Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mimi
10. jún 2008

cau dadus, akurat myslim na teba, ci si uz doma.

Laho, drzim ti palce !!! urcite to dajako zvladnes! mna to caka buduci tyzden a este ani polovicu neviem 😖 Esteze tam budu multiple choice odpovede 😅
Inac, mne tiez zviera zaludok, ale vsak nejde o zivot !

dadus
autor
10. jún 2008

veru baby, nech uz to mate uspesne za sebou 😉 drzim vam palce 🙂
mimi poslusne hlasim navrat domov 😀

maryem
10. jún 2008

dadus.nic to,aj tak dik 😉
cau mirka..ale asi uz tu zas nik nie je 🙂

dadus
autor
11. jún 2008

caute baby,tak laho ma po skuskach....vraj za pol hodku to mala v suchu, tak hadam bude vsetko ok 😉

dadus
autor
11. jún 2008

no my sme sa LTT vratili z mesta 😅 co porabate? predpokladam, ze nekocikujete,ak ste neostali niekde v meste visiet 🙂

mimi
11. jún 2008

laho, tak ako si dopadla??? neviem sa ta dockaaaat!!!

mimi
12. jún 2008

dnes tu nikto nie je? 😕

svantica
12. jún 2008

ahojte, ale mimi sme,len nejak sme zaneprazdneni 🙂

lahodacka
12. jún 2008

no ahojte, tuto to nejak zamrzlo

dadus
autor
12. jún 2008

no hadam sa to odmrazi, ked sa vonku ochladi 😀
baby pridala som foto z dneska 😉

strunka
13. jún 2008

dobre ranko 🙂

dadka super 🙂 macka ma napadnikov az az az 😀

aj ja som pridala nieco na inspiraciu na den otcov co bude v nedelu,
inak dnes je v rosine zevraj sutaz hasicov na ihrisku, asi deti, mozno pojdem kuknut aby mal maly zazitok z hukaciek a vody a tak 🙂 ak mate niekto zaujem sa pridat, malo by to byt tusim od druhej

dadus
autor
13. jún 2008

ahojte no my sme dnes mali na plavani solo...len my a instruktorka...bolo to fantasticke!100% venovanie sa maci 😉 😀
struni, ale sak tam je len kubko, tie dve to su natalka a alicka 😀

lahodacka
14. jún 2008

ahojte babiky, tak ako sa dnes mame? Vlada, ak nahodou bude este taky dobry vypredaj, daj vediet....asi som vo vela veciach zavahala 😉

dadus
autor
15. jún 2008

no to je za nedelu co?pocasie na spanie, vsak co ine sa v nom da robit 😀 babulky co porabate?

dadus
autor
15. jún 2008

kukuk, tak mi sme si boli zacvicit v posilke, no sranda ti to bola 😀 taky fajn pocit, vsak laho? 😀 😀 😀

strunka
15. jún 2008

Ajojte kocky 🙂

my sme boli na vylet v topolciankach na koniky a bolo celkom fajn pocasie, aj maly to dobre zvladol takze super 🙂, ale tu zevraj nebolo moc dobre pocasie, ale doviezli sme slniecko tak sa tesim 🙂

vladi, aj ja dakujem padlo mi to super vhod, akurat maju tento mesiac termin moje dve super kamosky tak uz mam darceky 😵

dadus
autor
15. jún 2008

no neviem neviem strunka, co kukam pocasie na nete, tak do stvrtka ma byt tak divoko 😀 cize asi az tak skoro k vam do bazena neprideme ☹ a ja tak strasne chceeeeem....

strunka
16. jún 2008

ale meboj dadus, piesok to isti 🙂, ten je v tomto pocasi idealny 😀
ja osobne mam radsej pod mrakom ako horko 😵

dadus
autor
17. jún 2008

caute baby, akosi nam to tu uticha....som prekvapena, sak ani vonku nieje nejako extra pekne.... 🙂

stonozka
17. jún 2008

ahojte, dani my sme teraz dosť vyťažený... prišli sme z plávania kým malý spí tak utekám niečo navariť na obed... inak vonku je fakt hrúza počasie... som zvedava kedy začne mrznúť 😀

dianecka
17. jún 2008

ahojte
my sme mali trošku behanie na vybavovanie jasličiek pre malú, dnes sa možno dozviem, či ju prijali, lebo vraj majú veľa detí
čím viac sa to blíži, tým radšej by som ostala s malou ešte ten rok doma, teraz je hrozné zlatááá a reční a reční 🙂
dnes som Dianke musela kúpiť v Tescu motorku, lebo aj zo sna o nej rozprávala celý týždeň 😀 ....som zvedavá koľko ju to bude držať 🙂
počko by sa mohlo zlepšiť, šak hádam od štvrtka bude ok

strunka
18. jún 2008

Ajooojte 🙂
vidim ze to tu nejako viazne, zeby sa uz blizil cas dovoleniek? 😀 alebo len klasicky vsetky nestihate ako ja ?

dadus
autor
18. jún 2008

cafte zeny, tak nam sa konecne robi ten balkooon...huraaaa......baby dnes som bola u mamy a kukla kazety z dovolneky spred 7 rokov a pobyt z ameriky, booooze kde su tie casy, ako bolo supis, takto zaspominat, je super ze sa mozem touto cestou vratit do tych cias 🙂 🙂 🙂

strunka
19. jún 2008

Ajojte 🙂

veru veru dadka, ja nic ine nerobim len fotim a kamerujem 🙂 aby sme si to raz kukli.... ale niekedy z toho momentalne nic nemam lebo cez objektiv je to ine, tak sa snazim viac si uzit aj pritomnost, ved nenadarmo sa vravi, nic netreba prehanat 😵

inak dnes odchadzame na chalupu, tak sa s vami zatial na par dni lucim, ale potom pridem kuknut ako ste sa mali 😀

papa

dadus
autor
19. jún 2008

struni tak krasny vikend prajeme... 😉
baby ako sa inac mate, tak ked tu mrknete, aspon dajte vediet, ze zijete 😀 chapem, pekne pocasie, takze ste vsetky vonku, aj nas to caka, len mi mala zaspala...tak cekam kym sa zobudi 😀

svantica
19. jún 2008

ahojte 🙂
dadus zijeme,dufam,ze nas pozves omrknut ten vas balkon 🙂

mimi
19. jún 2008

helloooo, my dnes mame fajn den, boli sme na ocnom a operacia sa odklada, huraaa tesim sa, ze sa nad tym nemusim stresovat, hadam sa daju Kubkove ocka do poriadku a vyhneme sa tej poslednej alternative....

svanti, vy ste sa ako dnes mali? Boli ste na tych Vlkoch?

strunka, pekny vikendik prajeme!!!!

svantica
19. jún 2008

ahoj mimi boli sme na vlkoch,stravili sme tam skoro cely den 🙂
struni pekny vikend 🙂

lahodacka
19. jún 2008

ahojte babiky, tak ja mam skusky za sebou, v Bratislave som uz prijata a v BB som skoncila ako 28, tak je tam tiez nejaka ta sanca na prijatie...uz sa len spravne rozhodnut 😝

stonozka
19. jún 2008

ahojte, katka tak super- gratulujem... no my žijeme príliš rýchlo... akosi nič nestihám a cez víkend sa preraba maleho izba...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre