Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
20. apr 2009

ja by som tam chcela niekedy zavitat 😎

biela
20. apr 2009

kedysi bolo jednoduchšie odúčať keď sme mali látkové plienky, teraz máme zhýčkané detičky.

biela
20. apr 2009

príď zajtra.

marina.o.
20. apr 2009

ale aj my sme zhyckane.Ved latkove plienky stale vyrabaju ale kto by to pral

marina.o.
20. apr 2009

to tam o kolkej idete?

biela
20. apr 2009

veď práve,
kto ich pral- práčka,
kto ich vyšíval - vyšívačka.

to nič, nevšímajte si ma, počúvali sme dnes slovenské ľudové detské ... 😀

marina.o.
20. apr 2009

to aj ja mam obcas take ulety.Ved mi obcas sibe s pesniciek,co pospevujem adelke.

biela
20. apr 2009

no a keď si mám spomenúť na nejakú, just si nespomeniem.

marina, sme tam od deviatej do jedenástej.

marina.o.
20. apr 2009

a co tam robite?

biela
20. apr 2009

deti sa hrajú a my kecáme, alebo sa aj my hráme. 😀

marina.o.
20. apr 2009

ja som myslela,ze s detmi nieco robite,cvicite alebo take nieco.

marina.o.
20. apr 2009

biela,mali by sme ist hajat 😔

biela
20. apr 2009

áno, je tam aj cvičenie s deťmi, tvorivá dielňa a ešte"spievame a hrajme sa". no je tam aj normálna herňa pre detičky.

biela
20. apr 2009

no ideme hajať, ja som akurát aj dovarila. 🙂

marina.o.
20. apr 2009

niekedy tam prideme aj my 😉
idem papa.Maj sa pekne a dobruuuuu

biela
20. apr 2009

ahojte baby, dobrú noc.

vera21
20. apr 2009

DN

ma.senka
21. apr 2009

čaute kočky, som si vás rýchlo prečítala, no vidím že tu bolo večer veselo 😀
cikanie do nočníka, verine tenisky, trhy v poľsku - samé zábavné témy 😀 na trhy do poľska
nechodím ani ja a na plienky sa tam vybrať neviem... a ako písala biela - aj tá káva je tam
akási divná - my sme kupovali nescafe classic - úplne iná chuť, no hrozné čosi... ale bolo
to dosť dávno, hádam za mečiara, keď tu bolo všetko predražené... a ako písala tuším marina,
ani ja nechápem keď mi niekto porozpráva ako je na trhoch super a ako dobre nakúpi...

no a už sa teším keď bude miško väčší a prídeme sa aj my hrať do Levíka za vami... len či mi ho tie vaše
veľké deti nezvalcujú 😀

biela - už sa teším keď budeme chodiť tak tiež budeme chodiť von na celý deň a domov len spávať.
Miška to teraz moc nebaví, v kočíku sa nudí, niekedy pospí ale dosť málo. Včera bol prvý úspech
spal v ňom neuveriteľné 3 hodiny!!! No ale - o pol druhej v noci sme boli hore a okakal podložku,mňa, dlážku v kuchyni 😀 som mu ritku rovno pod sprchu strčila 😀

asi budete šecky vonku, miška mám teraz vonku s mamou, ja idem pošťukať ešte dačo na pc,
ahojte, pekný deň slnečný všetkým prajem 🙂

wandeirra
21. apr 2009

pekny den vsetkym,
mne maly spi cely den, ma nejaky obrateny rezim, cez noc moc nepospal. 😉

patkao
21. apr 2009

ahojte..tak ja som bola v Polsku na nakupy a bola som nadmieru spokojna🙂..boli sme len v normalnych obchodoch a v Makre,lebo na tych trhoch je to o nicom..nakupila som oblecko malej,sebe,samozrejme aj plienky a kuracinu😀..ale len tak pre to by som tam nesla,zviezla som sa s ocinom,on siel na obkladacky..

zelmirka1
21. apr 2009

ahoj biela...fiha aky sympatak s tebou isiel do drogerie 😀 😀 😀
ja som sa uz ponahlala domov lebo sme behali s kamoskou dost dlho a boli sme az na Masarycke.

biela
21. apr 2009

Zeli, dík 😉 to bol môj muž. 😎
sme nakúpili bebu na mesiac, a dáke prkotinky ... chcel mi kúpiť krém, ukázal na nejaký krém loreal a spýtal sa :"nechceš takýto krém? kúpim ti" 😀 no ja som nechcela. načo míňať na taľafatky.

biela
21. apr 2009

marina, dnes je futbal, dojdi!!! 🙂

ma.senka
21. apr 2009

ahoj biela, ty si taky verny navstevnik 😀 no co, baby kukaju asi futbal 😀

marina.o.
22. apr 2009

ahoj biela,vcera som na Teba myslela 😉 Pozrela som ordinaciu a potom sa mi nechcelo nic.Zdriemla som si pri futbale 🙂

matac
22. apr 2009

ahojte. v Ostrave sa oplati nakupovat vecicky tie ceny a kvalita su urcite lepsie ako v ZA. tu je aj tak vsetko z polska a turecka za otrasne ceny. v Avione je C&A , HM. a mnoho dalsich,a FUTURUM je tiez dobry . ja tam chodim uz dlho a som spokojma. raz som nakukla do sekaca niekto to tu spominal ze sa oplati ist na nakup za dobre ceny ,tak ja som bola zhrozena tie ceny 😠 V C&A nakupim nove a kvalita dobra HM tiez a krasne vecicky kazda kolekcia sa da kombinovat . teraz so kupila gumky za 100 kc nove a nepouzite 😉 ja odporucm Ostravu pekny den 🙂

mgurnak
22. apr 2009

uz len niekeho zohnat, kto ma tam odvezie 😉

zelmirka1
22. apr 2009

suhlasim s tou ostravou...ja som bola v nedelu a fakt sa tam super nakupuje a vyber je neporovnatelny a to som bola len vo OC Futurum.

zelmirka1
22. apr 2009

biela ty si ale skromna....ani krem nechces...ved on to myslel dobre ze ti chcel urobit radost...ale jasne ked ho nepotrebujes tak naco minat, mne ked sa take nieco stane tak hned poviem ine co by som potrebovala 😀 😀

biela
22. apr 2009

ahojte,

tak masenka, ja som to tu vzdala o pol 11 bo tu ani nohy, ani tá marína tu nebola čo furt lamentujeme nad futbalom 😀 . no marina, hanbi sa! no aspoň že si na mňa myslela 😉

Zeli, ja momentálne nič nepotrebujem a krémy nepoužívam, to on sa ma naschvál spýtal na krém, lebo vedel že nič z toho nebude. 😀 no ináč máš pravdu, som skromná 🙂
baby, ja tiež chcem íííísť do ostravy ☹

matac, ja sem-tam nakuknem do sekáča na bulvári, kde majú next, CA, HM ... no otraaas, také rifle majú po 200-300 korún a ešte sú k tomu aj hroznéé 😒 a ošuntelé veci ako keby ich 3 deti už znosili.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre