Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mamajana
17. mar 2009

Teda má štyri roky, ale že kedy bude mať 5. Moja v máji, teda už o chvilku.

mamajana
17. mar 2009

Inak Zuzi ja nie som za tetu Radičovú. Tolen aby si vedela. Predpokladám, že ani ty nie.

myss
17. mar 2009

ahoj mamajana, Miška mala štyri roky 1.1., takze pat bude mat az na druhy rok. a ta tanecna, kde ju davam sa vola slniecko a je tam super. mozes tam dat malu aj pocas roka, nie len v septembri. je to pre deti od 4rokov a moja mala tam zacala chodit, ked mala 3a pol

myss
17. mar 2009

inak, arianna, kedy prides do terchovej?dlho si tam nebola 🙂

mamajana
17. mar 2009

hej? A kedy to prosím Ťa býva to slniečko, to je nejaká prípravka, alebo tak? Prepáč, že sa ťa takto vypytujem, ja som ju chcela dať do tej diany, to slniečko som tam ani nevidela. A to ju môžem prihlásiť aj napr. teraz?

a_rianna
17. mar 2009

bože.. myss a ja rozmyslam kto si...
cav... normalne som chvilu rozmyslala že odkial sa pozname..
no ale ja som bola v cerchovej asi tak 2 týždne dozadu 🙂 aj vy ste tam vtedy boli my sme boli u babky ked ste dosli 🙂

marina.o.
17. mar 2009

dobre ranko 😉
zelmirka,ja som sa tiez obavala chripky a nebanujem,ze sme sli na plavanie.V maji bude uz vonku teplo a to bude lepsie na prechadzku ako byt vnutri.My sme tak v skupine.Dve deti su 6 mes.,my sme 7 a mgurnakovci su 8.

a_rianna
17. mar 2009

Jani ale ved sa vypytuj myss ti odpovie 🙂 a keby nie tak ja to z nej vyžmykam a poslem info 🙂))
a Jani, ked vidim tetu Radičovu mam husiu kožu 🙂)

ok idem sa baliť a utekam lebo o 9:30 idem makať tak čavko večer

a_rianna
17. mar 2009

ako vravi marina, možu tam byť aj staršie detičky my sme boli cca 5 - 6 mesačne, takže tak rovnako, ale možu byť aj s 2 mes. rozdielom 🙂

mamajana
17. mar 2009

čau zuzi a nepreháňaj to

myss
17. mar 2009

je to pripravka a deticky si tam zatancuju. mozes ju dat aj teraz, napriklad dnes to je od 16h. do 17:30 a vo stvrtok je to od 16h. do 17h. ked tam ides s malou prvykrat, tak len kuknes, ci sa jej to bude pacit a nabuduce ju tam mozes prihlasit, aspon si myslim, lebo vo stvrtok tam prislui nove deticky. a ozaj, na mikulasa mali aj vystupenie. tak je to fajn

zelmirka1
17. mar 2009

ahoj marina
ved ja budem chodit na prechadzky aj ked budeme chodit na plavanie...budeme mat cele popoludnie po plavani takze tak.
neviem proste ma vcera akosi zneistila ta baba lebo je fakt ze je teraz vela viroz a ten bazenik je tam vyuzivany vela ludmi nielen na baby plavanie....ale asi pojdem a risknem to. Zatial je Misko zdravy tak budem dufat ze neochorieme lebo ked ano tak mi muz povie vidis teraz to mas.... ☹

mamajana
17. mar 2009

Ďakujem myss, tak sa tam pôjdem kuknúť a uvidím, však sa tam aj popýtam. 🙂

marina.o.
17. mar 2009

zelmirka,ved ja viem,ze budete chodit aj tak von 😉 Ak si dobre pamätam,tak vodu menia kazdy den.Zda sa mi,ze to tak hovorili na organizacnom stretnuti.
Misko co robi?My sme zaspali.

zelmirka1
17. mar 2009

ale kdeze nemenia vodu kazdy den...muz tam chodi do sauny...vraj maju super cistiace zariadenie a to staci, vraj ich kontroluju kazdy tyzden hygienou...
Misko spi...je hore uz do 7.00 tak bol unaveny a kedze my aj cvicime tak ma dost...

marina.o.
17. mar 2009

to by ma zaujimalo ako to je... 😒

marina.o.
17. mar 2009

zelmirka,vcera som sa doktorky spytala,ci staci,ked Adelka tak malo spi cez den.Povedala,ze sa mam opytat Adelky...ta mi urcite povie.Dozvedela som sa,ze ju mam v noci budit a davat jej pit caj.To si budem musiet niekde overit,ci je to nutne.Kuracinu jej nemam davat jest.Radsej havädzinu a telacinu alebo chude bravcove...Zasa sme sa podozvedali novoty...

zelmirka1
17. mar 2009

no ja neviem ale pochybujem ze ju menia lebo muz sa na to pytal...to by bolo dost drahe kazdy den menit a zohrievat...ale neva pojdem a hotovo verim to bude fajn....aj Misko sa uz je hore...

myss
17. mar 2009

ok, mozno sa tam stretneme 😉

marina.o.
17. mar 2009

len chodte,uz sa tesime na Vase zazitky s vodickou 😉 aj my sme uz hore.Napapame sa ideme do vodicky.

zelmirka1
17. mar 2009

no to budenie na cajik si myslim ze je blbost...preco ??? ked pekne spinka tak nepotrebuje ziadne budenie, v noci sa ma spinkat a nie zatazovat jedenim alebo pitim...to sa robi cez den ci nie ? no a s ty masom neviem asi su rozne nazory...

marina.o.
17. mar 2009

povedala,ze jej potom nepracuju oblicky a travenie...musim si to zistit u lekarov co poznam.

zelmirka1
17. mar 2009

fiha no neviem... no tak sa popytaj a daj vediet ale akosi sa mi to nezda...
moj malu je sice kojeny a este v noci papa ale chcem to postupne obmedzit a nedavat mu nic. Ja neviem stale pocuvam same chvaly ze Sulekova je super odbornicka ale niektore jej nazory sa mi nezdaju...mne napr. kazala prikrmovat omnoho skor ako sa odporuca kojenym detom lebo ze potom moze mat maly malo zeleza a ina mi zase povedala pravy opak...

marina.o.
17. mar 2009

mne sa to tiez nezda.Ale rano je pocikana,tak oblicky jej musia pracovat 😉

marina.o.
17. mar 2009

musim si to aj niekde nastudovat.U dospeleho ho 1ml na kilo hmotnosti/hod.U deti nemam potuchy...

marina.o.
17. mar 2009

pisem jak blbec...u dospeleho je to... 😀

biela
17. mar 2009

ahojte,
marina, som čítala čo si napísala a trošku som ostala prekvapená... však aj to trávenie by si práveže malo "odpočinúť" v noci, lebo keby pracovalo, tak to telo si tak neoddýchne. toť moj laický názor. daj mi prosím vedieť, čo na to iní odborníci, viac hláv, viac rozumu. 😉

zelmirka1
17. mar 2009

no super mne maly zaspal...bol taky umrncany ze ma uz usi bolia...to som zvedava ako pojdeme von lebo ked nespi tak uz moc dlho v kociku nevydrzi...to je hrozny den...zase prsi...

biela
17. mar 2009

ahoj Zelka,
máš pravdu, hrozný deň, my sme boli doobeda von, prišli sme zablatený obaja. olinko spadol a potom mu prišlo ľúto, tak plačkal a chcel sa túliť, tak sa pritúlil k mojej kedysi bielej bunde. keby som mala každý deň prať, tak neprestačím. ešte že má riadnu zásobu teplákov a šuštiakov.
pozdrav od nás miška 😉 ja ti neverím, že on aj plače, však keď sme boli na káve, tak bol krásne tíško, ako anjelik 🙂

zelmirka1
17. mar 2009

no teda biela...asi si zaobstaram tmavu bundu ked bude maly behat
inak mne to nikto neveri ze Misko place lebo ked s nim niekam idem alebo k nam pride niekto na navstevu tak je ako anjelik...akokeby to vedel a vtedu je dobrucky len mna dokaze strasne unavit za cely den ked je mrzuty
napr. place a ked pride muz na obed domov tak sa smeje ako slniecko...odide a zacne...muz si mysli ze si vymyslam
a mame najlepsie dieta na svete. 🙂
no ja pojdem asi na chvilu von ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre