Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

adus123
23. aug 2009

Matso, aj my sme sa do Ziliny nedavno pristahovali a kedze byvame na Hlinach V., tak patrime Dr. Sajbidorovej. Uz sme u nej aj boli, podl amna je super a je velmi mila.

adus123
23. aug 2009

Mamicky, este by som sa chcela spytat, ci tu nie je nejaka mamicka, ktora ma prvacika popripade prvacku a idete chodit na Hliny V, do ZS V. Javorku. Kedze sme neboli priamo na zapise, kvoli stahovaniu som dcerku len prehlasovala, nemame ziadny zoznam pomocok, ktore treba kupit. Dakujem za pomoc.

marina.o.
25. aug 2009

ja som sa pristahovala od Topolcian.A Ty?

vera21
25. aug 2009

Ahojte 🙂
Rada by som Vas pozvala zajtra - t.j. 26.9.09 do Materskeho centra Levik na na burzu detskeho, tehotenskeho osatenia a kojeneckych potrieb. Burza bude v case od 9.00 - 16.00.
MC Levik /pre tych, co este nevedia/ sidli v Sukromnej spojenej zakladnej a strednej skole na Hlinach VI. - je to ta ZS za "Kravou" - tou krcmou medzi Hlinami a Solinkami 😀 Vchod je zozadu - treba vojst uplne dovnutra do arealu, tam, kde je to detske ihrisko a poslednymi vchodovymi dverami /je tam aj oznam na nich/ sa vrutit dnu a hned doprava - smer VELKA TELOCVICNA 🙂
Mozete prist aj predavat - poplatok za predaj je 1EUR, alebo kupovat - to bude jednoduchsie asi 🙂 🙂
info aj na www.mclevik.sk
Dufam, ze som Vam podala vsetky info a zajtra sa uvidime 🙂 🙂

vera21
25. aug 2009

Baby, opravujem datum 26.8. !!!!!Sorry 🙂

mgurnak
26. aug 2009

joj, baby, strasssne dlho som tu nebola...hadam si ma pamatate 😀 mne sa nejako nechce pisat...hadam sa to zmeni..pocujte baby, neviem, ci ste tu niektora z vlcincoch okram mariny, ale chcem zmenit detsku lekarku, teraz mam v nemocnici, a chcela by som nejaku tu na vlcincoch..vraveli mi uz o hudecovej, ...neviete mi poradit?inac, dufam ze sa mate vsetky dobre...marina ako?adus, a ja som sem prisla z vychodu 😉

a_rianna
26. aug 2009

adus... mgurnak
teraz som akurat sa pytala toho nasho znameho tak povedal, že ked tak dr. Hudecova na poliklinike na Vlkoch ziplo či ako sa to vola... tam

🙂 ale možete si zvoliť samozrejme koho uznate za vhodneho :_)

inak aj ja len nakuknem a čitam... ale nejak sa mi nechce písať...
teraz ked je maly v jasliach tak mam kopec vybavovačiek za ten čas čo som ešte doma...
normalne mi to tak beži že neviem ako ubehne čas a už letim pre krpaka...

😝 a inak jasle stale zvladame dobre už tam aj spinkame.. tak dufam že to takto pojde dalej aj ked teda dneska mi manžo vravel že dneska rano mrknal ked tam siel zato včera že sa vyslovne tešil hmmm
ok idem ešte stihnuť nakup kym je maly preč...

marina.o.
26. aug 2009

ahojte,
mgurnak,mame sa dobre.Zavarala som slivky a robila som aj slivkovy dzem.Dnes sme napustili Adelke babzenik a ta tam robila ako diva 😀 Uz jej chybala vodicka.
A Vy ako?

a_rianna
26. aug 2009

teda pardon matso... to tebe sla ta sprava od lekara 🙂

matso
26. aug 2009

Arianna, diky.
Nad Hudecovou som rozmyslala, pretoze mam taky dojem, ze je to mama mojho spoluziaka z vysky. Ked som sa bola ale pozriet v Zilpe, tak tam su 4 detske lekarky a maju to rozdelene podla ulic. Buduci tyzden idem na kozne, tak sa tam skocim pozriet a spytat sa. Pocula som, ze Hudecova je uz taka starsia doktorka, co da rozum, ak je to mama mojho spoluziaka.... 🙂 , ja by som chcela nejaku mladsiu doktorku, tak do 40-tky.
Marina, ja som sa pristahovala z Tatier.
Mgurnak aj ja byvam na Vlcincoch 3, ale deti este nemam, tiez zistujem vhodneho pediatra v Zilpe.

wandeirra
27. aug 2009

ahoj Matso,

ja som chodila skoro rok do Zilpa s malym, funguje to tam tak, ze pediatricky beru deti podla ulice kde maju trvaly pobyt,myslim ze sa neda vybrat hocijaku, maju to rozdelene. my chodili sme ku Dr. Podolinskej,ta ma pred dochodkom ale je naozaj super. 🙂 potom je tam este Dr. Janosova a Lengyelová,to su vsetko tiez starsie okolo 40-45r.

marina.o.
27. aug 2009

matso,Tatry to je moje.Tam sme kedysi chodili s manzelom skoro kazdy vikend.
Tak aj Tysi Vlciniarka 😉 My byvame na Vlcincoch 1.

matso
27. aug 2009

Ahoj Wandeirra. A teraz tam uz preco nechodis? Prestahovala si sa?

zelmirka1
28. aug 2009

ahojte
my sme sa vcera vratili z takej minidovolenky v Piestanoch, mali sme sa fajn, maly sa vykupkal a je to fakt pekne mesto, same krasne parky a velmi sa mu pacilo v detskom ihrisku kde mali taku super hojdacku pre male deti v ktorej nemohol vypadnut tak sme ho hojdali vysoko...tak sa rehotal ako o zivot.
Inak aj vase deticky uz si zacinaju presadzovat svoje a trucovat ??? mne sa to zda strasne skoro a normalne
uz Misko dokaze urobit scenku ked ho zoberiem odniekal kde chce liezt a nemoze alebo ked ho polozim do kocika on prave nechce tak reve ako naozaj. Kdesi som citala ze obdobie vzdoru ma dieta okolo 2 rokov a my nemame este ani rok.
marina ako sa mate ?
co biela kde si ? dnes sa uvidime ?

wandeirra
28. aug 2009

zelmirka my mame presne to iste od ca. 11 mesiacov 😉

wandeirra
28. aug 2009

ahoj matso,
ano prestahovali sme sa,tak sme menili aj lekarku. papa

matso
29. aug 2009

Marina, ja som z 3-ky.

mgurnak
30. aug 2009

k tej hudecovej chodi zvagrina..ta vravela, ze sa celkom da..ale zasa muzova kolegyna by uz k nej nesla ani na nic...ja by som tiez asi brala radsej mladsiu..no musim sa ist tam kuknut a co najskor sa rozhodnut...ale vdaka baby....

kutina
3. sep 2009

Ahojte maminy,

tehulky chcem pozvať do MC Levík, na tehotenské cvičenie
všetkých pozývam dňa 9.9.2009 o 17,00 hod do levíka na prednášku o masážach(detí, kojencov od 6 týždňov, tehuliek) - je to informačné stretnutie s následnou možnosťou absolvovať kurz masáží
22.9.09 - ukážková promo hodina baby signs - znaková reč detí

zelmirka1
4. sep 2009

ahojte
tak mame po lete...kde ste vsetky? no podme popiste nieco, ako ste stravili leto, aka bola dovolenka
kto bol pri mori napriklad a tak....
my sme boli na dovolenke s rybickami ako som uz pisala a este potom v Piestanoch. Obidve dovolenky boli fajn, maly vela plaval a pacilo sa mu ze je s inymi detickami. Som rada ze sme ostali na Slovensku, pocasie vyslo super
a nemuseli sme daleko cestovat.
Dnes prsi ☹ som zvedava ako pojdem von ked maly neznasa igelit na kociku...

marina.o.
4. sep 2009

Zeli hadam sa dockame niekoho.My sme tu take prazdninove stalice 😀
My sme boli v Zapadnych Tatrach a na tyzden u mojich rodicov.Bolo tiez fajn.
Máme dalšie zuby.Uz ich mame 10 😀

olivova
4. sep 2009

ahojte, sem len tak vtrhnem 😅 . Neviete nahodou, ci niekde v ZA prebieha kurz sitia? Pripadne v okoli ale nie moc daleko...

anarida
5. sep 2009

Ahojte Žilina ako sa máte?Dlho som tu nebola čo nové 🙂

zelmirka1
5. sep 2009

ahoj marina
uz ti adelka papa to co vy alebo jej este varis inak ?

marina.o.
5. sep 2009

Ahoj zeli,este jej varim zvlast.Ale,ked sa mi nechce,tak papa co my.Akurat to neprisolim,alebo len minimalne.

violetka1
7. sep 2009

Caute zeny!!

zijete? Vsetky aktivne prepokladam..😀

Mna to uz co nevidiet caka 😕

mia81
7. sep 2009

ahoj violetka ides rodit do ziliny

violetka1
7. sep 2009

do Cadce- ak okolnosti budu priat 🙂
Why?

biela
9. sep 2009

Maťka,

všetko naj naj naj k dnešným meninkám, veľa zdravia, lásky a spokojnosti a nech vám robí Miško len radosť.
😉

marina.o.
9. sep 2009

Ahoj biela,kam si sa nam stratila? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre