Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

kutina
27. mar 2009

ahojte babule,

@biela, zelmirka - mohli by sme sa stretnúť kvôli MC niekedy v sobotu poobede bez detí? navrhujem 16,00 cca na 1 hodinku v reštike Laurel a Hardy naš štvorcovom námestí (vedľa CK SATUR)

dajte mi pls. vedieť

finišujeme s babami na prípravách - budúci týždeň to vybuchne 😎 😵 😅

biela
27. mar 2009

zuzi, ja nemôžem, ideme gratulovať mamine, mala 50-tku 😅

kutina
27. mar 2009

takže presúvam na pondelok o 17,00 môže byť mati?

zelmirka1
27. mar 2009

ano moze byt v pondelok o 17.00, budem sa snazit stihnut ale najneskor o 17.30 hod tam budem.

biela
27. mar 2009

Zeli, tak šup šup hlavne aby si to stihla. 😉
už si videla stránku?

Kuti, veľmi pekná stránka, si šikulka 🙂

myss
27. mar 2009

nova zilina je na bratislavskej, tak sa to aspon vola

skorvankova
27. mar 2009

Ahoj mamicky ktore ste rodili v ZA, mam na vas taku otazku ze ci potrebujem aj nejake dupacky, kosielky a podobne veci pre maleho na pobyt v nemocnici, v zozname mam len plienky, ciapku a ponozky. Dakujem

myss
27. mar 2009

ahoj, a kedy sa chystas rodit? veci ani nepotrebujes, tam ti ju oblecu, ale ja som si tam zobrala veci, lebo ked tam chodili kamaratky, aby bola pekne oblecena a nie v tych veciach, co jej tam davali.hlavne si zober plienky a aj latkove na grckanie, vlhc.obrusky a krem na zadocek. a zober si pre babo aj rukavicky, lebo sa bude skriabat po tvaricke

zelmirka1
27. mar 2009

biela stranku som videla tiez sa mi pacila...ja by som stihala len o piatej vacsinou papame tak preto, ale skusim mu dat skor ak sa zobudi a pridem nacas.
Dnes mi zase kocikuje tatino...tento tyzdne som si veru oddychla, akurat mam prazdnu chladnicku lebo vacsinou pri kocikovani aj nakupim a teraz nic.

myss
27. mar 2009

baby, ake to je mc levik?a kedy sa otvara?a kde to je?

skorvankova
27. mar 2009

myss, ja sa chystam tak buducu stredu, stvrtok 🙂
Ved prave preto sa informujem, aby bol pekne obleceny.
A sestricky tam nemaju nic proti tomu?

myss
27. mar 2009

nie, im to je jedno, ako si oblecies dieta. je to ale urcite krajsie oblecenie ako to ich. 🙂

skorvankova
27. mar 2009

myss a ty mas aku skusenost s porodnicou v ZA?

myss
27. mar 2009

celkom v pohode, len sa mi nepačilo to, že tam nemôže prísť navšteva kedy chce, ale len ked su navšt.hodiny a ak pridu po navst.hodinach, tak musia byt na chodbe.Ja som prvé dieťa rodila v MT a tam to bolo úplne ine. Tam chodili manželia aj večer a nič im nepovedali.

zelmirka1
27. mar 2009

v ziline sa jednoznacne oplati nadstandard..to sme tu uz kedysi rozoberali...tam je to super...mile, ochotne sestricky...pekne izby aj toalety a navstevy kedykolvek..manzel mal kluce prisiel za mnou kedy chcel. Neda sa to porovnat s normalnym oddelenim, lezala som aj tam.
Inak ja sa priznam ze som bola rada ze mi ho obliekli na zaciatku aj ked to mozno nebolo najkrajsie oblecenie
ale ja som mala normalne strach take malicke prezliekat a to co mal bolo prakticke.

biela
27. mar 2009

ahoj zeli, čo si bola vonku?

zelmirka1
27. mar 2009

nie bol moj tatino s malym...

biela
27. mar 2009

a ako sa cítiš? už si zdravá?
si predstav, čo sa mi stalo, kúpila som minulý týždeň paralen a teraz ho idem vybaliť, som si chcela dať, lebo ma bolí hlava a v krabičke bol len ten príbalový leták 😠

biela
27. mar 2009

tak nič nič, som našla ten plný 😀 😀 😀 ja som ozaj... ešte že je piatok... 😀 😝

zelmirka1
27. mar 2009

si ma pobavila...ja ze to mozes poslat do lamparne... 😀
ja som celkom OK ale teraz pre zmenu mam nadchu...no uzasne so mnou. Hlavne ze maly je zdravy.
mamina a muz boli v Polsku na nakupoch a fakt sa tam vela veci oplati...

biela
27. mar 2009

a čo sa tam oplatí? aj plienky a tak? čo nakúpili?

mne teraz prišiel manžel z roboty a zobral olinka vonku a ja idem cvičiť.
a potom zase piecť. 🙂

chúďatko, tak ešte nádcha... tej rúšky sa ešte nezbavíš... 🙂 však hoď tú fotku 😝
tak sa cez víkend zreparuj.

zelmirka1
27. mar 2009

kupili plienky..ja pouzivam pampersky a vysli fakt lacnejsie a celkove oblecenie pre deti ktore sa predava u nas je vsetko z polska a tam je lacnejsie.
no a este kupili kuracie maso, syry, nutelu 😀 😀 😀 , mliecne vyrobky

myss
27. mar 2009

Aj naši boli dnes v Polsku a naozaj sa tam velmi vela veci oplati. napr. kava nescafe, co u nas stoji 6eur, tam vysla 3,50eur. a este tam sestra kupila veci na babo, matrac do postielky, plienky, flase, cumle atd. a naozaj sa to op=latilo.

zelmirka1
27. mar 2009

ano myss je pravda ze sa to oplati velmi aj ja som bola prekvapena ake ceny tam boli.

biela
27. mar 2009

no jasné, nutelu 😀 😀 😀

kutina
27. mar 2009

Ahojte maminy
🙂

super v PO o 17,00 tam - teším sa 😵 😵 😵

zelmirka1
27. mar 2009

plati kutina.... 😉

zelmirka1
27. mar 2009

ahoj biela
pozerala som ten mimibazar.sk co si spominala ale neviem sa tam zle orientujem ale nezdaju sa mi tie ceny tak super...mas skusenosti ze si tam dobre nakupila ?

patkao
28. mar 2009

dobre ranko..ja som bola vcera v polsku a fakt sa oplati..jumbo pampersky som kupila o 8eur lacnejsie,to je fakt dost..a samozrejme ze kuracinu,masko,ryby,syry a oblecko malej..A neboli trhy,takani ludi vela nebolo..niekto sa tu pytal na tehu veci,tak pri divadle,ako bolo trendy je novy obchod..ja som bola na tehotenske veci v rakusku,tam bol fakt vyber a ceny o tretinu mensie..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre