ja som jej na to povedala, že tak to teda vela je a že ideal je 5 - 6 ludi...ale že 8 sem je vela... nakoniec sme už aj ton zvyšovali.... tak ona mi položila telefon, že mi neskor zavola a urobila to, že nas prehodila k vam do kurzu a tým padom sme tam mali byť 8 smi.... .. a ja na to, že no to sa mi teda podakujete...ked nas tam drbne 8 sem a v druhom kurze budu 4 ry.... ze sak nech to nejako normalne napolovicu rozdeli... tak že nemusim byť s vami v kurze lebo že 8 sem je nemyslitelne

dneska som bola zaplatiť a rozdelila nas, na 6 a 6 aspon tak mi to vravela.... ale neviem ako to nakoniec bude... ale už to tam nebudem riešiť.... lebo oni su tam ako hotentoti... hovori ako sa im zachce ako im to prave vyhovuje.. mne to teda tak pripada..... takže mne povedala pondelok a stredu o 10:30 tak som jej povedala dobre... a dovidenia ... odišla som ...lebo ma včera tak vytočila že mi zdvihla krvny tlak

inak ževraj zmena v 2 hom kurze je taka....že sa nahradza každa hodina... takže ked vymeškaš raz aj si to nahradiš... ale že mame byť trpezlive pri nahradzani či čo tam splietala...

no nemam fakt slov....

zelmirka1
11. feb 2009

no vidim ariana, ze je to zaujimave v tom Nereuse, asi su si vedomi ze nemaju konkurenciu tak sa podla toho spravaju 😖
neviete este je skoro sa prihlasovat na kurz v marci ? dufam ze mi tiez nezdvihnu krvny tlak ako ariane 😀

marina.o.
11. feb 2009

a_rianna,no nechame sa prekvapit.Mne nechala odkaz po mgurnak,ja budem chodit s nou v utorok a vo stvrtok.
Ja som este neplatila ale radsejto zaplatim cez net,lebo aj mne by sa zvysil tlak.
Fakt je to blbe.Vsetko super a administrativa o nicom.
To ma tesi,ze sa bude nahradzat kazda hodina.Ale prenasat sa asi nemozu z prveho kurzu☹ Nam jedna prepadla...

marina.o.
11. feb 2009

zelmirka,mas uplnu pravdu.Asi by potrebovali konkurenciu.Hadam si tam zavolaj,co Ti povedia.Nas skonci zasa o pät tyzdnov a to ubehne rychlo.

marina.o.
11. feb 2009

Ozaj,my mame dnes pol roka 😝

zelmirka1
11. feb 2009

jej marina gratulujeme...to uz je Adelka velke babetko ked ma pol rocka... 🙂

inak ked clovek nie je spokojny mal by sa ozvat. ja som kedysi cusala ale dnes sa uz ozvem ved ked kupujem niake sluzby tak nech su kvalitne

marina.o.
11. feb 2009

Dakujeme 😉 Adelka je uz velka dievka.
Uvidime co nas caka ale ked nas bude v bazene jak hadov,tak by sme sa mali ozvat.
Mozno ich das Ty do poriadku 🙂

zelmirka1
11. feb 2009

a ako sa dari v papani adelke ?
ja mam este chvilu cas ale blizi sa na prikrmovanie...uz teraz sa bojim ako to pojde a hlavne to bude robota pripravovat lebo teraz to bolo pohoda len vytiahnut prsicko a uz sme papali

etka
11. feb 2009

ahojte, kukam, ze preberate plavanie, ja som tam vcera volala a povedali, ze v kurze nas bude najviac 6 a ze na marec je este skoro sa hlasit...lebo kurz zacina az 30. marca myslim povedala... ale bola vcelku prijemna, tak nevim,...sak udivime ked pride marec, co sa bude diat 😉
gratulujeme Adelke!!! 🙂
my sme dnes boli na kontrole s nozickami a sme v poriadku, tak som rada. 🙂

etka
11. feb 2009

a kde je katkaza, ako sa ma Karolinka, uz je zdravucka???

biela
11. feb 2009

Ahojte kočky,
čítam o vašich problémoch s nereusom 😒 , treba nejakú konkurenciu, lebo robia si naozaj čo chcú. my sa tiež chystáme plávať na jar, teším sa... už minulý rok som s nimi bola v kontakte, no pani v telefóne ma odradila, že sa nahradia max 2 hodiny a nemôžu tam chodiť aj oteckovia. a vychádzalo to na leto a to by som musela kvôli kurzu trčať v meste...

ináč, baby,ktoré kupujete huggies, majú akciu v tescu, pri nákupe dvoch balení, dajú osušku. my sme nakúpili... tie osušky vyzerajú dobre, uvidíme aké budú keď sa operú... 🙂

zelmirka, ja sa tiež niekedy neozvem keď nie som spokojná so službami. ja mám proste takú povahu, že radšej sa nehádam. je to zlá vlastnosť, musím s tým niečo robiť.
dnes som malému kupovala bodynko v obchode Santa Maria a platila som 5 EUR a predavačka mi to blokla a ja som jej dala kartu, ona sa "zatvárila" a povedala, že ježiš karta, vedúca sa bude hnevať 😠 ja som na ňu nechávapavo pozrela a ona, že cez kartu sa dajú platiť nákupy nad 500 sk, a že "oni za to musia platiť".
s týmto som sa ešte nestretla, mojich 5eur bol asi malý kšeft pre taký veľký obchod.
no a neozvala som sa, kašlem na nich, je dosť obchodov kde môžem Oliverkovi kúpiť bodynko 🙂

biela
11. feb 2009

ako vidím, zajtra musím zase vytiahnuť sane, moje nervy, už chcem jarrrrrr 😢

a_rianna
12. feb 2009

no v prvom začiatočníckom kurze sa nahradza za každe dve hodky jedna, ale v pokročilom už kazda neviem prečo je to tak ale je to tak..

vidiš etka mne v pondelok aj včera tvrdi že 8 ludi je max, a tebe 6 tak o čom to je... a pre tvoju info nas bolo v prvom kurze 7, a malo byť 8 len jedno babo vypadlo.... aj to som jej do telefonu povedala... že prečo to tak rozdeluje že do jedneho kurzu utorky a štvrtky da 5 ludi a k nam pondelky a stredy do tej istej kategorie da 8 sem... asi tam ma v utorky a stvrtky nejaku znamu alebo čo.... 🙂

no kukam vonku že idu asi vianoce .... 😲

marina.o.
12. feb 2009

etka dakujeme 😉
zelmirka,adelka uz pekne papa.Ked sme zacali,tak som sa bala,ze jej to nebude chutit.Plakala,otacala sa a teraz je ako kyselina 😀 A s pripravovanim to nie je az take narocne.Ja si vzdy urobim zeleninku,tak na trikrat a dam to do chladnicky.Potom uz len zohrievame.

marina.o.
12. feb 2009

a_rianna,zasa sme sa pesvedcili,ze prava ruka nevie co robi lava 😒 neviem preco kazdemu hovorianieco ine.Mali by sme sa na to spytat.

zelmirka1
12. feb 2009

ahoj etka,
fajn aspon tam nemusim volat takze 30 marca sa zacina dalsi kurz. No som zvedava... 😀

biela je fakt ze ked nemaju konkurenciu tak vedia ze nemame na vyber 😠
ja som sa kedysi tiez nikdy neozvala, ale kedze som robila niekolko rokov so zakaznikmi a dokazali ma riadne precvicit tak som si povedala ze aj ja som zakaznik a uz sa ozvem. Inak v St.marii sa mi to stalo tiez, veduca im
to zakazala lebo za kazdu platbu kartou platia proviziu banke, to ze vdaka platbam kartou maju viac zakaznikov
uz samozrejme nevidia lebo dnes malokto ma pri sebe hotovost. Ja som povedala ze dakujem a chcela odist
a zrazu si to rozmyslela a predala mi tovar.

nedavno sa mi stalo ze som prisla do obchodu Heo a chcela si pozriet kabat, ako som chcela vojst tak predavacka ze to nemyslite vazne s tym kocikom ??? a ja na to ze ano, ze si chcem pozriet kabat a ked nechce moje dieta tak nechce ani moje peniaze. Vosla som lebo som si fakt chcela nieco kupit, aj som kupila a povedala som jej potom ze no vidite sa sa to oplatilo tak sa "nehnevajte" za ten kocik a zrazu sa mi omluvila ze to tak nemyslela. No hruza, teraz vidim ked chodim s kocikom ake to je u nas.
😕

marina.o.
12. feb 2009

zelmirka,to je sila.Niektori ludia su divny.To akoze,ked mame decko,tak nemame narok na nic.Asi budeme chodit holym zadkom.Dobre si jej povedala.Ked si cvakala,tak uz bolo dobre...

zelmirka1
12. feb 2009

no marina ja som si vsimla v niektorych obchodoch nemaju radi kociky ! ale myslim ze robia velku chybu lebo mamicka na materskej je dobry zakaznik, pre dieta rada nakupuje a aj ked nam tento stat dava smiesnu sumu to neznamena ze si nekupime nieco na seba aby sme boli pekne 🙂

inak ja som strasne prekvapena ako je to v ziline tazke pre niekoho s kocikom a pre vozickarov, nikdy ma to nenapadlo samozrejme az teraz. Vsade su schody a schody...

biela
12. feb 2009

zelmirka,
keby mi nechcela zobrať kartu, tiež by som si to inač nekúpila. mala som peniaze, no z princípu by som to neurobila. ešte aj to, majú tam napísané, že majú 50 percentnú zľavu, čiže zaplatíš polovicu z ceny na visačke a túdle, na bodynká a na nejakéveci to neplatí. tak nech si napíšu na vybraný tovar...
ja som do obchodoch s kočíkom moc nechodila a ak áno, nikto mi nič nepovedal, asi som nenatrafila na žiadnu trafenú predavačku. sem-tam zazerali, či im nerobím kočíkom šmuhy po kolesách, ale ja som ich ignorovala. 🙂
zelmirka, to, že sa ti ospravedlnila bolo asi preto, že si ju "odzbrojila" svojim milým správaním a ty si sa k nej pekne správala napriek tomu, že ona bola protivná. 😉

marina.o.
12. feb 2009

ked sme doma,tak mame aj cas na obchody.
Ja si tiez uvedomujem,ked chodime s kocikom ake to je tazke.A taky vozickari,to musia mat este tazsie.

zelmirka1
12. feb 2009

biela, ano tie cmuhy po kolesach im vadia, a tiez sa boja ze nieco zhodim s kocikom...no neviem ci som ju odzbrojila
na zaciatku som bola tiez trochu neprijemna ked ma nechcela vpustit ale nakoniec sme si pokecali s usmevom😀
ale hlavne mala trzbu.

tak tak marina, ked som robila tak som na obchody nemala cas

marina.o.
12. feb 2009

idem s malou von,majte sa tu pekne 🙂

biela
12. feb 2009

minule som bola v jednom obchode a prišiel chlapík že chce kúpiť postieľku, matrac, kočík, zavinovačky, plienky atd atd. vyzeral tak "na úrovni" 😎 , nie nijaký šupák, proste už to asi súrne potrebovali a manželka už nemohla chodiť vyberať. no a pýtal sa predavačky že ak všetko kúpia u nich, či im dá nejakú zľavu a ona ani nerozmýšľala, iba povedala "nie". on zostal trošku v šoku a odišiel.
keby som tam robila ja, hneď zavolám vedúcu alebo tak a nech sa mu venuje a naláme ho na všetko čo sa dá...
však tí chlapi keď kupujú, tak sa dajú na všetko nahovoriť. 😀

zelmirka1
12. feb 2009

no to je fakt biela, keby bola sikovna preda mu cokolvek

mamajana
12. feb 2009

teda baby, tu je nejak mĺkvo. Čo nepíšete? Či ste všetky vonku? Tam je počko ako v apríli 😠 divné. Som bola aj ja s a_riannou von. ale sme vymrzli brrrr.

mamajana
12. feb 2009

A tak si idem hádam umyť hlavu, aby som už nevyzerala ako strašiak. 🙂

mgurnak
12. feb 2009

ahojte..tak konecne mame aj my "mokre vysvedcenie" 🙂
marina, mam aj pre teba....a idem dat do albumu nejake fotky z dnesneho plavania, tak sa potom kukni 😝

zelmirka1
12. feb 2009

ahojte
mne dnes zobrala maleho von mamina tak mam veget... 🙂

mgurnak to su krasne fotky z plavania 😎 perfektne ...

mgurnak
12. feb 2009

to uz si stihla pozriet?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre