Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mgurnak
7. nov 2008

my chodime ku dr. holakovej, a celkom v pohode...zubara budeme riesit trosku neskor 🙂
adi...uz si nieco zistila ohladom plavania?ja tam budem volat niekedy na buduci tyzden....

lahodacka
7. nov 2008

no a ja mözem doporucit...Katku Mrazovu, ktora je pri policajtoch v meste, v tej novej poliklinike, kde sedi aj pan Lani a pani Doktorku Milanovu, ktora je na Solinkach pri kostole

andulka26
7. nov 2008

mgurnak, dnes som nestihla nic. Mala bola umrncana cely den a k veceru to vyvrcholilo. Od pol piatej plakala dve hodiny uz som bola na pokraji s nervami co s nou, Ako na just som bola sama az do vecera kym manzel neprisiel. Skusala som vsetko mozne no mala plakala a plakala. Tak som to nakoniec vzdala a plakala s nou. Som akasi precitlivela odkedy mam malu ☹ Teraz mi konecne zaspala po hodinovom trapeni, tak sa "tesim" aky bude zajtra zasa den. Bud ide na nu choroba, alebo som ju moc prechvalila ☹
...ale slubujem ze na buduci tyzden pozistujem co sa da 😉

Inac.... 🙂 aky ste mali den? Dufam , ze lepsi....

zelmirka1
8. nov 2008

ahojte
ja chodim k doktorke Sulekovej a tiez sa mi zda OK, aj ked sme tam boli len 2x. Ale bola velmi mila a prijemna.
Zubara zatial neriesim kym nemame zubky.

Andulka to plakanie poznam, tiez robi vsetko mozne a cakam nedockavo na manzela lebo on maleho zvycajne utisi.
dni sa nam striedaju niekedy sme zlatucki a niekedy placlivy.

mgurnak
8. nov 2008

my sme na tom s placom podobne...aj ked musim poklopat, maly place hlavne ked je hladny alebo ho nieco boli...inac je dobrucky...ale ked niekedy zacne tak strasne plakat, ze neviem, ako by som mu pomohla, tak tiez zacnes skoro plakat aj ja s nim...mne je ho tak strasne luto...a tiez som presitlivena...asi je to normalne...ved malicky je moje "vsetko" 😉

kutina
8. nov 2008

Ahojte 🙂
laho, ty už tam máš 20tt 😲 boooože ako to letí, ved už si v polovičke 😉

montinka
8. nov 2008

ano ano doktorka Milanova je super. 😉 my sme spokojne. 🙂

lahodacka
9. nov 2008

ahoj kuti, no skoro tak nejak, mne to totic nic nehovori, sa mi to ani nezda, ale je to asi tak..... 😅 Teraz som chodila po vysetreniach, ale zatial mame vsetko ok, v stredu idem na kontrolu ku gyndovi, tak som zvedava....uz som zacala nosit aj niektore tehu veci, vcera mala premieru moja paradna sukna zo Svajcu, len som zistila, ze mam akosi malo triciek 😀
zachvilu nam zacne skuskove, tak to este len potom bude zaberak ☹
Ozi, baby, kedy dame stretko?

lahodacka
9. nov 2008

no termin mame posunuty na 7.Aprila.... 🙂

mgurnak
9. nov 2008

aj ja by som bola za stretko....

zelmirka1
9. nov 2008

ahoj mgurnak
aj my sme na tom rovnako...maly je v podstate dobrucky...v noci krasne spinka len cez den viac place...zrejme len ked je hladny alebo mu je niako nepohodlne...neviem to vzdy odhadnut, ale rozhodne by som ho nemohla nechat vyplakat a tak ho radsej nosim na rukach a robim vsetko mozne aby neplakal. Ked som bola tehotna hovorila som si ze nebudem babetko rozmaznavat ale ked toho drobceka vidim tak som uplne namakko....

Ozaj mohli by sme tiez dat niekedy stretko....pripadne aj Marinou...
Chodim na prechadzku kazdy den poobede na dve-tri hodinky...maly v kociku pekne spinka a cerstvy vzduch mu urcite robi dobre....

zelmirka1
9. nov 2008

halo Marina uz si doma od rodicov ?
ak ano daj vediet a mozme dat spolocnu prechadzku...

marina.o.
9. nov 2008

Ahoj zelmirka,ako?Už sme doma.Zajtra ideme na poradňu.Budú nás očkovať.Som zvedavá ako to Adelka bude znášať.
Ahoj mgurnak,ako sa Vám darí?

mgurnak
9. nov 2008

cafta kocky 😉
jasne, mozme sa dohodnut...len ci nam to vsetkym vyjde v ten isty cas...
marina...dari sa nam v celku dobre, len dnes sme boli o cosi viac placlivy, na to ja nie som svyknuta..ale to asi bude tym pocasim...

dadus
autor
9. nov 2008

ahojte baby, no tak vidim, ze sa tu zase toci o stretku, tak dajte termin cas a postupne sa vyjadrime 😀

marina.o.
9. nov 2008

mgurnak,my sme na plac zvyknuty 🙂 my sme na to experti.

zelmirka1
10. nov 2008

Ahojte
no Marina ked ste na plac experti....my sme dnes hrozne placlivy...co zabera ? lebo ked uz placeme aj na rukach tak neviem. Dnes sa maly akosi zle zobudil, plakal aj pri kojeni a teraz tiez vykrikuje.
Rozmyslam ci nepojdem von aj doobeda aj ked zvykneme chodit poobede. Ale to zase nic neurobim, potrebujem pozehlit a navarit obed. Idem sa pokusit maleho uspat lebo ma nenecha ani na modrom konikovi...

marina.o.
10. nov 2008

Ahoj zelmirka,aj naša dnes plakala pri papaní.No neviem,keď aj na rukách plačete,nám sa tam páči.Ja mám tiež kopec roboty ale nič nerobím,lebo sa musíme hrať 🙂

zelmirka1
10. nov 2008

ahoj marina
ako si sa mala u rodicov ?
ja mam niekedy pocit ze maly place aj bez priciny....alebo ja tu pricinu proste neviem najst...chudatko taku hroznu maminu ma...zacala som mu hovorit : "velmi ta lubim ale neviem preco places"
ozaj aj ty mas malu na rukach ked si na nete ako ja ?

marina.o.
10. nov 2008

U rodicov bolo fajn.Stretla so sa s rodinou,kamoskami a vybzvila som si nejake veci.
Mala vegeti na lehatku a mrnci 🙂

zelmirka1
10. nov 2008

aha...ja ho mam najcastejsie na rukach ked som na nete....som zvedava ako to budem robit ked bude vacsi...
uz pomaly aj ja nechavam maleho mrncat lebo to by som sa rano ani nenajedla....aj ked niekedu si povegeti v lehatku a uhojdam ho az k spanku a vtedy stiham vsetko. Ja som najviac v pohode ked sa stiham najest, umyt a namalovat a potom uz mi nevadi nosit ho, hrat sa....len rano potrebujem chvilku cas na seba.

marina.o.
10. nov 2008

aj my sme uz na rukach...ja to mam ako ty.Stacilo by nech je v klude,ked sa dam rano do poriadku.Rozmyslam ci ist von ale sa mi nechce.Asi by aj spala...

zelmirka1
10. nov 2008

ved mne sa tiez nechce von ale asi budem musiet lebo je umrncany....aj na rukach sa napina a krici....ach jaj ideme ?

marina.o.
10. nov 2008

my asi ideme spat,lebo sa jej drieme 🙂

zelmirka1
10. nov 2008

to mas super....mne spal 15 minut a krici....skusame papat ale neviem co mu je....

zelmirka1
10. nov 2008

idem von lebo si neviem rady...pa pa

mgurnak
10. nov 2008

my popjdeme von asi poobede...a pojdeme asi aj na taky mensi nakup do carefouru..musime kupit plienky...
mo, zelmirka..musis to nejako vydrzat..prve tri mes. su najhorsie....
marina..vitaj doma

zelmirka1
10. nov 2008

ahoj mgurnak...dufam ze mas pravdu a naozaj su najhorsie prve tri mesiace....doobeda ma uplne znicil lebo plakal a myslela som ze od hladu tak sme skusali papat a potom uz plakal aj pri kojeni....teraz sme boli vonku a spi v kociku...
ozaj ked ides do carrefouru maleho vyzlecies ked ste dnu ?

zelmirka1
10. nov 2008

ahojte
ma niekto osobnu skusenosti s plavani v Nereuse ?
lebo som teraz pocula od jednej maminy negativnu skusenost...vraj maju divny system...proste viac krat musi mamina svoje dietko dat cudziemu cloveku /akoze kym sa prezlecie, osprchuje a podobne.../a niektorym detom sa to proste nepaci, placu a potom sa boja tam ist, aj vody....
tiez ze nie je mozne sa ist pozriet vopred na hodinu alebo vyskusat jedenkrat ci sa to vobec mojmu babetku bude pacit...a vraj moze ist len jeden rodic nie obaja naraz....

predtym to vraj robili inde a bolo to super ale ze v Nereuse to robia asi rok a nie je to ono....
je to len sprostredkovana skusenosti tak neviem. ozvite sa maminy ktore tam chodia....diky

marina.o.
10. nov 2008

mgurnak,dakujem za privitanie 🙂 kedy sa stretneme na hlbokej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre