Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vera21
20. mar 2009

si kukni pre seba, moje nechaj na pokoji 😠
Mozno sa pozname, uvidime....Dnes sme ta uz naplanovali do rozvrhu v Levikovi...

zelmirka1
20. mar 2009

ja ked som bola v UK ako au pair tak bola libra okolo 70 SK 😀 😀

vera21
20. mar 2009

No, tak to si musela byt v UK vtedy, ked ja ! Vtedy bola tiez tak !
To bolo niekedy v 96tom...ty kokso, ja si to uz nepamatam, sak hovorim, ze za prvej svetovej...

vera21
20. mar 2009

A uz ma nestvi! Aj na gympli si bola, aj v UK si bola...ma sledujes, ci ? alebo ja teba ???

zelmirka1
20. mar 2009

ha masenka...to som asi ja ta spoluziacka...chodievas tam ? uz som davno prec.

ma.senka
20. mar 2009

vera - ja si pamatam ako si zdrhla odtial... sme sa stretli na Hlinkovom 😀 😀 v 96-97 to mohlo byt 😀

ma.senka
20. mar 2009

zeli - ty si robila v LB?

zelmirka1
20. mar 2009

no ty mna predsa sledujes...si mladsia... 😉

masenka ano na branu som istu dobu chodila...odkial vies ? aj ty si chodila ?

zelmirka1
20. mar 2009

ano robila...preco ?

ma.senka
20. mar 2009

baby, toto je sranda, my sme sa nakoniec x rokov obchadzali a okukovali 😀

ma.senka
20. mar 2009

zeli - tak potom ta z videnia poznam 😀

zelmirka1
20. mar 2009

no to je mozne ved ZA je male mesto...

zelmirka1
20. mar 2009

ja teba nie...musime hodit stretko nech si ta zaradim...
si do LB chodievala ako klient ?

ma.senka
20. mar 2009

zelka - par krat som tam bola... ale uz dost davno... ano, ako klient...
jasne, stretneme sa, urcite. ved aj byvame pomerne blizko seba.

vera21
20. mar 2009

no teda, svet je fakt maly....
Masi, ty si pamatas taketo stretko ???? Tak ja si vobec nepamatam, ze som ta stretla vtedy 🙂 No, ale ja som bola v takom soku a taka paranoidna, ze si z toho obdobia, co som odtial zdrhla nepamatam skoro nic 🙂

vera21
20. mar 2009

teraz som si spomenula Masi, ze som ti chcela odpisat na ten tvoj mail, co si pisala ohladom tej navstevy u primarky, uz som ti odpisala ? lebo ja tu hladam odpoved a nemam ju.tak neviem, ci som ti odpisala alebo mi blbe mail....ved som uz ako blb...nic si nepamatam

zelmirka1
20. mar 2009

no ved je to davno co som tam bola na prevadzke...no bezi ten cas...aj ked teraz na materskej sa mi to az tak nezda...inak mame jednu vyhodu vdaka tomu ze mame teraz deti tak budeme dlho mlade kvoli nim...moje spoluziacky maju take cca 10 rocne.

to som zvedava ci bude tento nas pokec niekto citat...hadam pomaly pojdem spat...

ma.senka
20. mar 2009

vera - hej, pamatam si to dost dobre 😀 stretli sme sa pred emociou na hlinkovom... pamatam si nejake podronosti, ale to tu nemusime... 😉

ma.senka
20. mar 2009

ee, neodpisala si mi, sla si spat 😀

ma.senka
20. mar 2009

zeli - este robis v LB?

vera21
20. mar 2009

no nic, tak mi to porozpravas osobne, ked ta prideme konecne uz kuknut

zelmirka1
20. mar 2009

ty si vera z UK zdrhla ? ja som tam bola najprv 6 mesiacov, vratila sa a nepacilo sa mi tu tak som este isla na 3 mesiace. Ale potom uz mi bolo smutno a hlavne som bola zamilovana....aka skoda ze som neostala dlhsie.

zelmirka1
20. mar 2009

nie nerobim tam uz ale bola som tam velmi dlho...kym som dufala ze pojdem na matersku...

ma.senka
20. mar 2009

kocky, idem to tu zapichnut, dobre som si s vami dnes pokecala a pobavila sa 😀

zelmirka1
20. mar 2009

dobru noc masenka...aj ja uz pojdem spinkat k mojmu bobcekovi a budem dufat ze este pospime... 😉

ma.senka
20. mar 2009

dobru noc dievcata 🙂

vera21
20. mar 2009

aj ja uz idem baby 🙂 Zeli, potom si tie UK pribehy povieme osobne, ok ? Sa tesim 🙂
Tak Vam prajem peknu DN

a_rianna
21. mar 2009

Dobre ranko , pozeram že ste nočne vtačiky ako toto zvladate? ja som rada že zalahnem do postele max o 22 hej, lebo viem že budem v noci vstavať... už sa neviem dočkať, kedy si tomo uvedomi že v noci sa ma spať... snad už čoskoro, sak dneska mame už 8 mes.

Veri kdesi vpredu si pisala že si ma snad včera možno zazrela z auta, teda si so to možno myslela, sak ale my sme sa nikdy nevideli xixixi 😉

nuž dneska je zasa pekne po týždni a neviem dokedy tak pojdem ja asi vonku 😉 aj rano aby som stihla ešte obchody, kedže muž ide zasa dneska makať na borik tak sme sami doma

myss
21. mar 2009

ahojte, ozaj janka, pisala som ti na IP

a_rianna
21. mar 2009

Biela včera ked si mi volala tak som zasa nepočula phone boli sme v carf. a potom to už asi bolo neaktualne tak som ti ani nevolala naspať

Jani volala mi jedna kamoška kt. chodi na aerobik s babatkom som ti spominala, tak bud. tyžden ešte plavame ale potom v pondelok by sme sa mohli prisť pozrieť tam . na prvu hodinu neplatime, len sa prideme pozrieť 🙂 sak sa ešte dohodneme ked budeme vonku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre