Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

pia22
6. nov 2010

@silvia07 tortove oplatky predavaju v cukrarni Eva na Hlinach oproti Junioru, tam ich aj vyrabaju a robia aj oplatky z fotografii😉

marina.o.
7. nov 2010

@pia22 dobre vediet do buducna 😉 Teraz som fotooblatku objednavala cez net 😒

pia22
7. nov 2010

@marina.o. maju tam pekny vyber obrazkov a foto sa ponukli urobit aj na pockanie. Objednavaju od nich aj cukrarne v meste.

matidami
7. nov 2010

ahojte maminky, viete kde v ZA sa dá ísť na 3D/4D ultrazvuk a v akej cene? ďakujem 😉

pia22
7. nov 2010

@matidami urcite Mudr. Hartel, ale cenu neviem. Ma svoju stranku.

matidami
8. nov 2010

@pia ďakujem 🙂

matidami
8. nov 2010

oprava @pia22 😉

jahody11
8. nov 2010

Ahoj,

Baby, chcem vas poprosit o pomoc, potrebujem prieskum diskriminacie zien, matiek k bakalarskej praci. Cize sa to tyka matiek, ktore sa uz vratili po materskej dovolenke do zamestnania, a tak vas PROSIIIM o vyplnenie dotaznika, zaberie vam to cca 3 minutky vasho casu 😉
http://jahody11.dotazniky.com/

Za vyplnenie vopred dakujem 😵

silvia07
9. nov 2010

@pia22 dakujem pekne 🙂

mariannet
10. nov 2010

Ahojte 🙂
odporucili ma na toto forum.....rada by som si pokecala aj s niekym, kto je zo ziliny 🙂....a este lepsie, ak aj caka babo 🙂
Dakujem

danulka3
10. nov 2010

@mariannet ahoj,skús pohľadať v spoločnom termíne Marcovky 2011,tam nájdeš mamičky-čakateľky,ktoré čakajú bábo v rovnakom čase ako ty

mariannet
10. nov 2010

@danulka3 tam uz som 🙂....len som chcela este aj niekoho, kto je zo ziliny 🙂.....a nevadi mi ak necaka babo, vsak na moje otazky by ste mi vedeli odpovedat aj vy 🙂.....kedze chcem rodit v ziline.....

danulka3
10. nov 2010

Tak sa pýtaj,ja som rodila v žiline,ak budem vedieť,odpoviem

pia22
11. nov 2010

Ahoj @mariannet ja som sice rodila pred rokom, ale akoby to bolo vcera😉 Ty si zo Ziliny?

nataliasarron
11. nov 2010

@mariannet ako pozerám máme podobný termín 😉 odkial si zo ZA?? 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mariannet
12. nov 2010

@pia22
@nataliasarron ahojte, som rada, ze sa niekto ozval 🙂......ja som zo ziliny. Momentalne som sice v BA, ale to len do nastupu na matersku a taktiez rodit by som chcela doma.......a konkretne som zo soliniek...co vy? 🙂

mariannet
12. nov 2010

@danulka3 dakujem.....a ak y je tvoj nazor na porodnicu v ziline?.......uz sa mi podario 2 lezat na gynekol.-
v ZA......

@rivatha dakujem, kuknem 🙂....ked mi bude trosku lepsie :(
baby co na nadchu? dost silnu?.....mam homeopatika, nadajam sa lipovym cajom s medom....a dnes lezim v posteli.....a zatial som na tom rovnako ako vcera.....dufam, ze to vylezim teraz cez vikend....uz by som doma nechcela moc ostat, kedze minuly mesiac som bola cely PN :(

nataliasarron
12. nov 2010

@mariannet 😉 no supeeeer 😉 ja som tiež so soliniek 😉 takže potom sa určite stretneme buď v nemocke na kontrolach alebo ked už s kočíkmi 😉 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mariannet
12. nov 2010

@nataliasarron super 🙂 a kde na solinkach?.....niektore kocky uz riesia kociky a tak....ale mne sa na to zda este skoro.....kupovat to budem aj tak az po vianociach....co ty?......a uz si rozmysala nad tym, kde budes rodit?
@rivatha dakujem 🙂....ja v podstate na nos a dychanie zatial nepotrebujem- tesie mi to same, ale hrdlo strasssne boli uz 3. den :(....

nadenkaaa
12. nov 2010

Caute kocky ,ja mam termin v aprili 😉 a kocik uz mame kedze bol v dobrej akcii tak sme ho kupili ale je odlozeny u svokry na dome 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mariannet
12. nov 2010

@nadenkaaa ahoj.....a aky kocik ste kupili a kde?.....ja viem, ze ked chodim autom, tak a vlkoch je obchod kde maju vystavene same kociky....rozmyslam zajst tam........ale este nebolo kedy 🙂
@rivatha skuuusim, lebo uz mi to lezie na nervy....kde si rodila ty?...nemala si to az tak davno 🙂

fukylove
12. nov 2010

vitam nove Zilincanky 🙂

@mariannet - ja som rodila v Cadci, do ZA nemocnice sa uz nikdy nechcem vratit -minimalne na gynekologicko - porodnicke oddelenie... cely pribeh tu vypisovat nejdem - niekde som asi aj pisala... mozem kuk dozadu... ale minimalne pristup sestriciek k pacientkam je tam na uzasnej urovni... nie ako tu v ZA...
ono je dost otazne, co sa zmeni tu v ZA, lebo ak sa nemylim, tak je zase konkurz na riaditela...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fukylove
12. nov 2010

@rivatha Julinkaaaaaaa 🙂 uz dva tyzdne sme tam, len Sebikovi robi problemy denne cestovanie hore dole, je z toho uplne mimo... dnes som ho nechala vyspat doma - a spi uz skoro 2,5hod! to nebolo snad uz par mesiacov...
budici tyzdnem mame stresy, v sobotu odlietame do Londyna na par dni... 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nataliasarron
12. nov 2010

ahojte kočkyyy 😉 tak ale sa nám to tu pekne rozbehlo 😉 pozerám že je tu hodne solinčaniek 😵 😵
@mariannet my sme už kočík tiež poriešili ... našli sme nášho favorita tak sme ho objednali a zaplatili zálohu. Kupovali sme v Kinder centre (hneď vedľa Forstingera) ... teda lepšie povedané, oni ho pre nás objednajú a ostane u nich uskladnený až do januára/februára kým si poň neprídeme. Nechceli sme dlhšie čakať keďže sa nám veľmi páčil jeden vzor a viem že firma TAKO často mení povrchovú látku a iný sme nechceli. Inak, prístup v Kinder centre veľmi super, ochotní poradiť a mali s nami trpezlivosť keďže sme kočík chodili obzerať a skúšať asi 5 krát kým sme ho objednali. Inak, mám potom foto v albumíku tak môžeš kuk.

Ja budem rodiť v Žiline, nejako to neriešim, lebo na každú pôrodnicu sa dozvieš aj dobré aj zlé. Podľa mňa je to hlavne o prístupe a lekároch a sestričkách, ktoré pri tebe budú. Beriem to tak nejako športovo a verím že všetko dobre dopadne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre