Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

violetka1
13. máj 2008

no pekne!! ze 36-tka..to ste vsetky take mini..36,38,40...🙂)

dadus
autor
13. máj 2008

baby no dobra tema 😀 no comment 😅

violetka1
13. máj 2008

veru zase sme pri vahe a postavach..este aj moj stary schudol 2 kila! no chapete to?! Segra dve apol!! vrchol!!!

dadus
autor
13. máj 2008

vio klud......ja som sa teraz vazila a tiez som pribrala 1-2kg a co zabijem sa?ale to tym, ze som robila tu brigadu, sice som sa nabehala, ale chodila som dom o 21hod a vtedy som jedla...nakolko od obeda nic...no a to ma poznacilo 😅

dadus
autor
13. máj 2008

baby viete co som nauciala malu? sa idem rozpucit od smiechu ked to povie....ze pitipitipaaaaa 😀 😀 😀

violetka1
13. máj 2008

dadus, aku brigádu? Lowe zalostne potrebujeme..Malu si mala u mamy?
Moja tiez kadeco potrepe..ale pitipiti pa ma nenapadlo ju ucit..zato povie najnovsie: prd, oukej, yo- yo ..neviem, kde to berie.-))

violetka1
13. máj 2008

a este O2...ou tú. Hned ako vidi ten symbol na vyklade, abo v novinach

dadus
autor
13. máj 2008

vio to len taka jednorazovka 😉 raz do roka....no a pre tento rok uz haslo 😅
no zlata....moja mala zboznuje reklamu na nurofen, co tam je to babo v postielke,to vzdy spozorni a ze babo vykrikuje 🙂

violetka1
13. máj 2008

no tak reklamy su ich- to maju senzory hned nastavene. 🙂
Rada pozera ten "hokej..aj povie,ked vidi panacikov lietat na bielej ploche, ze "hokej" a "góóu".

Uz mi odpveda ked sa jej nieco pytam- ze Kristínka, vsak uz nebudes rozhadzovat knizky?!? a ona ze "achi"- akoze ASI.
alebo mi odpovie "aňo, hééééj??, njééé" Najnovšie aj nechystáááj, ňo, ňo, ňo..ked jej niečo zakazem do ruk brat..je to drzka.

dadus
autor
13. máj 2008

no podarena.... 😉
ma ide trafit, zasa ma boli hrdlo a to som si dala poslednu tab. antibiotik a mala stale sopli.... 😠

montinka
13. máj 2008

ahojte ako sa mate? ale je pekne vonku co? fuj a ako teplo ale tak zase lepsie ako by mala byt zima.🙂

svantica
13. máj 2008

madcap jasne uz som sa aklimatizovala 🙂
taka pohodicka byt doma 😉
dadus tak potom super, nas maly zasa obhryzol vsetky papuce a topanky co mame doma 😎

lahodacka
13. máj 2008

ahojte babiky, ako sa mame?

dadus
autor
13. máj 2008

ahojte my sme dosli z vonku, sa nam akosi zatiahlo....no neva idem porobit poriadky zo zimnymi vecami, lebo som sa k tomu este riadne nedostala... 😅

mimi
13. máj 2008

cau dadi, kde davas vsetky zimne veci? na povalu? 😀 😉

Uz sa citis lepsie?

dadus
autor
13. máj 2008

no do vakuovych vriec a pod postel....alebo keby som mala riadnu vstavanu skrinu tak tam navrch, ale ja ju mam dodr...nu... 😠

mimi
13. máj 2008

ja vsetko pcham do skrin, pomaly tam niet miesta 😖 za chvilu budeme potrebovat jednu pre maleho....
ozaj, nasla som v Ikei jednu bendicku na uskladnenie hraciek, ktora moze sluzit ako aj lavicka, tak ju asi pojdeme kupit....

dadus
autor
13. máj 2008

mimi hod linka

dadus
autor
13. máj 2008

sukromnicka jedna 😀

dadus
autor
13. máj 2008

no este ze tak 😉

mimi
13. máj 2008

ospravedln ma 😀

dadus
autor
13. máj 2008

no neviem, neviem 😀 kubez ti uz spinka? u nas sa drichme.... 😀

dadus
autor
13. máj 2008

baby aj vam sa davaju na okna lastovicky? ja mam z toho kazdy rok nerva a zase cele leto igelitky na oknach 😠

dadus
autor
14. máj 2008

dobre ranko 😉 ako?

lahodacka
14. máj 2008

ahojte baby

dadus
autor
14. máj 2008

cau laho, no co ako?

mimi
14. máj 2008

aj ja sa pridam, tak ako? 😀
laho, ty nespis? by si mala oddychovat, nie? 😅

dadus
autor
14. máj 2008

mimi sak je tam posledne dni,nemoze ich prespat 😀

lahodacka
14. máj 2008

ja som vyspata a zobudila ma nejaka trapna mucha...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre