Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

a_rianna
2. feb 2009

ja davam čajik z flašky vypije mi aj 125 ml ale davam tak že dam 110 vody čajik a zbytok dolejem Hippkou dzusikom, lebo inak by mi ho nevypil, tak to mi poradila dok. že to možem takto riediť. 🙂

zelmirka1
2. feb 2009

ani mne uz flasu nechce ked som skusala, asi preto ze je plne kojeny a radsej ma prsicko...

inak pekny zaciatok tyzdna prajem....kupila som sicez vikend knizku riekanok lebo som skoro vsetky z detstva zabudla a malemu sa strasne paci ked mu citam take zvukomalebne slovicka....normalne sa chichoce...

a_rianna
2. feb 2009

dnes na plavani nam inštruktorka povedala že od bud. kruzu budu mať foťak pod vodou, 🙂) takže nemusíme zhanať, ale budeme sa pekne fotiť 🙂 inak dneska sme už babatka zanarali na chvilu pod vodu

marina.o.
2. feb 2009

zelmirka,len sa nauc riekanky,budes to potrebovat aj na plavani 😉
ja som tiez pozabudala a na plavani stale riekankujeme.
a_rianna,v stredu idem s adelkou na nahradnu hodinu.O kolkej mate kurz?Mozno sa stretneme 😉

a_rianna
2. feb 2009

o 11:30 začíname

a_rianna
2. feb 2009

🙂 tak super možno sa stretneme.

marina.o.
2. feb 2009

tak sa tesime,kazali nam prist na 11:30.Sice boli neprijemny,ale nakoniec sme sa dohodli.

a_rianna
2. feb 2009

nemam slov na tie ježibaby v tom nereuse....

tak OK tak nas tam bude veeeelllaaa detičiek... nas je 7 v kurze, takže budeš 8 sma.... /ak všetci pridu/

marina.o.
2. feb 2009

povedala,ze jeden chlapcek nepride,tak preto ideme s Vami.
Oni su tam cudny...hned ako som sa informovala o kurze,tak som im povedala,ze posledne dve hodiny vynechame.Vtedy to bolo OK a dnes mi zacala trepat,ze nahradne hodiny su len so zdravot.dôvodov....nemam slov.

marina.o.
2. feb 2009

nechapem ako to rozdelili.Nas je pät.Hlavne,ze povedali max.6 do bazena...

a_rianna
2. feb 2009

no hej, kamoškin syn ochorel, dnes nebol, tak možno nepojde ani v stredu...

no mne povedali že max 8 ludi do bazena ked som sa pýtala na začiatku... no čo ti mam na to povedať prava ruka nevie čo robi lava asi.... ale hlavne že platiš, ale chodiť nemusiš.... my to niekedy pripada...

marina.o.
2. feb 2009

mas pravdu,hlavne,ze maju prachy.A to mi este instruktorka povedala,ze ked som vedela dopredu,ze dve hodiny vymeskam,tak som mohla platit o dve hodiny menej...

a_rianna
2. feb 2009

no ale to by asi museli skratiť premie tym v kancli v nereuse vieš.....
nuž darmo potvrdili sa mi slova kamošky kurz super, inštruktor super... ale jednanie tam tých v kanci beda pomož...

marina.o.
2. feb 2009

presne tak...im je 350 Sk.za hod. kurzu hore dolu.

zelmirka1
2. feb 2009

no ved prave riekanky sa ucim...neviem totiz spievat tak radsej rozpravam...

ozaj neskusali ste volat do tej firmy bemaslovakia ? je ked som volala tak ta pani bola velmi prijemna, ja len tak
na margo toho ze v tom nereuse su jezibaby...

dnes sme v kociku moc nespali, asi mi skoncili dobre casy, tolko mi mrncal az som mu dala dole rukavicky, zima nezima a hned bol spokojny...

a_rianna
2. feb 2009

neviem kto mi to hovoril min. týžden že ta bema slovakia neotvara baby plavanie lebo nemaju priestory, tak sa mi marí že som to bud čitala alebo mi to niekto hovoril. že plavaju len s vačšimi detmi.

marina.o.
2. feb 2009

mne sa ta stranka zobrazila,ze sa na nej pracuje ☹

zelmirka1
2. feb 2009

este predvcerom sa mi ta stranka zobrazila a telefon som si nepoznacila, dnes uz nie takze musime pockat az
nahodia novu stranku ktora bude aktualna....

violetka1
3. feb 2009

Ahojte baby.
Kedysi som tu chodievala, neskorsie som sa presunula na M.strechu, ale asi sa tu opat vratim, ak ma zoberiete medzi seba.
Vidim vela novych tvari..

violetka1
3. feb 2009

AAA- serus Marcelka a Marcelko..pamatas si ma este zo mojej svadby?? Minule som na teba myslela, ze ako sa ti dari s malym..

mgurnak
3. feb 2009

ahoj violetka..jasne pamatam....a ty co, rano nemozes spat, ze si tu tak skoro? 🙂 a zmenila si foto..super, lebo ja ta poznam len ako nevestu 😉 tak vitaj medzi nami a hlavne pis, pis... 😀

violetka1
3. feb 2009

no budem pisat, pisat..ale dnes zase cestujeme do ZA, tusim do nedele ostavame..robime teraz v dome dost..prerabame.
tak sa ozvem az potom..papa

matac
3. feb 2009

tani tu som 😎

tanaarebeca
3. feb 2009

ano uz ta vidim 😕

etka
3. feb 2009

ahojte dievcata, chcela by som tiez chodit s malou plavat, je to vsak az od 5tich mesiacov, tak este musime pockat 😉 mozete mi prosim povedat ako to prebieha, ako dlho su deticky vo vode a kde vlastne to plavanie je, v priestoroch plavarne? dakujem

tanaarebeca
3. feb 2009

halo kde si? 😲

a_rianna
3. feb 2009

etka mas ss

mgurnak
3. feb 2009

ariana, aj my sme sa prihlasili na dalsi kurz plavania...zajtra k vam pride plavat aj marina, tak by bolo super, keby nas do dalsieho kurzu dai plavat spolu...my sme chceli dnes tam dat taku fajocku, ze spolocne aj s adulkou, ale nechceli sme to urobit bez toho, aby sme sa vas opytali...tak ak vam to nevadi, tak by ste tam mohli dat na nas tu fajocku...marina tam bude, tak sa jej to skuste opytat..bolo by to super 😉

etka
3. feb 2009

dakujem arianna

matac
3. feb 2009

ja som myslela ze tu nie si. 😎 no nic ale bola som sa pozriet na tie brusne tance. super hned by som sa k nim pridala 😉 dufam ze sa mi to podari buduci tyzden. tak idem pracovat ahojky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre