Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

a_rianna
8. mar 2009

inak... ja mam tiež niekedy depku z toho počasia akurat včera som sa bavila s kamoškou že v takom Finsku v tej jednej časti kde je pol roka tma by som veru byvať nechcela... 🙄

a_rianna
8. mar 2009

katkaza mas IP

marina.o.
8. mar 2009

Ahoj zeny,moj manze Vas vsetky pozdravuje a zela vsetko naj k MDZ 😉

marina.o.
8. mar 2009

manzel 😀

zelmirka1
8. mar 2009

ahojte...ja som si tento vikend oddychla lebo MM sa fakt snazil a staral o Miska 🙂
a tiez som dostala kyticu a oblubenu sladkost 😀

marina.o.
8. mar 2009

zelmirka,nutelu? 😀 😝

biela
8. mar 2009

ahojte,
masenka, to je super že už dvíha hlavičku, gratulujem k pokroku, len tak ďalej 😉
ja som dostala od manžela kyticu tulipánov, moje obľúbené...
ideme teraz kuk eurovíziu a tiež si otvoríme vínko. to bude pohodička. 🙂

a_rianna
8. mar 2009

no mm neznaša alkohol takže ja ked chcem vinko popijam sama 😨 , jedine na čo ho ukecam je občas liquere... tak si teraz popijame niečo podobne beilysu...

biela
8. mar 2009

marina, aj ja som si hneď pomyslela, keď som čítala zelku, že nutelu. 😀 😀 😀
pozdrav aj ty manžela a že ďakujeme. 😉
jéj, máš krásnu novú fotku v pase.

marina.o.
8. mar 2009

biela,pozdravim 😉

zelmirka1
9. mar 2009

dobre ranko !
juj to som tomu dala s tou nutelou teraz ma vsetku vidite s nou v ruke...tentokrat nie, mam rada aj
Opavia Pims...take piskoty so zele a cokoladou ale uz to nebudem radsej prehanat so sladkostami, stacilo.

ariana a preco neznasa alkohol ? nema ho rad alebo z principu nepije ?

Prajem vsetkym pekny den aj ked pocasie zase o nicom.

a_rianna
9. mar 2009

dobre ranko... ale zeli len si daj sladke ja som to včera tiež prehnala so sladkostami... dieta nedieta včera som asi žila len na sladkom....

nuž povedal že mu alkohol nechuti... ked sme spolu chodili tak si sem tam dal gin alebo fernet... ale už asi 2 roky je to len vynimočne... a tak ja si tiež vinko otvorim len ked mame niekoho na navšteve lebo samu ma to nebavi.....

andulka26
9. mar 2009

ahojte 🙂

skoda, ze som sa sem vcera neprihlasila, aspon by som si pripomenula, ze mame sviatok. Uplne nam to s manzelom vypadlo, az ked sme boli na navsteve u nasich tak mi moj tatino doniesol bonbonieru Milku na MDZ. Hanba nam , zabudnut na taky sviatok 😉

biela, mozno si uz pisala ohladom znakovej reci, ale chcem sa spytat od kedy si zacala drobca ucit? Mne v piatok prisla sada co som objednala- su tam 2 DVD, knizka pre rodicov, 4 leporela a znaky na ladnicku. Velmi sa mi to paci, uz aj malej ukazujem niektore zakladne znaky, len neviem ci to nieje este skoro.

arianna, dodatocne blahozelam Tominkovi k meninam, nech je zdravucky, pekne rastie a robi maminke a tatinkovi len radost 😵

marina.o.
9. mar 2009

zelmirka,ja si Ta viem predstavit v ruke aj s milkou 😀

zelmirka1
9. mar 2009

ahoj marina...no teda teda....ti mas predstavivost 😀
jaj dnes mame zly den maly mi tu stale mrnci a teraz uz place... 😢

marina.o.
9. mar 2009

Adelka je zatial v pohode.Zobudila sa po pol hodine a ideme papat 😝

mgurnak
9. mar 2009

ahojte...my dnes zasa ideme k dr. na vahu, tak som zvedava, ako to dopadne...drzte place...
andulka, kolko si dala za tu znakovu rec? ak ti to teda nevadi 😉

marina.o.
9. mar 2009

ahoj mgurnak,drzime palce 😉 potom dajte vediet.
Rezne sa Ti podarili?
Dnes by som chcela ist aj von,mozno sa stretneme.O kolkej idete k Dr.?

mgurnak
9. mar 2009

boli super, este som tam dala sampinony...vyborne...k dr.ideme pred 13.00..ako stihneme....pridas sa?

marina.o.
9. mar 2009

sampiony si dala,ked si ich piekla?
Pridali by sme sa,zalezi ako bude.O 14-tej by sme mohli ist von.

mgurnak
9. mar 2009

no na pekac, ked boli v rure...na cibulku...mnam

marina.o.
9. mar 2009

no,to som rada,ze sa vam chutili 😝

mgurnak
9. mar 2009

no nic, idem varit cosi malemu..tak sa hadam uvidime..tak zatial

zelmirka1
9. mar 2009

ahojte
ja mam uz uvarene...kuracie maso na ananase a zeleninovu polievku...maly konecne spi, dnes mi riadne reval a neviem preco... ☹ ach jaj to sa este natrapime kym mi povie preco place...

marina.o.
9. mar 2009

a my si sedime pri pocitaci a maminka sa hra 😀
Ja by som mala tiez ist malej varit.

zelmirka1
9. mar 2009

no ja tiez sedim pri pocitaci lebo Misko spinka...pozeram ako vonku prsi to zase bude prechadzka ze ?

marina.o.
9. mar 2009

no to teda bude prechadzka.Ak to neprestane,tak ani nepojdeme von.Nechce sa my motat po dazdi.
Keby tak Adelka zaspala v postielke.V sobotu sme boli u svokrovcov.Spala dve hodiny aj nieco vnutri na lehatku.Doma by tak mohla tiez.

zelmirka1
9. mar 2009

ja von pojdem lebo spanok sa nam akosi zhorsuje a zaspinkanie je velmi tazke...dokonca teraz mam pocit ze spi menej v noci a viac cez den ach jaj...no ale dlho v dazdi nebudem behat ako sa poznam skoncim v Dubni na kave...

andulka26
9. mar 2009

mgurnak, objednavala som to cez internet a aj s postovnym to stalo 33 eur. Paci sa mi styl akym je to robene, aj to DVD pre deti - najoblubenejsie znyka. Pozicala som to svagrinej nech si kukne o com to je, lebo ma 16 mesacneho synceka a este nerozprava. Mozno mu to pomoze.

andulka26
9. mar 2009

mgurnak, ma IP 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre