Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zuzajdica
27. feb 2009

no keby my o 20.oo zaspal aj ja by som bola stastna..ale ked sa mu neda..nejako ho nenutim..potom sa mi zbytocne pajedi..ale dnes uz zaspinkal..som ho bola teraz ulozit...az sa cudujem....ale no treba chodit prv..predsa je este malinky a mala spavala lepsie

marina.o.
27. feb 2009

zelmirka,uz sme vypili 😝

marina.o.
27. feb 2009

baby,tak som sa nasmiala.Pozerali sme "uvolne te se,prosim" a bola tam pani,co ma kupele pre psov.Niektori psickari,su fakt uleteni 😀

zuzajdica
27. feb 2009

ja este mam 😝

marina.o.
27. feb 2009

aj my mame ale to nechame na zajtra 😀

zuzajdica
27. feb 2009

no ved aj ja mam este nazajtra..uz my babo zaspalo,,tak mam kludok...este dam sprsku a hajde do postele....a co ty?

marina.o.
27. feb 2009

nase babo zaspalo o pol ôsmej.Aj ja si dam sprchu a mozno este nieco pozrieme v TV.
Doplnila sisi foto.Ten tvoj maly sa kedy presne narodil?Vcera sme to nedokoncili.

zuzajdica
27. feb 2009

no moj maly sa narodil31.7. o 23.50....no nedoplnila som akurat som sa teraz aj chystala,,ale my to zblblo....a ty si odkial?

marina.o.
27. feb 2009

Ja som z TO ale uz rok aj nieco sme v ZA.

zuzajdica
28. feb 2009

krasne ranko vsetkym.. 😀

gabrielkaa
28. feb 2009

ahoj marina, no ja prispievam tak poredsie, akosi vam nestiham, takze moje odpovede budu trosku odveci 🙂
ohladom toho lepku este, mas pravdu, som zabudla, ze nekojis, lebo kojene deti maju bezlepkovu dietku do 8. mesiaca a sestre pediater nakazal do 11. mesiaca...takze to je horsie 🙂

tanaarebeca
28. feb 2009

ahoj marcelka pisem ti aj ked si tu neni.musime si uz najst cas a sadnut si za pocitacom a popisat.dnes som vyskusala prvy krat tu metodu co si mi poradila na ten serblik mala sa tak smiala ze co sa robka. 😲 dufam ze tie zubky kiarke uz prestanu trapit.pozdrav misku aj kiarku od rebecy a odo mna a dufam ze nas pidete coskoro pozriet papa dobru noc 🙂 🙂 🙂 😔

marina.o.
28. feb 2009

gabrielka,ved ani ja nestiham.Ja som tu ako Adelka dovoli 😉
Dnes sa to tu velmi nepohlo 😝

zuzajdica
28. feb 2009

veru nepohlo..nikoho tu cely den nebolo...babo spinka?

zelmirka1
28. feb 2009

ahojte
este nespite ?

gabrielkaa
28. feb 2009

dnes zase nikto nebol na hlbokej 🙂....velmi malo kocikov bolo vonku, az take divne, lebo pocasie bolo velmi dobre. len sa zle kocikuje v tej poloroztopenej mase snehu...
joj dopijem nealko pifko a pojdem si asi lahnut k bobe, lebo som unavena a urcite budeme vnoci vstavat.

zuzajdica
28. feb 2009

este veru nespime.-.a co vy?

marina.o.
28. feb 2009

ja este nespi🙂
gabrielka,dnes bol na hlbokej s malou manzel.

marina.o.
28. feb 2009

este tu je niekto??

gabrielkaa
28. feb 2009

ano? vidis, som si nevsimla 🙂 alebo sme sa minuli. ja som bola od 2 do 4. ale vacsinou chodim skor. len teraz akosi nevydalo... no uz ale idem asi spat, lebo sa odstrelim. potom to budem lutovat ked budem v noci ako bubak a rano nevyspata 🙄
tak dobru nocku a sladke snicky. marina inak ty vstavas este k malej v noci? alebo uz pekne chrupkas az do ranka...

marina.o.
28. feb 2009

dnes zaspavala trosku horsie ale spinkava dobre.Mozem si zatukat.Prespi okolo 10 hodin v noci.
Tak dobru noc 😉

zuzajdica
28. feb 2009

dobru noc vsetkym..dnes uz aj moj maly haja.

a_rianna
1. mar 2009

ahojte kočky...
uf tak my sme dneska mali noc... ale to nie kvoli malemu.. ale niekto si v našom panelaku robil žurku... a tak vystrajali, že to bolo počuť hadam aj do vedlajšieho vchodu... a ked im niekto zabuchal na radiator tak začali ešte viac hulakať a pušťať radio skončili asi o 1:30 v noci.. a rano o 7 dmej už zasa hučali... hm rozmýslam či aj my sme boli taky netolerantní voči iným ked sme žurovali... ale čo ma pamať neklame tak nie............. 😕

no a samozrejme že mi zobudili aj maleho.... ale našťastie ten hned zaspal ked dostal mlieko... kokosss ale ja som v tom hluku spať veru nemohla ...

tak som si dala aj ja fotku do albumu tak možete kuknuť

andulka26
1. mar 2009

ahojte, 🙂

arianna, Tomik je bohovsky, to sa ti uz takto driape hore po postielke? nase este neprisla na to , tak som celkom rada, lebo si urcite obucha hlavicku o tycky ako ju poznam.

Z padu z postele sa spamatala a je ok, chvalabohu. Bola mrzuta dva dni aj pocas noci, tak som to pripisovala tomu. No a vcera ma nlen tak napadlo pozriet do pusinky ci sa netlaci novy zubok a nasla som jej novy 😀 😀 😀 Ma ho uz pekne prerezany, takze musel vyjst skor. No nevsimli sme si ho, lebo to nie je predny horny ale ocny zub. A na druhej strane- lavej sa jej tiez tlaci. Tak ma dva zubky dole a jeden hore. Bude vyzerat ako upirca, ked jej oba narastu. Akesi to ma pomylene, ved predne zuby idu prve nie?

Dnes som malej navarila pohanku. Uvidime ci jej to zachuti, lebo ja uz neviem co jej varit. Neviete nahodou maminy nejaky dobry recept s pohankou?

a_rianna
1. mar 2009

no tak to je super andulka lebo ževraj očne zubky detičky bolia... no ano podla knižky by mali isť najprv dolne dava potom horne dva... ale existuju vynimky.. 🙂 mojej kolegyne dcera mala prvý zub v 9 mesiacoch... a to jej hned sa prerezal očný a na to aj druhy takže ona mala prve zubky očne.. 🙂)) a to si všimol až Lubkin otec - pediater... že ma zubky... Lubka si to vobec nevšimla tiež hladala tie spodne xix no my nemame ešte ani jeden a to už mame vysš 7 mes. 🙂

zelmirka1
1. mar 2009

ahojte
tak mne mamina zobrala maleho do kocika tak mam 2,5 hod. volno... 🙂 ani neviem ci sa mam hodit do vane
a vegetit alebo niekam vyrazit...
nam este zubky nejdu ale mame len 5 mesiacov, to len ja furt kukam ci nahodou nejdu ked je mrzuty 😉

marina.o.
1. mar 2009

ahoj zelmirka,nasa zaspala,tak vegetime pri kavicke 😉
Ja som dnes este nebola vonku.Ani sa mi nechce...manzel bol doobeda kocikovat.

zelmirka1
1. mar 2009

ja aj ked sa mi nechce musim lebo inak by maly nespal, alebo len 30 minut a bol mrzuty...
idem vonku si vyrazit trochu... 😀
tak nech vam pekne pospinka adelka pa pa

marina.o.
1. mar 2009

no uz je hore.Ani som nestihla z kavy odpit.A kam ides?Dojdi k nam 😉

mgurnak
1. mar 2009

caute maminy...mne sa tak zda, ze malemu tiez idu zubky..ale to len tak nahodou som si vsimla, ze ma "tam "nieco biele, ale nestihla som to skontrolovat, lebo zaspal..tak uvidime, ked sa zobudi...ale dnes je fakt pekne, lenze mi sme teraz prisli od svokry, tak dnes asi von nepojdeme...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre