Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

aksniteb
20. máj 2012

Mamičky, môžete mi napísať vaše skúseností s bábätkovským plávaním v Žiline? Radi by sme začali chodiť, ale neviem sa rozhodnúť, kam malú prihlásiť. Ďakujem.

kosska3003
21. máj 2012

@aksniteb my sme absolvovali 4 kurzy baby plavania v ziline za plavarnou super vrelo odporucam malej sa pacilo strasne www.babyplavanie.sk

aksniteb
21. máj 2012

@kosska3003 Ďakujem pekne za odpoveď 🙂

ma.senka
22. máj 2012

@fifitko25 ahoj, pytam sa len zo zvedavosti, dr. babjak uz nerobi v nemocnici? inak on je skvely, chodila som tiez k nemu aj rodila. a naozaj som bola spokojna... 😉

fifitko25
22. máj 2012

@ma.senka ahoj, to veru neviem, či tam ešte robí alebo nie... Ja som ho prvýkrát videla teraz na sone 😉 a to nebolo v nemocke 🙂

carodejnica
22. máj 2012

@hranolka22 presne preto som aj ja odišla od Lukačoviča, a tiež mám paniku zo zubárov... ja som sa nakoniec rozhodla pre toto http://www.primadent.sk/
Je to síce v Čadci, nemajú zmluvu so žiadnou poisťovňou, ale je to úplne iná úroveň, špičkové pracovisko ... za zub tam síce môžeš nechať niekedy aj 100€, ale chodí tam veľa moji známych a takých čo majú platy 400-500€, proste nie sme takí bohatí, aby sme si dovolili kupovať lacné veci...

lunnka
22. máj 2012

@ma.senka ahoj dr. babjak v nemocnici stale robi, nedavno som tam rodila, je naozaj uzasny lekar

maajka83
5. jún 2012

ahojte, prosim vas, neviete mi nahodou poradit nejaky tanečno pohybový kružok, pripadne gymnastiku pre deti od 3 rokov?

bamulka
5. jún 2012

@lunnka on býva ešte pri pôrodoch? som počula, že už nie, kvôli zdrav. problémom... tak super, že ešte robí 🙂

babuľky ak niektorá kupujete UM Sunar Complex 2, 3 alebo 24 (zľava 2,50€) a Nestlé Junior mlieko 2+ Bifidus (zľava 2,31€) mám na ne zľavu z DM Babybonusu platnú do konca júna, ja nevyužijem, tak ak chcete, môžem poslať alebo dať osobne 🙂 dajte vedieť... mám ešte iné, ale tieto sú s najväčšou zľavou 😀 viac IP ak chcete...

miskakyska
22. jún 2012

Ahojte žienky zo Žiliny! ..nepozná niektorá dobrého zubára(zubárku),kt.by bol/a ochotný/á vziať 6ročné dieťa?..áno máme svojho obvodného,len ...(tri bodky) :o) budem vďačná za každý tip!!

ibamy2
22. jún 2012

@miskakyska ja mozem doporucit MUDr. Mojaka... sidli v meste v zdravot. centre oproti policii... do IP ti mozem dat aj kontakt... je sukromny, ale ma super pristup 🙂

miskakyska
22. jún 2012

@ibamy2 Mojak Antón? :o) akurat som si ho našla na internete,má tam číslo len na mobil..myslíš,že berie nové deti?..nemá zmluvu zo žiadnou poisťovnou? oooch,to nie je bohviečo :o)

petah82
22. jún 2012

@aksniteb my sme chodili http://www.babyplavanie.sk velka spokojnost.

ibamy2
22. jún 2012

@miskakyska ano, to je on... asi pred mesiacom zobral dcerku mojej susedky a pred 1-2 tyzdnami aj dalsie dievcatko... a to hovorim o 3rocnych... a aj ja mam na neho cislo na mobil, tak na nete bude zrejme to iste 🙂

lunas
24. jún 2012

Poradí niekto dobrú očnú lekárku v Žiline? Dcérka má viacej problémov, má neustále zapálené očko, má aj dioptrie a molusky na viečku.

mia117
26. jún 2012

@ma.senka Ahoj, dr. Babjak je stale v nemocnici, od 20 tt. idem k nemu do rizikovej poradne a da sa aj tu unho objednat na sono http://www.prenatalzilina.sk/ultrazvukove-vyset...

zvolsiinylogin
26. jún 2012

ahojte, ak mozem, aj sa pridam...tiez zo ziliny, vlastne z okresu, z takej dedinky pri ziline..

zvolsiinylogin
26. jún 2012

a mam aj otazocku...chodite niekto ku kianickovi, gynekologovi...preco nebere krv na hcg?

maryem
28. jún 2012

@maajka83, chodili sme teraz s detmi na pohybovu pripravu, od 3 rokov, ak si este nic nenasla, napisem do IP.

maajka83
28. jún 2012

@maryem ahoj, mozes mi poslat IP. 🙂

huma
2. júl 2012

Ahojte babule. Ja zatial tak nesmelo tu... lebo my sme zatial v zahranici, stahujeme sa do ZA za 8 tyzdnov, sme v 17. tyzdni tehu, a trochu sa bojim toho, ako to vsetko bude. Musim si najst gynekologa ( par tyzdnov po navrate este budeme byvat u rodicov na Liptove, tak neviem, ci sa prihlasit k svojej byvalej gynekologicke alebo rovno do Ziliny ). A poviem vam pravdu, Zilinu vobec nepoznam, bola som tam asi dvakrat v zivote, hlavna vec, ze tam ideme byvat 😀 😀 Dobre nie?

Tak by som Vas chcela poprosit poradit dobreho gynekologa a ako je to s tou Zilinskou nemocnicou. Chcela by som rodit tam, kedze v case terminu porodu budeme v ZA uz zabyvani. Vopred dakujem za akekolvek rady a odpovede.

huma
2. júl 2012

a tiez ma zaujima nejake prenatalne cvicenie, joga alebo pilates, viete odporucit? Rada by som niekam chodila, aby som sa aj s niekym stretavala.

mia117
3. júl 2012

@huma Ahoj rozhodne dobry gynekolog a porodnik je Dr. Babjak, Zilinska nemocnica no kazdy ma iny nazor, niekto je spokojny, niekto nie, ale ja kedze cakam dvojky a Dr. Babjak sa specializuje aj na dvojicky, tak rozhodne som rada, ze budem rodit v Ziline, mam nanho len dobre referencie a taktiez sama som s nim spokojna 🙂 A rozhodne by som ti poradila urcite aj na Liptove zajst za nejakym gynekologom nech ta prehliadne ci je vsetko v poriadku atd. urcite je mnozstvo cviceni pre tehotne, treba si potom kuknut na nete ked budes Ziline 🙂 Pekny den zatial 🙂

lunnka
3. júl 2012

@mia117 dr. Babjak nerobi "klasicku gynekologiu" , nema taku ambulanciu.. dobry je Paucin (neviem ci nema plno, naposledy co viem uz nebral nove pacientky, ale za pokus to stoji), Hartel (sukromny, drahy ale ma plne vybavenu ambulanciu), Kanisna, Popluharova.. je ich viac..a ZA nemocnica- rodila som, som spokojna, len za lepsie podmienky po porode si treba zaplatit nadstandard...ale to si tu dozadu precitas, nazorov je vela, zavisi na ocakavaniach a pozaidavkach, vela zien chodi rodit radsej do Cadce a Martina..

lunnka
3. júl 2012

@huma prepac vid hore vyssie patrilo to tebe

mia117
3. júl 2012

@lunnka Dr.Babjak sice nieje klasicky gynekolog, ale tu v tomto sukromnom gynekologickom centre robi sona v tehotenstve, takze rozhodne odporucujem jeho a robi taktiez rizikove poradne v tehotenstve.
@huma

lyduska1
3. júl 2012

@huma ja chodím ku Dr.Karisnej a som maximálne spokojná,aj ked som bola tehotná 2x bola uzasna,opatrna,akonahle sa jej nieco nezdalo,radsej poslala na kontorlne sono do nemocky.Co sa tyka porodu v nemocnici v Za,mozem len odporucit,uzasne sestricky,personal,ja mam len dobre skusenosti a to som tu rodila uz 2x.Drzim palce

vixi
3. júl 2012

@miskakyska ahoj, my chodime k doktorke Martonovej, v ZILPO, neviem si ju vynachvalit! ma super pristup k detom. Teraz neberie novych, ale na jesen vraj zas bude prijmat novych. Vyskusaj, profesionalita a pristup su zarucene na jednotku 🙂

avalsorim
3. júl 2012

Potrebovala by som poradiť. Už som v 35tt a hľadáme si pediatra. Mohli by ste mi napísať aké máte skúsenosti. Ďakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre