Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
9. mar 2009

ahojte
tak ja som bola aj v dazdi... ☹ no aspon trochu som pochodila, maly sa vyspinkal a urobila som nakup 🙂

fiha ariana a preco ides tak skoro do prace ved Tomacko bude mat len cosi vyse roka ?
aj ked ja som tiez mala kolegynu ktora isla od pol roka a kedze ona fakt zije pracou tak to bolo lepsie lebo by bola doma nervozna. Uz mi volala ci pridem aj ja...ale zatial chcem ostat doma ked sa da.

zelmirka1
9. mar 2009

gabrielka ja som balila do 4 mesiacov do kontroly a potom povedali uz nemusite, ale ak to bude tolerovat tak do pol roka. No samozrejme som prestala. Inak od 1.11.2008 sa preventivne balenie na siroko neodporuca, v jednej teme dala annag odkaz na vyhlasku min. zdravotnictva kde som si to precitala, ze to zrusili, tak neviem preco to
stale odporucaju.

biela
9. mar 2009

ahojte,
aj mňa už volali do práce, no ja sa zatiaľ nejdem ponáhľať, uvidím, aká bude situácia, chcela by som byť s oliverkom tak do 2,5 - 3-tieho roka. no určite by bola iná situácia, keby sme mali napr.úver...
gabi, nám tiež tak povedali v 1 mesiaci, že je všetko dobré, no treba baliť do štyroch a v štyroch mesiacoch doktor povedal, aby som balila stále naširokoa ja som sa spýtala, že prečo keď už od 1.mesiaca je všetko ako má byť a on že to je štandartné balenie pampers+textilná plienka som na neho nechápavo pozrela, ale radšej som nič nehovorila. evidentne nebol z tejto planéty...
zeli, my sme dnes tiež boli vonku, no len do MC a naspať.
violetka, to je mi je ľúto, čo sa stalo vMC, no čo narobíš, s deťmi, keď sme boli my, tiež ho jeden chlapec sotil, oliverko padol do zadu, ja som za ním stála, tak si hlavu nebuchol, lebo som ho zachytila... nič sa v podstate nestalo, oliverko už krčil peričku že ide plakať, no som ho ukecala aby nie... 😅

violetka1
9. mar 2009

no to hej biela, aj x- krat ju sotili aj padla na ritku, ale teraz sa v tom normalne vyzivali, ako ju tlkli..ma normalne taky monokel pod ockom.
Ja zase nie som nejaka uzkostliva, to nie..malokedy vobec zakrocim, ved sa musi vediet o seba postarat a ked ma nevola na pomoc, tak ani neriesim..len teraz uz fakt veeelmi plakala- od bolesti.

Dnes mi spala 3hodinky!! WAWWW! Ale bola tak najedena z obeda, ze ju hlad nebudil. Som varila paradajkovu polievocku z cerstvych krasnych paradajok, cesnacik, trosicka soli, muky na zahustenie malinko a strihany syrík..to zmastila hned a druhe mala zelene rezance, brokolicu a rybie file na pare + sladka smotana a masielko na zriedenie.

Manžo ked prisiel z prace urobil palacinky, do toho sme dali nas cucoriedkovy dzemík a este aj z toho poodhrýzala 🙂

no myslim, ze je najedena do rana 🙂

biela
9. mar 2009

vio, ten váš obedík.... mňam mňam, sa mi slinky zbiehajú.

no ja neviem, ako by som sa zachovala v takej situácii, tie maminky tých detí čo bili kiku to ako riešili?

zelmirka1
9. mar 2009

ahojte
biela aj ja by som chcela ostat podobne doma 2 az 3 roku, uvidime ako sa bude dat a ci to zvladnem ja 😀 ci ma nas lotrando nezlikviduje lebo uz vystrkuje rozky bobcek jeden.
Inak to ako sa chysta dietko plakat poznam, mam dve netere a vzdy ked sa buchli a krcili ustocka tak som ich ukecala ze sa vlastne nic nestalo a zabudli plakat, samozrejme ak to nebolo vazne.

a_rianna
9. mar 2009

ahojte, my sme boli včera v Terchovej u svokra a mali tam jedno dievčatko o kt. sa staraju ona ma 2 roky a moj maly Tomas ju lomil len taky fukot... samozrejme že nevedomky, ved on je ešte maličky nevie.... ale ona si k nemu sadla a on do nej začal strkať a bachať ju po ruckach a nožkach a tak... ona sa chuda zlakla tak vravim tomovi že no no no sa nebiju detičky a on rehoty.... a ked začal vyskať tak Julianka sa tak zlakla že jej bolo do plaču tak som jej musela vysvetlovať že on nevie rozpravať že je maličky a takto prejavuje svoju naladu a tak 🙂)) tak potom už bolo dobre 🙂))

zelmirka1
10. mar 2009

dobre ranko prajem 🙂 sice nam snezi tak si zimy este uzijeme...

marina.o.
10. mar 2009

dobre ranko,aj my sa tesime snieziku....prave,ked ideme na plavanie 😠

zelmirka1
10. mar 2009

no ja mam sice zimu rada ale uz by som prijala lepsie pocasie marina....
dufam ze ked budeme chodit na plavanie uz bude pekne a to je za chvilku 😉
dnes mi maly zase v noci vystrajal o 3.30 hod. plak a kriky, ma riadnu vydrz na rozdiel odo mna.

mgurnak
10. mar 2009

ahojte...hura, mame konecne plavanie...dufam, ze to nase deticky nezabudli...len moja nalada je akosi po d psa.. ☹

violetka1
10. mar 2009

ahojte,

nam tu po celenocnom vetrisku - co byva takmer stale- dofukalo pekne počko, slniečko, modre nebo a tely dník..ideme vonku.

Biela..ved prave..ta jedna mama s tym problemovym chlapcom, co ine nevie, len kazdeho udriet a skrabat a to dokonca aj ostatne maminy si dovoli alebo aj 3mes. miminka - do neho chcel vcera hodil akusi kocku drevenu, naststie netrafil ako chcel, do hlavy (!!)- tak ona uz asi nevie, co robit...ona len ho vzdy kludne napomenie..ale to uz na neho vobec nezabera..ja si myslim, ze on vobec nevie, co je trest za zle spravanie..
u mna by mal iny teror 🙂)

marina.o.
10. mar 2009

zelmirka,ja som mala vcera cely den taky.Adelka bola upistana,nedala my vydychnut.

mgurnak,o 11:00 sa uvidime 😉 dnes by nas mala prist pozriet na plavanie aj krstna.
a coze mas naladu pod psa?

mgurnak
10. mar 2009

jasne o 11.00...a co ja viem? asi som vstala zlou nohou

marina.o.
10. mar 2009

dufam,ze nebudes zurit 😲 😀

zelmirka1
10. mar 2009

marina to bol vcera asi fakt zly den alebo co, lebo aj maly bol taky umrncany ze som uz stracala nervy...
tak pekne plavanie prajem

marina.o.
10. mar 2009

dakujeme 😉

biela
10. mar 2009

ahojte,
mgurnak, ja som tiež dnes vstala zlou nohou 😒 nič sa mi nedarí...

veri, ja som vás zajtra chcela prísť pozrieť na to cvičenie, no som zistila, že je 11-teho a ja mám toho zubára v tepliciach... som myslela, že 11. je štvrtok a houby...

zeli, dnes som malému odoberala ten moč, do zelenej skúmavky 😅 drž nám palce lebo ak už toto nevynde, tak neviem. hodinu sme sa mordovali kým cikol no už sme boli obaja na pokraji... ☹ ten nechtík na nožičke má tip-top, aspoň to, hurá...
s tým nočným budením sa netráp, jeho to prejde. uvidíš. 😉

zelmirka1
10. mar 2009

ahoj biela
drzim palce a verim ze to bude v poriadku...aj nechtik sa zahojil to ju super
ja viem ze to nocne budenie raz prejde len ja som fakt spachtos a uz ma to dost zmaha tak dufam ze coskoro
lebo inak budem hotova, ja obdivujem maminy ktore tu pisu ze stale vstavaju alebo krmia dietko napr. v 1,5 roku a podobne.
Idem sa chystat von tak caute.

marina.o.
10. mar 2009

zelmirka,dufam,ze ste nezmokli 😖

biela
10. mar 2009

však vonku ako v apríli a to som chcela ísť do mesta. 😠

marina.o.
10. mar 2009

my uz dnes von nejdeme.Boli sme na plavanie a to sme mali aj prechadzku 😉

biela
10. mar 2009

no ja idem asi do toho mesta. svieti slnko. no musím sa pripraviť aj na dážď a sneh. 😢

vera21
10. mar 2009

ahojte 🙂
ja cakam tiez, kedy sa mala zobudi a idem do mesta ......musim ist do Raciolky na nakup 🙂 No a potom s kamoskou na kafe...
Biela, nevadi, prid buduci tyzden, my sme tam aj tak stale, ak nie su deti chore.....Alebo prid v sobotu na burzu...
Jejda, baby, kedy uz toto pocasie skonci ? Ja uz chcem jaaaaaaaaaaaar....
Vio, doslo nam dnes LP - farma, je to supris ! Sa tesim 😀

strunka
10. mar 2009

Ahoojte 🙂

verus je burza v labyrinte?

marina.o.
10. mar 2009

vera,to je co? ta farma.Som neznala,take skratky 😀
vera dnes mi prisli aj peniaze za ten Avent ohrievac.Skoda,ze nam nefungoval...

vera21
10. mar 2009

Takze som "vyhrabala" tu pozvanku na burzu a prepisujem, aby ste vsetky prisli 😀

Labyrint - pozyvame Vas na Detsku Burzu /nakup - predaj/ v sobotu 14.3.2009 od 10.00 - 12.30 hod
Miesto : Centrum pohybu a tanca Labyrint, Kuzmanyho 6, Zilina /za Babkovym divadlom/
Vstup : Volny, poplatok pre pradvajucich : 1,5EUR
Info : 0904 916 914

Mozete tam ist aj predat veci, ktorych sa chcete zbavit alebo iba pozriet. Je to taka akcia mamin pre maminy 🙂

vera21
10. mar 2009

Marina, Little People od Fisher Price 🙂 Kuk : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5105506
To ta bude zaujimat troska neskor, teda Adelku 🙂
Inak aspon, ze ti peniaze vratili /dufam, ze bez reptania/, lebo ja mam taku smolu, ze si ich vsade musim nejako vyhadat a hrozit sa SOI kou 🙂

mgurnak
10. mar 2009

vera, s kocikom sa tam asi nebudat dat co? ja by som sla, len nemam kde nexat maleho ☹

vera21
10. mar 2009

Mozes ist aj s kocikom, aj s malym. Ja som tam tiez tak bola minuly rok - maleho tam mozes aj nakrmit, v pohode.
A uz sa ma nepytajte, bo to bude vyzerat tak, ze pracujem pre Labyrint 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre