Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
31. okt 2008

ja idem lebo nariekame....ides aj ty

marina.o.
31. okt 2008

my sme už oblečený 🙂 okolo 11:15 by sme tam mohli byť.

zelmirka1
31. okt 2008

OK aj my budeme pred plavarnou

marina.o.
31. okt 2008

my sme zelená trojkolka 😀

patkao
31. okt 2008

jaj baby ja uz vam troska zavidim to kocikovanie, ale samozrejme len v dobrom..no co uz..ja si este pockam 😉

mgurnak
31. okt 2008

aj my by sme sli von, ale sa balime na vikend a maly teraz spinka...takze dnes to von asi nestihneme...skoda...ale na buduci tyzden sa pridam..aj ked asi bez mariny....ta bude prec cely tyzden...tak hadam sa najde niekto iny na kocikovanie.. 😉

marina.o.
31. okt 2008

mgurnak,ved sa ešte spolu nakočíkujeme 😉

marina.o.
31. okt 2008

zelmirka,my ešte stále spíme...

zelmirka1
31. okt 2008

mgurnak kludne sa pridaj budeme radi...
marina my uz nespime...papame a zlostimesa...

zelmirka1
31. okt 2008

marina, fajn sme sa presli, skoda ze som sa musela ponahlat...mozme aj nabuduce kocikovat...

marina.o.
31. okt 2008

zelmirka,už sme aj my hore...môžeme aj nabudúce,jasné.

kutina
31. okt 2008

Baby čaute, do kelu, však to to riadne zanedbbávam ☹ No stále čosi. Jeeeej, nové tehule a mamule. Do kelu. Fakt mi to tu začína byť cudzie ...musím to napraviť. 😖

gabrielkaa
31. okt 2008

cau kutina,
tvoja fotka sa mi zda povedoma...zuzana?

vera21
31. okt 2008

Ahojte 🙂 Pisem kontakt na ten Nereus /to plavanie/ - mam iba pevnu linku :
041/5002880

dadus
autor
1. nov 2008

ahojte, tak dnes to tu otvaram ako tak kukam 😀
gabrielka ty mas termin porodu ako sa mne narodila mala, len to budu dva roky dozadu 😀
vladi, kuti ako mate?

gabrielkaa
1. nov 2008

ano tak to vychadza...ale doktor mi povedal, ze mooozno budem aj silvestrovat v porodnici..tak sa psychicky pripravujem

zelmirka1
1. nov 2008

ahojky gabrielka.... no teda silvester mozno v porodnici nic moc... ale co by sme nevydrzali pre nase dietky...
a mozno bude babo dobre na teba a vypyta sa v spravnu chvilu....
mne termin porodu menili niekolkorat a stale som nevedela kedy...nakoniec ma objednali na cisarsky a bolo to rozhodnute....aspon sa mi dobre vyberalo meno lebo ja som to zlozite vypocitala aby bolo vhodne k danemu terminu narodenia..

gabrielkaa
1. nov 2008

ano? ty si bola na cisara? a kedy sa narodil? mylim, ze sa vola misko si vravela. a ake meno sa hodi okolo 9-12.1 - vtedy by som mala mat idealny termin porodu. ako to mam vypocitat? inak ma napadlo, este si sa ma pytala s tym malickym sestrinym, jej zacal odmietat papat tak cca po dvoch mesiacoch sa mi cosi vidi. ale uz sme sa dlho nebavili o tom ci papa...ale najprv v pohode - priberal ukazkovo a potom zrazu zacal odmietat, ale sranda, ze nie v noci, vtedy bol v pohodke ale cez den.

rabaka
1. nov 2008

Ahoj gabrielka
my sme stravili Silvestra v porodnici v Ziline takto pred rokom Maly sa narodil 28. decembra a to vies babo na prvom mieste tak Silvester som až tak nevnímala ale bolo to pekné ked som mu do tých ohňostrojov povedala že mu želám šťastný prvý rôčik. Inak som si naivne myslela že na sviatky budem v porodnici len ja a zopár sestričiek ale tam bol taký nával že prepúšťali ženy aj večer čo nás už nemali kam dať a sestričky vraveli že to každé sviatky je tak

gabrielkaa
1. nov 2008

ahoj rabaka, no mozno ked to pride v case sviatkov tak ani mna si tam dlho nepodrzia, ale kto vie. ty si bola na oddeleni, alebo si si priplatila a bola si v tej novej casti? u mna je to tak, ze moje vytuzene tehotenstvo som zistila na moje narodky a teraz sa smejem ze babo dostanem pod stromcek 😀

rabaka
1. nov 2008

Jéj gabrielka to je krásne! 🙂
Ja som bola na obyčajnom oddelení, vieš ja som sa už nad tým kde budem keď sa bábo narodí veľmi nezamýšlala lebo to nebolo po prvý krát - ale pamatám že po prvý krát som sa vypytovala a špekulovala, kde ísť, nakoniec som volila Žilinu ale to preto že som išla na cisársky a s tým sa vtedy ležalo v nemocnici 10 dní, tak som si nevedela predstaviť ako by manžel za mnou denne kdesi dochádzal.
Poznám len z počutia že si priplatili a boli spokojné, najma že mohli byť v tej čakacej dobe pri nich manželia na tej izbe a mali súkromie.
V tej obyčajnej časti sa mi páči tá ženská solodarita, mne ako prvorodičke veľmi pomohli skúsenejšie maminky so starostlivosťou o dieťa, s kojením a tak pod.
Inak Vladka sa mi narodila 9.1.

marina.o.
1. nov 2008

pekný večer maminky 🙂

gabrielkaa
1. nov 2008

Rabaka,
ano byt na platenej komfortnejsie izbe ma svoje vyhody a aj nevyhody. mozem byt na izbe aj s partnerom...a kedze som prvorodicka tak to celkom uvitam, ze v bolestiach budem mat niekoho pri sebe, ale na druhej strane ako hovoris, na tych "obycajnych" izbach su maminy, ktore by mi poradili... no veru, aj moje babo ak by malo prist v idealny termin tak by to bolo 9.1 🙂...nuz kto vie

gabrielkaa
1. nov 2008

cau mariana, boli ste sa s zelmirkou prejst? myslim, ze to sa s tebou dohadovala nedavno.. 🙂

rabaka
1. nov 2008

Ahoj 🙂 asi tu strašíme už len my

gabrielkaa
1. nov 2008

sa mi tak vidi.... 🙂

gabrielkaa
1. nov 2008

ja tu este tak sporadicky kontrolujem e-maily...som zavislak od pocitaca 🙄

lahodacka
2. nov 2008

Konik nam zase strajkuje?

lahodacka
2. nov 2008

Uz je to hadam v poriadku...ahojte BABY, dnes mame ale pekny den.. 🙂

dadus
autor
2. nov 2008

cau babulky, no co ako po krasnom vikende?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre