Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

alexiss27
20. aug 2008

heh no on AJ kocikuje 😀 😀 😀

dzidzuska
20. aug 2008

no ale tak zase nemozeme tvrdit ze nam ta chviilka bez mimisa nespravi dobre 😀

mimi
20. aug 2008

dzidzuska, pravdaze spravi, kazda zena potrebuje na chvilu vypnut 😉
Ja najviac relaxujem, ked maly spi, inac sa ani neda 😅

dzidzuska
20. aug 2008

kolko ti ma maly?ja relaxujem stale musim zaklopat na drevo ilja je strasne dobre dieta uz sa s nim ta aj hrat aj posaskovat tak sa bavime spolu to je moj druh relaxua potom vecer oo tej 7mej padam do postele s nim 😀 😀

mimi
20. aug 2008

maly mal pred nedavnom 2 roky... Akurat ho idem dat spinkat a ja si idem porelaxovat 😀

dzidzuska
20. aug 2008

tak to uz velky chlap 😀 tak dobru noc obom 😀 ja som akurat dozavarala uhorky 😕

strunka
20. aug 2008

dzizdzusska, so kuklatvoje scrapiky, su fakt peknucke a aka nahoda i ja som lenka a maleho tiez volame pucko.... a este ta rosina, asi by sme sa mali nikedy aj stretnut, ale akosi tu to stretko viazne 😠

dzidzuska
20. aug 2008

fakt?no to je dobreee:Dno jasne a kde v rosine byvas? 🙂 mozeme skocit niekedy na kafe do tria:D

alexiss27
20. aug 2008

dievcata neviete o niekom kto ma dodavku taku vacsiu na prepravu nabytku? potrebujem doviest detsku izbu z piestan od jednej rodinky a nemam povoz poradte neviete o niekom? benzin hradim ja

strunka
20. aug 2008

dzidzus ja byvam blisko letiska, k triu na skok 😉

dzidzuska
20. aug 2008

strunka fiiha to celkom daleko:DDja na dolnom konci:DDD

strunka
20. aug 2008

na dolnom konci mam starku 🙂 kusok od ihriska a bracho u nej stava v zahrade, takze i tam sa vyskytujem 🙂

dzidzuska
20. aug 2008

no ja byvam pri ihrisku:D

dadus
autor
21. aug 2008

Ahojte babulky a vlastne skor nove mamicky, nemate este niekto zaujem o Nutrilon 3 za 350 korun? Mam 3 krabicky..vlastne nie ja ale kamoska.....uplne nove....pytam sa tu, kedze sme zo ZA,aby s tym neboli zbytocne opletacky cez postovne a tak...

lahodacka
21. aug 2008

ahojte babule, akosi tu je mrtvo....no po dnesnom peknom dni sa ani necudujem...my sme sa prave vratili z korculiek
🙂

dadus
autor
21. aug 2008

no veru.....ta prava sa ozvala, co? 😀

mimi
21. aug 2008

laho, dadus a vy ste kde boli? to tu dajako zanedbavate 😀

dadus
autor
21. aug 2008

cau mimi, ale sme rozlietane, najprv zavaranie....a teraz vseliake vybavovacky, ale dnes na korculkach bolo fajne.....clovek vypne....mimi ja si vas inac citam....len riesim tu dolezitejsie veci...myslim na nete 😀

svantica
22. aug 2008

ahojte 😎
k vcerajsim narodeninkam prajeme dodatocne vsetko naj 🙂
dadus veru zavaranie ti zaberie casu a este ak mas aj privesok stale pri se´be 😀

dianecka
22. aug 2008

ahojte žienky, som tu poriadne dlho nebola....ako sa máte v posledné letné dni????
my sme ok, boli sme na dovči nakoniec v Egypte, bolo fantasticky, aj malá úplne v pohode 🙂

dnes sme boli na kupku v Rajeckých aj s dalšími dvoma maminami....to bola iná zábava 🙂 sme si to užili a teraz sme si dali ešte doma po pivku...no letná pohodička
od októbra nastupujem do práce, aj sa teším na nové prostredie a nové tváre, ale na druhej strane Dianka je úplne fantastická, tak mi bude aj troška ľúto

mona80
23. aug 2008

Strunka, Dzidzuska ak budete mat nejake stretko v Rosine, určite dajte vedieť. Ja sa tam dosť často potulujem s malou, tak aspoň niekoho nového spoznáme 🙂

dzidzuska
23. aug 2008

mona80 super napad hodit ROSINA-STRETKO 😀 kto sa hlasi? 😀

lahodacka
24. aug 2008

no nazdarek, tu je to akosi tiche....
Kuti blahozelam dodatocne a prajem vela stastia, dufam, ze ste si poriadne uzili a vsetko dopadlo super... 😉

strunka
24. aug 2008

Ajoojte 🙂

Kuti stastny start 😎

dzidzusa, mona tak ja sa hlasim, kedy mate vsetky rosincanky cas? my okrem pondelka zatim v podstate volno 🙂

mona80
24. aug 2008

Strunka, Dzidzuska ja budúci týždeň idem na dovolenku ale prvý septembrový budem celý v Rosine, tak sa môžeme dohodnúť

kutina
24. aug 2008

Ahojte babulky - dakujem 🙂

dadus
autor
25. aug 2008

dobre ranko 😉
no tak pani kutina, riadne ste sa vyblaznili 😉 😀 ako to znasala mala, vsetko v pohodicke, gratulujeme aj my 😉

svantica
25. aug 2008

ahojte 🙂
kuti aj my gratulujeme 😀

strunka
25. aug 2008

ajojte 🙂

a kuti nejaku fotku si prosimeeeee 😉

alexiss27
26. aug 2008

ahojte dievcata tak sme doma 🙂 boli sme na navsteve u svagra v BA celkom fajn aj pocasie bolo ok ani zima ani teplo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre