Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mgurnak
16. mar 2009

ahoj myss...no mi sme padli tak, ze som si s nem vcera zdriemla, boli sme na nasej posteli, ja som potom odisla a po 1/2 hod uz bol dolu z postele, ale chvalabohu sa mu nic nestalo...

marina.o.
16. mar 2009

to sa asi stane kazdemu babätku 😒 hlavne,ze je v poriadku.

biela
16. mar 2009

ahojte baby,
vitaj myss 😉

dnes sme chceli ísť do nezábudky a tam zatvorené. ani slovko napísané na dverách, ani nejaký tel.kontakt, kde by som mohla zavolať, či vôbec otvoria. ešte že to tam nemám ďaleko, ináč by som bola napálená.

zelmirka1
16. mar 2009

mgurnak po pol hodine sa necuduj ze nieco vymyslel 😉 😉 mne maly spadol za 10 sekund co som sa otocila
a uz bol na zemi s riadnym krikom...som sa riadne zlakla a sledovala ho ale tiez nastastie bol v poriadku.

no biela teda to nie je od nich pekne...veru Levik bude urcite lepsi... 😉

mne sa tak nechce von v tomto dazdi...pomoc... ☹

biela
16. mar 2009

ahoj Zeli,
včera bol môj manžel s olim na prechádzke a oliverko ho zaviedol ku nezábudke a trepal tam dverami ako chcel ísť dnu... boli sme tam len 3x a on si to zapamätal... 🙂 jemu sa tam páči, detičky, hračky a tak... no to sa mi nepáči, že sme tam čakali asi 1/2 hodinu či náhodou niekto nepríde otvoriť, aspoň oznam mohli mať na dverách, fakt...

však nechoď vonku, veď je také počko že ani psa by som vonku nedala, nieto ešte maminku s kočíkom. 😎

sonya73
16. mar 2009

Ahojte Ja som na tejto stranke prvykrat.V Ziline byvam len 2 roky,takze nepoznam tu lekarov. Chcela by som Vas teda poprosit o radu.Termin porodu mam v aprili a chcela by som si pre mojho drobca zabezpecit nejaku dobru pediatricku v Ziline, nevieme mi dat nejaky typ. Budem vam vdacna. Dakujem

biela
16. mar 2009

ahoj sonya,
my chodíme s oliverkom ku mudr.mrázovej, ona je v tom zdravotnom stredisku oproti policajtom pri tpd.
je zlatá, na prvú návštevu chodí domov, objednáva na poradne na presný čas, a mimo ordinačných hodín, čiže sa s bábätkom nestretnete s chorými detičkami. dáva aj svoj súkromný mobil, čiže sa jej dovoláš v súrnom prípade...
my sme s ňou veľmi spokojní, myslím, že veľa kočiek tu má mrázovú, tiež ti na ňu povedia len dobre.

Prajem ti bezproblémový pôrod, a zavítaj sem k nám niekedy 😉
ja som tiež nie rodená žilinčanka, tiež som tu len zo dva roky 🙂

baby, však vonku sa úplne zotmela. a ja som chcela ísť do mesta podporiť "moju prezidentku" 🙂

biela
16. mar 2009

zotmelo, nie zotmela. 😀

mamajana
16. mar 2009

Ahoj sonya,
tak my napr. chodíme k Mudr. Dluzniewskej na polikliniku atiež nemôžem na ňu nič zlé povedať. Ale napr. strašne si chvália aj Mudr. Nemcovú, to je taká mladá barbie, vraj je výborná,

a_rianna
16. mar 2009

sonya mas ip

zelmirka1
16. mar 2009

ahojte
teda kocky co som zazila v Kauflande...
predo mnou platil niaky starsi pan /medzi 50-60 rokov/ nakup a predavacka odbehla a potom ked mu vydala tak jej povedal ze platil 10 eurovkou a ona mu vydala ako z 5 eurovky. To by nebolo nic cudne ale keby ste videli jej reakciu. Zacala kricat ze to nie je pravda a nech ide prec, aby z nej nerobil debila, ona si je ista a hotovo...tu mate vydavok a odidte...normalne priserne...ten pan bol taky drobny a uplne sa mu triasli ruky, ze manzelka mu dala 10 EUR a on si je tym isty...skoro plakal...ona zacala uctovat mna a povedala mu nech prestane lebo ho posadi do toho vozika a uvidi...no ja som uz fakt mala dost tak som ju upozornila aby prestala kricat a boli sme k sebe slusni
a on chudak stale chcel volat manzelke na co predavcka skrikla mna vasa zena nezaujima...tak som mu poradila ak si je isty nech zavola veducu a nie je problem urobit stopku v kase a skontrolovat peniaze a ak naozaj dal tolko tak sa najdu, on chudak nevedela kam ma ist... no bolo mi ho luto. Kedysi som tiez robila z peniazmi a zakaznikmi, je to tazka robota ale to jej spravanie bol vrchol drzosti.

marina.o.
16. mar 2009

biela,"tvoja prezidentka" ma dnes aj autogramiadu v Panta rei (ci ako sa to pise) v Dubni 😉

zelmirka1
16. mar 2009

no veru biela mali by informovat ked MC nefugnuje...to je sranda ako si to Oliverko pamata, vedel kam chce ist...sikulka...
ja som isla von lebo predsa len v kocku spinka lepsie ako doma...ja viem ze je hnusne ale nebola som dlho....teraz spinka na terase... 🙂

marina.o.
16. mar 2009

zelmirka,dnes sme boli u sulekovej...minule som dostala cierny bod a dnes my ho zmazala.Adelka pekne sedela a cvicenie nam nehrozi.
Inak v tom Kauflande to muselo byt hrozne.Chudak ujo.Zaujimalo by ma preco odisla,ked ho nevybavila... 😖

mgurnak
16. mar 2009

marina mas IP

mgurnak
16. mar 2009

biela, vim, ze pondelky sa v MC zmenili, myslim ze fitlopty su na vlcincoch...v stacionari.....

zelmirka1
16. mar 2009

ona odisla na zaciatku lebo mala niaky problem s cenou jedneho vyrobku...to vsekto sa stalo az ked sa vratila
to je super ze Adelka je v poriadku...inak tie jej cierne bodiky a znamkovanie ma moc nenadchli... 😒
my ideme buduci tyzden na poradnu

marina.o.
16. mar 2009

mgurnak,dakujem 😉
zelmirka,ako vidim uz sa tesis na bodiky a znamky ☹ My ideme 6.4. na poradnu.Dnes ju len posadila a bolo.

a_rianna
16. mar 2009

baby to akože sulekova dava puntiky???
hm to je sranda... 🙂) ona mala službu v porodnici ked sme tam my ležali, a teraz ju stratavam občas v carf. a vždy sa na mna usmeje a pozdravi asi sme jej utkveli v pamati 🙂) a zdala sa byť taka mila v pohode ....

a_rianna
16. mar 2009

inak dneska sa mi do uši dostala taka info... ale neoverena že na narodnej sa ma otvoriť nejake veeelkeeee MC... ale neviem si predstaviť kde by to tam mohlo byť... hm tak neviem čo je na tom pravdive

marina.o.
16. mar 2009

arianna,to bude asi vonku na narodnej😀 mam pocit,ze tam to je vsetko zapratane.

sonya73
16. mar 2009

dakujem Mamajana za typ, skusim k tej Nemcovej asi viem ktora to je, taka fesna zienka.

zelmirka1
16. mar 2009

no ja by som tiez isla kukut na Radicovu ale neda sa....

ariana Sulekova je mila a fajn doktorka len ma take skolske vyjadrovanie...asi deformacia ked robi s detmi...proste znamkuje dava bodiky, mamickam domace ulohy a tak...

biela
16. mar 2009

Zeli, ten tvoj zážitok z kauflandu, to je des, však tá predavačka kde ju vyhrabali? okamžite by som ju vyhodila... však ak ju tá robota nebaví, ako hovorí môj muž, má na výber, môže ísť aj upratovať chodníky... chudáčik ujo. 😒 dobre, že si sa ho zastala, ja by som urobila to isté. akovyzerá tá predavačka? no just pôjdem k nej nabudúce a vychutnám si ju. ja som tiež robila jeden čas s ľudmi a našli sa chytráci, ktorí ma chceli vytočiť a oklamať o peniaze, no ako si hovorila, prerátala som pokladňu a porovnala s kasou a bolo...

na hlinkovom som bola, bolo to fajn, kopec ľudí. oliverko tancoval ako o život, furt chcel ísť k pódiu stále ma tam ťahal, no tam to tak revalo, že som ho ťahala preč. hovorila som aj s radičovou, je to naozaj milá a charizmatická žena. vystupovali tam cmorik, kirshner, imt smile, bol tam lasica a potom už neviem, lebo sme odišli, už bola zima.

tá suleková, som počula že je super doktorka, má tam z tých doktoriek na plk najviac pacientov. tie bodíky a domáce úlohy, sa mi to celkom páči, pripadá mi to milé. 😅

zelmirka1
16. mar 2009

biela ta predavacka bola pokladni c. 9 taka dost velka pani, skoda ze neviem ako to dopadlo lebo maly mrncal tak som musela ist von ale keby aj nakoniec ten pan nemal pravdu nemala pravo na neho kricat a urazat ho, hned som videla ze je slabsej povahy a bol uplne hotovy, proste mi ho bolo luto. Aj som bola prekvapena ze si nevazi robotu.

Inak ja som sa dala k Sulekovej doktorke prave preto ze mi ju odporucili ako vybornu.Je prijemna ale priznam sa ze mne ten jej styl sem tam nesedi lebo mam pocit ze sa so mnou bavi ako s dietatom...a domace ulohy som jej hned povedala ze nech mi nedava... 😀 😀 😀 a preco mi ma Miska znamkovat..hm hm.

Takze Radicova aj na zivo bola symposka ? Mne sa paci tak som ju chcela vidiet.

katkaza
16. mar 2009

ahoj
to a aké úlohy dostávate? 🙂
inak nám dnes nadránom pípal monitor dychu...obidvaja sme s mm skoro infarktovali a malá spokojne spinkala....sa nám to stalo prvýkrát 😒

zelmirka1
16. mar 2009

ale ziadne katka....to je len styl debaty...napr. naposledy mi povedala dame maminke domacu ulohu...ja ze nech mi radsej domace ulohy nedava...a nakoniec islo o chytenie mocu a donesenie na biochemiu
alebo ma poslala prec ked chcela maleho ockovat co som nechapala lebo myslim ze s nim zazijem kym vyrastie horsie veci ako injekciu...pripadam si tam ako nesvojpravna osobka.

Ako sa ma Karolinka ? Ja som dnes bola s maly cvicit a fyzioterapetuka mi radila aby som nesla teraz plavat lebo
ze je vela chorob, same virozy a ze riskujem ze maly ochorie, nech vraj pockam na maj. Normalne ma dorazila
lebo sa tesim a teraz neviem....

katkaza
16. mar 2009

ja sa priznám,že tiež stále lamentujem či ísť alebo neísť....sa stále dookola všetkých vypytujem,že čo si o tom myslia a tak...a hlavne teraz,lebo naša malinká je stále samá chorôbka,takže sa aj trochen bojím...
A Karolínka celkom ok,až na to,že skoro vôbec nepapá...no teraz sa na nás stále všetko chytá 😒

zelmirka1
16. mar 2009

no ja som bola rozhodnuta ale ma teraz zneistila a hned som si spomenula aj tvoju Karolinku...to je tazke fakt neviem, musime to niako premysliet rychlo kym sme nezaplatili...aj ked kto vie mozno budu zdravi aj s plavanim
a mozno chori aj ked budeme sediet doma...???

vera21
16. mar 2009

Ahojte Zienky 🙂
Ja som sama doma, pes na gauci, dieta spi, takuuuuuuuuuuuuuuu idylku mam, ze az 😉 No a kukam sa na Zamenu manzeliek, to som teda uz dlho nevidela, sa pamatam, ze to slo pred rokmi a ani som nepostrehla, ze to davaju zas.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre