Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

solinkarka
11. jan 2011

@emma311 sa ani nepytaj...Medovarsky

nadenkaaa
11. jan 2011

ahojte ja chodim k paucinovi a som maximalne spokojna 😵 mame v brusku chlapceka kedze ked sme boli na velkom sone tak za tych 45 min .si stihol maly aj ponatahovat pindurika 😀-tak to oblo jasne ze je to typicky chlap 😝aj dr. sa normalne na tom smial 😀 ale tvaricku ukazovat teda fakt nechcel 😀 loptosko malinky 😉

mika1821
11. jan 2011

@nadenkaaa tak to je sranda🙂)

solinkarka
11. jan 2011

@nadenkaaa a kolko sa plati u paucina? 🙂

nadenkaaa
11. jan 2011

no ja som pri vstupe platila nejakych 35 e tusim teraz co som tehu tak som platila len ak som chcela fotku zo sona v tych prvych tyzdnoch tehu lebo od 10tt je to vramci tehu poradne, potm som platila 2 e ked mi bral ster na chlamydie inak neplatim nic 😉 A taky pristup aky ma on ma len malokto 😅 .a ma u seba aj monitor oziev plodu-nebudem musiet ist pred porodom na monitor do nemocnice .a ked tam pridem -respektive osm objednana na nejaku hodinu tak ma proste na tu hodinu zoberie -nemusim tam cakat v cakarni nejak dlho

solinkarka
13. jan 2011

@nadenkaaa no super tak dufam ze budem spokojna...ale sa mi zda ze sa nejak malo plati...som myslela ze sa rocne plati nejakych 100eur ci kolko 🙂

greeri
13. jan 2011

@nadenkaaa @solinkarka ja len taký malý dodatok, aby ste rátali aj s tým, že za každý monitor sa platí 😉

solinkarka
14. jan 2011

@greeri ano? a kolko asi 🙂

mimkaa10
14. jan 2011

@solinkarka za 1 monitor sa platí 7e 😉

solinkarka
14. jan 2011

@mimkaa10 nejaky drahy je 🙂

zuzub
14. jan 2011

ahojte mamičky, neviete prosím poradiť či je niekde v žiline nejaký hudobný krúžok pre bábätka? ďakujem.

mimkaa10
14. jan 2011

@solinkarka keď je tvoj čas vzácny a nechceš čakať rady v nemocnici, rada zaplatíš. 🙂 to je uhol pohľadu.

mimkaa10
14. jan 2011

@zuzub konkrétny neviem, ale v rámci MC sú niektoré dni hudobnenia s detičkami

solinkarka
14. jan 2011

@mimkaa10 tak mne neslo ani tak o tie rady ale o pristup mojho dokyho

mimkaa10
14. jan 2011

@solinkarka paučin je ako z iného sveta 🙂 zo všetkých pohľadov. Veľmi príjemný a úslužný. Odporúčam na celotehu starostlivosť 🙂

antuanet
15. jan 2011

Ahojte, prosím Vás nemáte niekto skúsenosti s hospitalizáciou na detskom oddelení v ZA?

zelmirka1
15. jan 2011

@zuzub v ZA funguje hudobna skola Yamaha ktorá sidli v Dome Odborov a hudobnicek byva aj v Labyrinte ktory sidli pri babkovom divadle v meste.

kukutska
16. jan 2011

Ahojte 🙂
Tiez som zo Ziliny, obcas som prispela este v starom fore 🙂
Solinkarka, je mi luto, co sa ti stalo. Prezila som to iste, v 10.tt zamlknuty potrat, v juli som mala kyret a v septembri // na testiku, z ktorych je dnes vyse 1,5 rocna Zofka 🙂 Ak sa citis na dalsie tehu, tak necakaj...

kukutska
16. jan 2011

Zuzub, akurat teraz v piatok som bola na Hudobnicku v Labyrinte. Vedie to taka mila zienka, hra na husliach, deticky vedie k rytmike... Ma 2 "kurzy", jeden je pre deticky od pol roka a druhy je pre starsie, asi od 1roka do troch... Tu som ti vytiahla z ich stranky : "HUDOBNíčEK pre matky s deťmi od 6 mesiacov - 3 rokov Kurz začína 14.1.2011, bližšie info a prihlášky: Martina Palovová, 0908 921 390"

Yamahu som este daaavno skusila so starsim synom, ale odradila ma vtedajsia lektorka. On bol dost citlivy, uplakany a nie ze by sa snazila nejak ho zaujat, ale poslala nas za dvere. Odvtedy mam na nich tazke srdce, aj ked je pravda, ze to bolo len o tej konkretnej ucitelke, ine su urcite lepsie...

kukutska
16. jan 2011

Antuanet, co by si chcela vediet?? Ked mal Kubko 2 mesiace, "lezali" sme tam 3 tyzdne... Bolo to pred 4 rokmi, mohlo sa nieco zmenit, ale pochybujem...

kukutska
16. jan 2011

Este mam na vas kocky jednu otazku. Vedeli by ste mi poradit nejaky dobry jazykovy kurz??? Chcem zacat vylepsovat moju anglictinu, ale neviem sa rozhodnut. Zvazujem Sarju, poznate to niekto??

solinkarka
16. jan 2011

@kukutska V juli kyret a v septembri // ??? akosi nechapem..tebe ta mrcha po kyrete uz nedosla ci ako? 🙂

kukutska
16. jan 2011

...dostala som ju 1.9. a v tom cykle som aj otehotnela 😀

fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimkaa10
16. jan 2011

@antuanet ja mám skúsenosť, boli sme hospitalizovaný aj na novorodeneckom, aj na detskom. Čo by si potrebovala vedieť?

mimkaa10
16. jan 2011

@solinkarka inak, ja som mala missed abort, v 12tt, v októbri bol kyret a otehotnela som druhý mesiac po začiatku snaženia. V januári 😉
Vtedy som chcela čo najskôr otehotnieť, cítila som, že je to najlepšia liečba na tú bolesť. Chápem ťa 😔

mimkaa10
16. jan 2011

@fordemirka ja som tam nebola, takže neporadím. Rodila som v CA, určite ti nebudú nadávať - to by si musela natrafiť na riadne "trúby". Mne stačili články na nete a hlavne to, že som sa sústredila na to, ako to cítim a myslela som na bábo, že aké to má ťažké, atd.
No a kedže si zdravotná sestra, nemyslím, že to budeš potrebovať

kukutska
16. jan 2011

Fordemirka, ist tam je dobre kvoli zoznameniu sa s prostredim, sestrickami. Sice som bola druhorodicka, isla som na pripravu, aby som vedela, ako to tam chodi. Syna som rodila v Martine, dceru v Ziline. Mne to celkom pomohlo v tom, ze som vedela, do coho idem...

antuanet
16. jan 2011

@fordemirka Ahoj, ja som tam bola a celkom mi to pomohlo, spanikari asi kazdy tak trochu-hlavne ked je to poprvy krat 🙂 ale pomohlo mi to hlavne v tom, ze som bola oboznamena s tym prostredim a vedela som co sa ide robit, nesla som do neznameho a velmi pomohol tatko pri porode, aj inak sa k Tebe spravaju (aj ked maleho mi doniesli az hodinu a pol po porode, lebo sa akurat menili sluzby tak tam mali chaos) A je to dobre, ze sa stretnes s maminami, ktore maju priblizne rovnaky termin, pre mna to bola taka zmena a nebolo mi tych peniazkov vobec luto...
Vana je plne funkcna, len ju malokto vyuziva, tusim tam mali 3 porody 🙂)

antuanet
16. jan 2011

@kukutska ahoj, hlavne ma zaujima aky tam maju rezim a ci je strava aj pre matky, alebo si treba so sebou nieco doniest. Ako su riesene izby? Kolko lozok na izbe? neviem si to tam s takym drobcom predstavit....preco ste lezali Vy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre